Parker Jiletli Ustura
telefonda sh harfi ve diger turkce harfler yok o yuzden bazi kelimeler muhtehcenlestigi icin es anlamli kelime dagarcigim artiyorSmile
ustura tirasi cok zevkli ozellikle aci, agresiflik gibi tum kontrol sizde oluyor. iki eli de kullanmak biraz alistirma gerektirmesine karsin daha pratik oluyor.
2 el mi? bırakın denemeyi aklıma bile getirmeye cüret edemem. şimdi aklıma onu getirmeyin. jiletsiz denesem en azından bir fikrim olur.....Huh
(12/05/2012, Saat: 22:33)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @linguist
hocam o kadar bileme taşı peşine düşünceye kadar bir ş harfine düşseydiniz keşkeBig Grin bulmanız daha kolay olurdu.

@emiriko
rex almamakla iyi etmişsin

eğer bu ise benim 6,50 ye sattığım ustura ile aynı hatta 12,50 tl ye sattığım beyaz saplı ondan daha kalitelidir. yazmayacaktım böyle bir şey ama madem kendileri de söylemiş rex'in çakma olduğunu benim de yazmam da sakınca yok. (bu nasıl bir zihniyettir? ya madem söyleyeceksin niye çakma yaparsın ya da madem yaptın niye söylersin, ikisini de geçtim niye o fiyata satarsın? bu durumda parker'ın da sahte olma ihtimali nedir?)

her neyse hocam alıp kullanmışsın umarım sorunsuz kullanırsın, hayırlı olsun. bazı berberler eli yorduğu için ağır ustura tercih etmezler, muhtemelen şahsi kullanımda pek fark etmez. bu arada bende 2. kez ustura ile tıraş olduğumda ilkine göre çok az tahriş ve kesik oldu, insanın elini alıştırması çok önemli; daha önceleri mesela sol faulun altını alırken eğer elim gözümü kapatırsa almazdım şimdi cesaret geldi biraz alabiliyorum, Allah cümleten kazasız belasız kullanmak nasip etsin hepimize.

Evet rex oydu Mustafa Bey kendi malını kendi kötüledi yoksa ben bilmeden oo Solingen yazıyo iyidir bu diyip yüklenirdim ona Big Grin İnşallah sorunsuz kullanırım teşekkür ederim yorumunuz için.
(12/05/2012, Saat: 21:14)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/05/2012, Saat: 13:16)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tıraşından memnun kalırsanız
birtanede ben bakayım Smile
(connaughtdan tabıkı)
(bir bıraksalar şu esnaf kafasını adam gibi satttıkları fiyatı yazsalar tutturabıldıgı fiyata aynı malı farklı fiyatlarla satan esnaftan hic haz etmem...)

birçok kişinin sevdiği fatip eskiuye3315 üstattanda onay alınca kendilerini aradım. sitelerinde 50 lira yazmasına karşın 65 lira fiyat çektiler kargo havale hariç. farktan bahsedince "o eski fiyat değiştirmeye yetişemedik ,bu hafta fiyatların hepsi güncellenecek (hiçbiri güncellenmedi) vs vs " dediler.konuşmamın açıklamaında faydası olmadı malesef,rica minnet internet liste fiyatına zorla indiler. tabi kargo havale masrafı hariç. feather jiletede 14 lira demişlerdi.
aynı ilde olmayan kişilere karşı tutumları böyle malesef. umarım tavırlarını değiştirirler,arkadaşlarda dışarıdan merkur-muhle almak zorunda kalmazlar.

bu arada fatip almanyada 12 euroya bulunabiliyormuş.

üyemize yapılan bana yapılmış sayılır.
kendilerine çekidüzen verene kadar sitemiz üzerinde adları geçmeyecek.
bizleri sömürmek isteyenler hiç kusura bakmasınlar...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
duyarlılığın için teşekkür ederim McOrco. sen parkeri almayı düşünüyorsan onlardanda bir fiyat al bence. gerçi haberleri vardır ama yinede siteden ,üye sayısının artışından,yeni gelen her arkadaşın en az 1-2 alet aldığından bahsedebilirsin.elimizden geldiği kadar yapıcı/uzlaşıcı olmaya çalışalım. tavırları düzelirse ne mutlu
http://trasklavuzu.blogspot.com/
diger resimdeki jilet takilan kisimdaki yaziyi yeni gordum.
yine arap harfleriyle "export quality" yaziyorSmile
ebayde pakistanlı malik diye biri vardı, çelik ustura ve sanırım bunlardan satıyordu ama 1 yıldan beri ilanlarına rastlayamadım
http://trasklavuzu.blogspot.com/
parker hint markasi. 5$ bile hindistanda pahali adamlar 100$la sulalecek 6 ay yasiyorSmile
urduca bilmiyorum arapca ingilizce biraz da ispanyolca italyanca. rusyada kiril harflerini ogrenecek kadar da uzun kaldiydim:d
usturadaki harfleri birlestirince export quality cikiyor yani ingilizceyi arap harfleriyle yazmislar.
http://www.parkershaving.com/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 110,437 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,305 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,026 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 212,507 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,883 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,662 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,545 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,957 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,209 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: