Nivea Baby Nemlendirici Losyon (Aloe Veralı)
arkadaşlar sizlerden bebak nemlendirici süt ürünü tavsiyesi almıştım ama markette 15.90'a satılan Nivea Baby nemlendirici losyonun 10.80'e satıldığını gördüm ve hemen aldım.

almamdaki diğer ve aslında daha önemli sebep ise içeriğinde paraben, alkol ve boya yok Smile bu benim için çok önemliydi.

sonuca gelince. gerçekten azcık sürmeyle bile süper bir nemlendirme sağlıyor. kokusunu bebak denemediğim için karşılaştırma yapamıycam ama hafif bebek kokusu var Smile

bu arada ilk amatör tıraş makinam olan wilkinson sword geldi. dedikleri gibi tıraş sırasında kesme - tahriş ihtimali nerdeyse sıfır Smile gerçi dün kullandığımda daha yüzüm alışmadığı için biraz kızarıklık oldu ama kullan at tıraş bıçaklarından çooook daha konforlu ve rahat tıraş sağlıyor.

kesiksiz ve tahrişsiz tıraş için herkese öneririm Smile

bu arada sizden tıraş jileti tavsiyeleri alabilir miyim başlangıç için? makinayla gelen jiletlerden daha kaliteli jiletler vardır eminim.
(11/05/2012, Saat: 18:11)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar sizlerden bebak nemlendirici süt ürünü tavsiyesi almıştım ama markette 15.90'a satılan Nivea Baby nemlendirici losyonun 10.80'e satıldığını gördüm ve hemen aldım.

almamdaki diğer ve aslında daha önemli sebep ise içeriğinde paraben, alkol ve boya yok Smile bu benim için çok önemliydi.

sonuca gelince. gerçekten azcık sürmeyle bile süper bir nemlendirme sağlıyor. kokusunu bebak denemediğim için karşılaştırma yapamıycam ama hafif bebek kokusu var Smile

bu arada ilk amatör tıraş makinam olan wilkinson sword geldi. dedikleri gibi tıraş sırasında kesme - tahriş ihtimali nerdeyse sıfır Smile gerçi dün kullandığımda daha yüzüm alışmadığı için biraz kızarıklık oldu ama kullan at tıraş bıçaklarından çooook daha konforlu ve rahat tıraş sağlıyor.

kesiksiz ve tahrişsiz tıraş için herkese öneririm Smile

bu arada sizden tıraş jileti tavsiyeleri alabilir miyim başlangıç için? makinayla gelen jiletlerden daha kaliteli jiletler vardır eminim.

selam,bana göre yurtiçinde bulabileceğin en keskin ve konforlu jiletler astra yeşil paket ve rapira pembe paket
saygılar
Bana göre en keskin jilet yurtiçinde perma-sharp ama konforlu diyemem, astra daha az keskinlikte ama daha konforlu. Kendiniz deneyerek cilt ve sakal yapınıza en uygun jileti bulacaksınız, kolay gelsin...
(11/05/2012, Saat: 20:02)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre en keskin jilet yurtiçinde perma-sharp ama konforlu diyemem, astra daha az keskinlikte ama daha konforlu. Kendiniz deneyerek cilt ve sakal yapınıza en uygun jileti bulacaksınız, kolay gelsin...

+1
Yurtiçi ve yurtdışı birsürü jilet hakkında inceleme ve yorumlar mevcut. O konulara bi göz gezdirin yeter. Şahsi tavsiyem yerli bulduğunuz her jiletten bir paket alın, yavaş yavaş denersiniz. Makinaya alışıncaya kadarda farklı farklı jiletleri denemek yerine perma ya da astra ile (ikisi de aramızda popüler) bir süre elinizin alışmasını bekleyip daha sonra denemelere başlamanız yönündedir. Bir de tekrardan hatırlatayım başlarda hiç sevmediğiniz bir jilet bir süre sonra çok güzel gelebilir.
çok teşekkürler. astrayı ve perma sharpı denemekle başlayalım işe o zaman.
iyi ki bir bahsi geçen ürünle ilgili başlık açmışım reklamcılar üşüşmüş foruma; gözünüzden kaçmamış Smile ama hala nane-mentol-okaliptus karışımı bir tıraş sonrası ürünü arıyorum. bulamazsam bu ürünün içine kendim yağlar ekleyeceğim Big Grin
(18/05/2012, Saat: 23:14)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi ki bir bahsi geçen ürünle ilgili başlık açmışım reklamcılar üşüşmüş foruma; gözünüzden kaçmamış Smile ama hala nane-mentol-okaliptus karışımı bir tıraş sonrası ürünü arıyorum. bulamazsam bu ürünün içine kendim yağlar ekleyeceğim Big Grin

rebul aftershave mentollu onerırım
hesaplı yerlı
yuksek kalıtelı bır urun

meshur rebul eczanesının urunu
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/05/2012, Saat: 23:40)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/05/2012, Saat: 23:14)Machete Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi ki bir bahsi geçen ürünle ilgili başlık açmışım reklamcılar üşüşmüş foruma; gözünüzden kaçmamış Smile ama hala nane-mentol-okaliptus karışımı bir tıraş sonrası ürünü arıyorum. bulamazsam bu ürünün içine kendim yağlar ekleyeceğim Big Grin

rebul aftershave mentollu onerırım
hesaplı yerlı
yuksek kalıtelı bır urun

meshur rebul eczanesının urunu

sağolun hocam. bu arada arkonun ice mint kolonyasını deneyen oldu mu? eğer tavsiye eden olursa onu alırım çünkü kremini beğendim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LOREAL MEN EXPERT AFTERSHAVE LOSYON impaticaret 24 21,676 22/10/2021, Saat: 11:29
Son Yorum: marv
  Aqua Velva After Shave losyon eternal77 24 34,429 04/06/2020, Saat: 12:59
Son Yorum: Serjames
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 36,000 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  PRORASO TIRAŞ SONRASI LOSYON MENTHOL&OKALİPTUS parathormon 8 5,593 07/05/2020, Saat: 15:24
Son Yorum: Oldstyle
  Top 5 After Shave Losyon Eskiuyebyr 53 67,373 23/03/2020, Saat: 22:25
Son Yorum: FurkanY
  Aloe vera özütü. t.macgyver 7 6,594 31/01/2020, Saat: 12:30
Son Yorum: aliyuksel
Thumbs Up ISANA men After Shave Losyon Scorpion 10 8,862 01/12/2019, Saat: 01:48
Son Yorum: forevermore07
  TOBS avocado sonrası losyon/krem tavsiyesi Machete 14 14,928 30/11/2019, Saat: 01:16
Son Yorum: Southwestern
Thumbs Up Miniso Aloe Veralı Nemlendirici Losyon ibrahimbayram 7 6,481 06/09/2019, Saat: 21:30
Son Yorum: edward
  The scottish fine soaps MEN'S GROOMING NEMLENDİRİCİ 50ML ismailinbiri 0 1,637 28/04/2019, Saat: 09:34
Son Yorum: ismailinbiri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: