Fiyat/Performans
-KONU KAPANMIŞTIR-
Zaman zaman farklı yerlerde f/p ürünlerini yazıyoruz ancak bunların bir başlık altında toplanması düşüncesi güzel olmuş, tebrikler.
Bazı ekipmanları mantıklı gerekçelerle liste dışı bıraktığınızı belirtmişsiniz. Tıraş sabunu ana unsurlardan biri olduğu için liste dışı bırakılamaz belki ama buraya Arko dışında bir ürün yazılacak mı çok merak ediyorum Smile
herkesin konuştuğu işte o liste.....

1) F/P - Tıraş Fırçası - dolgun loftlu bir domuzcuk farketmez/ niva, rodeo vs.
2) F/P - Tıraş Sabunu - Arko
3) F/P - Tıraş Aleti = Merkur progress/ -
4) F/P - Permasharp
5) F/P - After Shave = - / Arko tıraş sonrası comfort krem / -

Bunlarla sonsuza kadar dertsiz tasasız tıraş olunabilir.
(16/12/2016, Saat: 12:50)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaman zaman farklı yerlerde f/p ürünlerini yazıyoruz ancak bunların bir başlık altında toplanması düşüncesi güzel olmuş, tebrikler.
Bazı ekipmanları mantıklı gerekçelerle liste dışı bıraktığınızı belirtmişsiniz. Tıraş sabunu ana unsurlardan biri olduğu için liste dışı bırakılamaz belki ama buraya Arko dışında bir ürün yazılacak mı çok merak ediyorum  Smile

Arko'yu da hak ettiği yere ulaştırmış oluruz o zaman..... Wink
Öncelikle fikir gerçekten güzel ama şöyle bir itirazım olacak.Başlangıçta gerçekten böyle bir bakış açısı oluyor ama zamanla zevkler daha çok ön plana çıkıyor ve tabii fiyatta otomatik olarak esneyebiliyor.Örnek vermek gerekirse Arko alışılagelmiş,kokusu tanıdık güzel bir sabun hele ki o fiyatla.Ama zorunluluk olmadıkça ben sadece break-in sürecinde kullanıyorum Arko'yu,bu süreç olmasa zaten almam.Hiç kullanmayacağım bir ürünün f/p olması neyi değiştirir ki?Umarım kendimi tam olarak ifade edebilmişimdir.Yoksa konu başlığı faydalı ve güzel ama konu zevkler ve renkler olunca Gönül fiyat dinlemiyor Hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Fikir güzel ama jilet ve makine olayının sakal yapısına bağlı olması nedeniyle pek f/p değerlendirmesi yapmak sağlıklı olmaz gibime geliyor.
Yazarken sakal yapısının not düşülmesi belki bu sorunun önüne biraz geçebilir.
(16/12/2016, Saat: 13:15)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle fikir gerçekten güzel ama şöyle bir itirazım olacak.Başlangıçta gerçekten böyle bir bakış açısı oluyor ama zamanla zevkler daha çok ön plana çıkıyor ve tabii fiyatta otomatik olarak esneyebiliyor.Örnek vermek gerekirse Arko alışılagelmiş,kokusu tanıdık güzel bir sabun hele ki o fiyatla.Ama zorunluluk olmadıkça ben sadece break-in sürecinde kullanıyorum Arko'yu,bu süreç olmasa zaten almam.Hiç kullanmayacağım bir ürünün f/p olması neyi değiştirir ki?Umarım kendimi tam olarak ifade edebilmişimdir.Yoksa konu başlığı faydalı ve güzel ama konu zevkler ve renkler olunca Gönül fiyat dinlemiyor Hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu liste, özellikle ıslak tıraşa yeni başlayanların ortalama bir tıraş seti ile en az hata yaptıktan sonra kişisel zevklerine yönelmesine yardımcı olabilmek amacıyla yapıldı komşum... Herkes boşa para harcamadan da ortalama doğrularla kendi yolunu çizebilir... Wink Fiyatın artması ise zaten kaçınılmaz son... Wink
(16/12/2016, Saat: 13:22)Selman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fikir güzel ama jilet ve makine olayının sakal yapısına bağlı olması nedeniyle pek f/p değerlendirmesi yapmak sağlıklı olmaz gibime geliyor.
Yazarken sakal yapısının not düşülmesi belki bu sorunun önüne biraz geçebilir.

Sadece jilet ve makina konusunda değil, diğer tüm ürünlerde de kişiye göre ve sakal yapısına göre farklılık gözetilebilir...
Bu konu başlığındaki amaç ortalamaya ulaşmak...
Bu da benden...

1) Tıraş Fırçası: Jaguar 236
2qs5lxx.jpg

2) Tıraş Sabunu: Arko Stick
s3q9ef.jpg

3) Tıraş Aleti: Rimei
folls9.jpg

4) Jilet: Astra Superior Platinum
68znmt.jpg

5) After Shave: Arko Cool Krem
akej6h.jpg
1) Semogue 1305
2) Arko Traş Sabunu
3) Edwin Jagger DE89
4) Perma sharp, Shark Super Stainless
5) Paşabahçe Misket Limonu / Nivea Men Sensitive Skin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En İyi Fiyat Performans Kartuşlu Makine Hangisidir? esatakgul 21 9,202 12/02/2020, Saat: 20:09
Son Yorum: aerials
  En yuksek performans/fiyat tiras aletiniz CK89 31 14,977 06/08/2019, Saat: 22:08
Son Yorum: batmanforever
  Aynı markanın tıraş sabunu ve kremi arasında performans ve özellik farkı oluyor mu? trustalt 3 2,475 04/04/2019, Saat: 12:55
Son Yorum: onurcakmak
  Arko tıraș sabunu harici fiyat performans urunu sabunlar ? Rigbie 50 31,370 29/01/2019, Saat: 17:00
Son Yorum: donniebrasco

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: