Altın Elbiseli Adam'ın Geleneksel Tıraş Video'su
(04/05/2019, Saat: 15:30)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ziyanınjileti komşum haklısın kısmen ama, insanlar kurallara uymuyor diye motordan kendini mahrum etmek de bana doğru gelmiyor açıkçası. Aksine motor kullananların sayısı arttıkça bilinç düzeyi de artacak diye düşünüyorum. Şu güne kadar motor kullanmak isteyen birçok insan sırf etraftaki sürücülerin korkusuna bu arzusunu bastırıyor.  Maalesef toplum olarak her alanda olduğu gibi trafik konusunda da gelişimimizi henüz tamamlayamadık. Önümüz ramazan sonrasi bayram. Yine kaç aileye ateş düşecek trafik kazalarından. Sadece motorlada sınırlandırmak da doğru değil. A.E.A'nin yaptığı kazada bir trafik kusuru yok baktığında, insanlık kusuru var. Köprü girişinde eşine ya da sevgilisine herneyse artık kizip yolun ortasında arabasından inen bir adam var. Hem kendi öldü, hemde birinin ölümüne sebep oldu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum motor sayısı arttıkça trafikte bilinç düzeyi artsa idi Hindistan bu yarışta bayrak sallardı.
Motorsiklette kendiniz ne kadar profesyonel olursanız olun karşı tarafın tek hatası ile biter. Arabada 1 asırda güvenlik önlemlerinin gelişimi ile motorsikletin güvenlik gelişimi aynı mı? Motorsiklette sizi koruyacak şeyler kask ve koruma kıyafetidir. Günümüz arabalarında 6-8 hava yastığına sahip, onlarca güvenlik sistemlerine sahip arabalar var. Şimdi bir kutu içerisinde bu kadar güvenlik içerisinde seyahat eden bir sürücünün, güvenliği neredeyse olmayan motorsiklet sürücülerini anlaması içinde bilinç, duyarlılık gerekir. O da yok işte. Trafik kültürünün gelişmesi eğitim gerekiyor, ne yazık ki o da yok. Cezalar ile eğitmeye çalışıyoruz.
Ne diyim @atoprak ve @ziyanınjileti komşular haklısınız ülkemizde bu iş zor. Motorun kaportasi sürücünün kendisi zaten, tabii ki riski her zaman var, yola damlayan bir damla yağ bile gece karanlıkta görmeden ustünden geçersen savurup atıyor motoru. Allah yardımcısı olsun motor kullanan bizlerin demekten başka çare yok. Doğru ekipmanla tabii Smile

(04/05/2019, Saat: 20:33)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne diyim @atoprak ve @ziyanınjileti komşular haklısınız ülkemizde bu iş zor. Motorun kaportasi sürücünün kendisi zaten, tabii ki riski her zaman var, yola damlayan bir damla yağ bile gece karanlıkta görmeden ustünden geçersen savurup atıyor motoru. Allah yardımcısı olsun motor kullanan bizlerin demekten başka çare yok. Doğru ekipmanla tabii Smile

Geçenlerde yağ olayı geldi başıma epey dökülmüş bir araçtan süzülmüş yola yoğun şekilde, bu ne diyene kadar motor otomatik pilot moduna geçti.. :/

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(04/05/2019, Saat: 20:36)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçenlerde yağ olayı geldi başıma epey dökülmüş bir araçtan süzülmüş yola yoğun şekilde, bu ne diyene kadar motor otomatik pilot moduna geçti.. :/

Sorma komşum ben bir de yavaş gidiyordum trafikte sağdan ilerlerken kendimi yerde buldum, saolsun arkadan gelen baska bir motorcu yardım etti, o dedi yağin üstünden geçtin diye. Smile

(05/05/2019, Saat: 04:53)mehmetk1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorma komşum ben bir de yavaş gidiyordum trafikte sağdan ilerlerken kendimi yerde buldum, saolsun arkadan gelen baska bir motorcu yardım etti, o dedi yağin üstünden geçtin diye. Smile

Acemi olduğunu kazadan sonra öğrendiğim bir arkadaşın ayna kullanmaması sonucu benim de Ocak ayında bir kazam oldu. Ben ve düldül ucuz atlattık ama araçta epey hasar meydana gelmişti..

Clio vs Plastik canta kazasında, Plastik canta:1 - clio:0
Fotodaki Hell's Angels kılıklı bendeniz.

flg3mg.jpg
206ztkj.jpg
Eski bir Altın elbiseli adam takipçisi, eski bir Honda crf 250l kullanicisi ve şu anda bir Clio sahibi olarak ve yorum yapsam şaşırdım @dikdik_s üstad Smile
Voskhod  Jilet adamdır!
(05/05/2019, Saat: 18:20)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski bir Altın elbiseli adam takipçisi, eski bir Honda crf 250l kullanicisi ve şu anda bir Clio sahibi olarak ve yorum yapsam şaşırdım @dikdik_s üstad Smile
Birebir aynı durumdayız hocam Smile Bende de Clio var şu an kazara böyle bir durum olsa kapı kucakta gibi duruyor.. Smile

Gecen seneki bir olay fotoları. Clionun kapı iclerinde umarım koruma demir cubukları vardır, cunku inanın cantalarda gozle zor gorulen cizik haric hicbirsey yok. Kapıyı oyle gorunce cok sasırdık.
(05/05/2019, Saat: 17:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Clio vs Plastik canta kazasında, Plastik canta:1 - clio:0
Fotodaki Hell's Angels kılıklı bendeniz.

Motorcu %100 suçlu lafa gelince biz de aracız diyorlar Trafikte motorları fark edin diyorlar, Ama şerit kullanmayıp arabaların sağından yürüyorlar. efendi gibi şeridi Ortalayarak gideceksin milletin malına zarar vermeye ne hakkın var kardeşim !!! trafik kurallarına uymak herkesin yükümlülüğü

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,632 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,176 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 362,378 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 218,092 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 165,451 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 63,139 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,978 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,637 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,244 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,890 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: