Tıraş Ekipmanlarımız
@GecayS estağfirullah hafife almak olurmu efenim, aksine hayli ağır olduğunuzu görmüş oldum fotoğrafınızdan Wink Az olsun öz olsun, misal subi gibi, alınca 20 yıl işinizi görsün. Evropalar gibi 5 yılda eskimesin, ya da daha cancanlısına heves ettirmesin.
@tarkaner abi hem ayrıca kıvrım kıvrım yollarda amcaları birazcık üzmek zorunda kalıyordum bazen istemeye istemeye, düzde hızlı gitsem ne olur etrafı seyredemedikten sonra Big Grin
(26/05/2020, Saat: 19:08)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GecayS estağfirullah hafife almak olurmu efenim, aksine hayli ağır olduğunuzu görmüş oldum fotoğrafınızdan Wink Az olsun öz olsun, misal subi gibi, alınca 20 yıl işinizi görsün. Evropalar gibi 5 yılda eskimesin, ya da daha cancanlısına heves ettirmesin.
@tarkaner abi hem ayrıca kıvrım kıvrım yollarda amcaları birazcık üzmek zorunda kalıyordum bazen istemeye istemeye, düzde hızlı gitsem ne olur etrafı seyredemedikten sonra Big Grin
Daha dün yazdım, at sahibine göre kişner: Pilotaj diyorum @Samet

Bizim yollar hemi de yokuş, hemi de kıvrım kıvrım bahçecik .

@GecayS sipirmin de illaki takılsın mı yani bize, @Nani Kuş yetiyordu zaten.

@Mustbe direkt aldım selamını kardeşim.

Sevenlerimize takılmadan edemiyorum, esen kalın.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[mention]Mustbe [/mention] Teşekkürler komşum
Şimdi duraklama dönemine geçiyoruz.

[mention]Tarkaner [/mention] komşum haklısın yeni cephe kaza ile açıldı. Gençler saracak yaşlılıktan diye ama [mention]Nani kuş [/mention] & [mention]Samet [/mention]
giphy.gif

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(26/05/2020, Saat: 20:59)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Mustbe [/mention] Teşekkürler komşum
Şimdi duraklama dönemine geçiyoruz.

[mention]Tarkaner [/mention] komşum haklısın yeni cephe kaza ile açıldı. Gençler saracak yaşlılıktan diye ama [mention]Nani kuş [/mention] & [mention]Samet [/mention]
giphy.gif

Sıhhatler olsun, duraklama değil de deneyim kazanma dönemi bu dönem. Sonrası tehlikeli.

Keyiflerin, keşiflerin bol olsun kardeşim.

@GecayS @tarkaner tombiş emmişler hızlı tüketmeyin yavaş yavaş Please sağlıkla keyfine vararak güzel anılarak biriktirerek yavaş yavaş kullanın cicilerinizi efendim .
[mention]Nani kuş [/mention]
Teşekkürler diyorum.
Biz [mention]Tarkaner [/mention] komşum bir Tayland yapıp gelelim.
Size sabun getireceğiz

(27/05/2020, Saat: 00:43)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [mention]Nani kuş [/mention]
Teşekkürler diyorum.
Biz [mention]Tarkaner [/mention] komşum bir Tayland yapıp gelelim.
Size sabun getireceğiz

Ben Japonya yı merak ediyorum. Sen Tayland ben Osaka yapalım. Japon sabunu olmasada Feather Kai ne varsa toplar gelirim. Tek korkum bavul X-Ray de metal yoğunluğu alarmı verir mi acaba?

(27/05/2020, Saat: 00:51)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Japonya yı merak ediyorum. Sen Tayland ben Osaka yapalım. Japon sabunu olmasada Feather Kai ne varsa toplar gelirim. Tek korkum bavul X-Ray de metal yoğunluğu alarmı verir mi acaba?

Japonya benim listemde de ilk sıradadır.
Giden her arkadaşı oturup saatlerce dinliyorum
Kültürlerini filan sıkı okurum.

Uzakdogu olursa +1 varım diyorum.

@GecayS kardesim, eger hanımı yeni tıras malzemesi almaya Pattaya'ya gidiyorum açıklaması ile ikna edebilirsen yeminle istedigin yeni makina orada benden sana hediye. Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
(27/05/2020, Saat: 02:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzakdogu olursa +1 varım diyorum.

@GecayS kardesim, eger hanımı yeni tıras malzemesi almaya Pattaya'ya gidiyorum açıklaması ile ikna edebilirsen yeminle istedigin yeni makina orada benden sana hediye. Smile

[mention]dikdik_s [/mention] komşum pattaya izin mi ?
Ben iki sezon önce Moskova’ya Galatasaray macina gidemedim. Elimde belgeleriyle kaldım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,001 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,341 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,354 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 951 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,556 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,283 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,156 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,314 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,559 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,510 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: