Hediye Tavsiyesi
@SKYBRAVE Darısı başına olsun abi. Big Grin İzmir'in ilçeleri hem ucuz hemde sessiz sakin olur şimdi Alaçatı vs. düşünürsen şöyle bir bak derim.
Eminim siz ve kıymetli eşiniz herşeyin en iyisine layıksınız,kendi adıma sizi tebrik ederim ilk evlilik yıldönümüzde.

Yaklaşık 9 seneye varan bir evliliğiniz ve tatlı mı tatlı 2 oğlunuz olunca tecrübe kaçınılmaz oluyor.Temennim herkesin aynı duyguları tatmasıdır.Faydalı olabildiğime de sevindim.Çıta konusunda biraz tepki almış olabilirim belki,herşeyi yaparım diz çökmem diyen ağır abileri buradan saygıyla selamlıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@feltro Teşekkür ederim komşum. Aslında uzun zamandır eşimle İstanbul'a gitmeyi düşünüyoruz. Özellikle de Ağva'yı merak ediyorum. İzmir Alaçatı'ya da gitmemiştim daha önce. Seçenekler arasına alıyorum.
@ahraz Allah razı olsun komşum. Gerçekten çok samimi çok içten mesajlar atıyorsunuz. O tatlı ufaklıkları bizim yerimize öperseniz sevinirim. Evlilik teklifi ederken diz çökmemiştim bakalım nereye kadar dayanabileceğim Big Grin
Beyler kendimizi kandırmayalım, fiziki olarak olmasa bile bir şekilde diz çöktürüyorlar bize Smile Hatta bazen bunun farkında bile olmayabiliriz Big Grin
Olsun, varsın diz çöktüğümüz eşimiz olsun Smile
(28/12/2016, Saat: 14:29)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyler kendimizi kandırmayalım, fiziki olarak olmasa bile bir şekilde diz çöktürüyorlar bize  Smile Hatta bazen bunun farkında bile olmayabiliriz  Big Grin

Üstad, öyle can alıcı bir tespit yapmışsın ki artık bunun üstüne laf söylenmez Smile Ben daha yeni evliyim ya sanırım durumun farkına varmam biraz zaman alacak Big Grin Bu konuda tecrübe konuşuyorsa bize ancak saygı duymak düşer Smile
Çökersin anam çökersin,biz ne yiğitler gördük,hehey

Not:Espri mahiyetindedir,aman ha,yanlış anlaşılmasın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
diz çökme filan çıtayı yülsektip bekarların gözlerini korkutmayın gözünüzü seveyim

bu kışta ege de ne işiniz var

https://abantyesilev.com/konaklama.html

gidin buraya
Değerli komşularım , saygıdeğer üstadlarım. Konu dışı ama bir o kadar da mühim bir konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım olacak. Canımdan çok sevdiğim ki arkadaşıma, sırdaşıma, herşeyime alışılmışın dışında bir hediye almak istiyorum. Sizce ne olabilir? Varsa link paylaşabilir misiniz?
Bence ustura
@"Erdi" komşum, ustura çok güzel bir alet fakat arkadaşınız geleneksele alışık birisi değilse hiçbir zaman cesaret edip kullanamayacaktır.
Hediye olsun ama aynı zamanda kullanmasını da isterseniz bence DE alet almak en mantıklısı olur diye düşünüyorum.

Bütçenize uygun ürünleri seçip arkadaşınıza güzel bir hediye seti oluşturabilirsiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,520 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,015 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,174 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 73,877 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,753 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,264 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 280,538 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 15,836 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,726 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş
  Bulaşık makinası tavsiyesi tipsol 51 89,666 02/07/2020, Saat: 01:23
Son Yorum: Viper

Hızlı Menü: