Hediye Tavsiyesi
@Lorenzo Estağfirullah Abi,sizin gibi tecrübeli abilerimiz varken bana pek laf düşmez ama Kartepe'ydi değil mi Smile
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(27/12/2016, Saat: 19:30)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Lorenzo Estağfirullah Abi,sizin gibi tecrübeli abilerimiz varken bana pek laf düşmez ama Kartepe'ydi değil mi Smile

Smile Nerden bildin komşum?
İlk giriş yaptığınız günden beri takpçinizim abi,taşındığınızı da oradan biliyorum.Kaliteliyi uzaktan anlarım abi,buldum mu da takip ederim,örnek alırım.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(27/12/2016, Saat: 19:47)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk giriş yaptığınız günden beri takpçinizim abi,taşındığınızı da oradan biliyorum.Kaliteliyi uzaktan anlarım abi,buldum mu da takip ederim,örnek alırım.

Estağfurullah ahraz komşum, teşekkür ederim. O sizin güzel bakışınız. Bu arada SKYBRAVE komşum, eşim ahraz'ın fikirlerine bayıldı (evet, her şeyi göze alıp okuttum Smile ) Çok romantik buldu, haberiniz olsun. Sonra bana bakıp "sen de biraz örnek al" dedi.
Smile Estağfirullah abi,kıymetli eşinize saygı ve selamlarımı iletin lütfen.Gerisi size kaldı SKYBRAVE Hocam Smile
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz komşum o kadar güzel şeyler yazmış ki katılmamak mümkün değil Smile

Mutlaka siz de düşünmüşsünüzdür ama hediyenin yanında şöyle güzel bir akşam yemeği, çiçek vs. bence de ilk sene için yakışır Smile
@SKYBRAVE komşum her yılın bir hediyesi var pırlanta 20 li yıldönümlerinde. Bende @Nani Kuş komşuma katılıyorum şık bir çanta her zaman iyi kabul görür. ( Kendimden biliyorum?).
Markaya gelince "Misela" derim yerli malı gerçek deri ve üzerine kişiye özel isim soyisim başharfleri oluyor. Yurdumun LV si yani. İstanbuldaysanız yeri Şişhanede Pera Palas'a çok yakın veya ınstagramdan model seçip sipariş verebilirsiniz. Kolay gelsin nice güzel yıldönümleriniz olsun..

Yakın zamanda aynı badireyi atlatmış bir kardeşin olarak ben de naçizane fikir vermek isterim. Big Grin Ben ufak bir tatil ayarlamıştım. Bodrumda pansiyon, süslü oda, çiçek, deniz kenarında ufak bir yerde yine süslü bir yemek, bir de sonsuzluk sembolü kolye. Araştıra soruştura pazarlık ede ede 1000 tl civarı kakldım bu işin altından.

Takı alacaksan Tophills Diamond co acayip mantıklıymış. Hatta laf aramızda markası filan yazarsa içinde, sildir kuyumcuya "ta daaaa essah pıllanta gız feda ossun yarime" de geç Big Grin Şaka tabi insan karısını kandırmamalı.

Çanta düşünürsen de Puma Ferrari tavsiyem hanım kısmı arasında pek tutulan bir marka model uygun hem uygun gibi de fiyatı. bir de malum hanımlar pek sever paket açmayı çantanın yanına ufak birkaç birşey daha eklemeni tavsiye ederim.
(27/12/2016, Saat: 18:58)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğum günü,Anneler günü (ileride inşallah),kadınlar günü vb. deseydiniz eğer ben de çanta fikrine katılabilirdim ama evlilik yıldönümü hele ki ilk sene,çok önemli.Ona ne aldığınızdan tutun da nasıl hissettirdiğinize kadar herşey çok önemli.Çünkü bir sene önce eşiniz sizi seçti bu hayatı beraber geçirme konusunda,ona neden sorusunun cevabını vermeniz lazım Tabii bir de o geceyi mahvetmemek
A.Güzel bir restoranda rezervasyon yaptırın,pahalı olsun demiyorum sadece rahat  edebileceğiniz,salaş bir yerde olabilir.
B.Önceden haber verin,sabah arayıp akşama hazırlanmasının iyi olacağını,ona bir süpriziniz olduğunu söyleyin fazla açık vermeyin.
C.İlla limuzin demiyorum,yok mu taksici arkadaş,ayarlayın,kıymetli eşinizi evden alsın,siz arayıp araba aşağıda seni bekliyor canım deyin.
D.Restorana giriş mi yaptı ,işte en önemli kısım,önünde diz çöküp ona bu bir sene için teşekkür edin,ne kadar mutlu olduğunuzu,olumlu özelliklerini ön plana çıkararak özel anılarla süsleyip kısa bir konuşma yapın,buna da önceden hazırlanın.Sonra mı ceket cebinizden çıkardığınız Tophills Diamond 5 taş ile finish her Hiç bir kadın pırlantaya hayır diyemez,sevmesiyle alakalı bir durum değil.En yakın arkadaşlarına,iş arkadaşlarına "bak bana 1nci yıldönümümüzde ne aldı" demeyecek mi sanıyorsunuz? Laboratuvar ortamında üretilen bir pırlanta olduğu için pahalı değildir,yemekle beraber kafanızdaki bütçe neredeyse ama o gecenin ödülü büyük olur. Hem eşinizin en yakın arkadaşlarına Ne kadar duyarlı bir koca olduğunuzu ispat eder,hem onların kocalarının cacık olmayacağını kanıtlar,hem eşinizin sizi seçmekle ne kadar doğru tercih yaptığını,hem,hem...uzar gider bu liste,aklıma gelmişken o çok istediğiniz ps 4 mü,tabii ki evde kuzu gibi sizi bekliyor Size güveniyorum,tek yapman gereken eşini pişman etmemek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ahraz komşum bu ince düşünülmüş, sevgi dolu mesajın için çok teşekkür ederim. Ayrıca mesajın başındaki temenni için ayrıca teşekkür ederim. Bu mesaj sadece benim işime yaramayacak. Bence ileride başı dara düşen acaba eşimi/sevgilimi mutlu edecek nasıl bir sürpriz hazırlayabilirim diyen her erkeğin işine yarayacaktırBig Grin Gerçi çıtayı baya bir yükseklere taşıdığınız için size sitem edenler de olabilir ama o kadar da olsun Smile Bu organizasyon için ileride bu kadar özeneceğimi sanmıyorum. O yüzden en azından dediğiniz gibi ilkinde özel hissettireyim.
@msakalli Hediye ne olursa olsun özel bir yemek ve güzel bir çiçek olmazsa olmaz zaten. Teşekkür ederim.
@Tahir komşum inşallah 20'li yılları çoluk çocukla görmek nasip olur. Ben daha yolun başındayım Big Grin Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Daha tam olarak karar veremedim ama bunun için olmasa da başka bir zaman eşime çanta alacağım ve çanta seçerken işimi çok kolaylaştırdınız.
@feltro komşum aslında benim de aklımda öyle bir organizasyon var ama yılın bu zamanında tatil için gidecek bir yer bulmak zor. Evlendiğimizde balayı için Uludağ'a gitmiştik. O yüzden tekrardan böyle bir yere gitmek de çok cazip gelmedi. Antalya gibi yazlık yerlerin de şimdi pek tadı olmaz diye düşünüyorum. O yüzden de bu fikir cazibesini kaybetti gözümde. Diğer seçenekler üzerinde biraz daha düşüneceğim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Size de geçmiş olsun bu arada Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,559 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,295 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,517 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,492 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,937 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,302 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 281,778 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,251 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,812 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş
  Bulaşık makinası tavsiyesi tipsol 51 89,980 02/07/2020, Saat: 01:23
Son Yorum: Viper

Hızlı Menü: