Hi Fi kulaklik tavsiyesi
Geltir in samimiyetine sonsuz guvendigim icin buradan sorayim istedim.

1 aydir techno fi ve head fi da zaman geciriyorum ancak tatmin olmadim.

Yaklasik 6 yildir mutlu bir sekilde devam eden birlikteligimiz sennheiser 598 imin miyadini tamamlamak uzere olmasi nedeni ile sonlaniyor.

Almisken yine iyi bir sey alayim mantigi ile 1 aydir arastiriyorum ancak ortalik bass manyagi kulaklik dolmus.

70 ve 80 lerin hardrock ve thrash metal gruplarini dinliyorum. Dolayisi ile baslardan ziyade tiz ve mid ler onemli benim icin.

Butce cok onemli olmamakla beraber hd650 rakamlarini asmayi dusunmuyorum.

Bu konuda tecrubeli arkadaslarimin nokta atisi tavsiyelerine ihtiyacim var.

Simdiden tesekkur ederim.

Bir de sony nin bu manyaklarini test eden varsa yine goruslerini almak isterim.

http://www.sony.com/electronics/walkman/nw-wm1z
http://www.sony.com/electronics/walkman/nw-wm1a
(09/12/2016, Saat: 21:30)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geltir in samimiyetine sonsuz guvendigim icin buradan sorayim istedim.

1 aydir techno fi ve head fi da zaman geciriyorum ancak tatmin olmadim.

Yaklasik 6 yildir mutlu bir sekilde devam eden birlikteligimiz sennheiser 598 imin miyadini tamamlamak uzere olmasi nedeni ile sonlaniyor.

Almisken yine iyi bir sey alayim mantigi ile 1 aydir arastiriyorum ancak ortalik bass manyagi kulaklik dolmus.

70 ve 80 lerin hardrock ve thrash metal gruplarini dinliyorum. Dolayisi ile baslardan ziyade tiz ve mid ler onemli benim icin.

Butce cok onemli olmamakla beraber hd650 rakamlarini asmayi dusunmuyorum.

Bu konuda tecrubeli arkadaslarimin nokta atisi tavsiyelerine ihtiyacim var.

Simdiden tesekkur ederim.

Bir de sony nin bu manyaklarini test eden varsa yine goruslerini almak isterim.

http://www.sony.com/electronics/walkman/nw-wm1z
http://www.sony.com/electronics/walkman/nw-wm1a

Merhaba

Techno-fi nin kurucularından biriyim ama uzun zamandır audiofil hobisiyle ilgilenmiyorum hatta o kadar ki beats solo 2 kullanıyorum. Tabi ki beats almayın Smile
Nacizane tavsiyem Sennheiser çizgisinden uzaklaşmayın, eğer amfiniz sağlam ise HD598 den HD600 geçiş yapılabilir,
HD600 üm oldu zamanında 650 ile mukayese ettik ve bildiğiniz üzere daha çok beğenilir.
Sürmesi kolay mobil birşey olsun derseniz Ultrsone Hfi 580 öneririm forumda ilk ben almıştım ve bayağı beğenilmişti.
Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız iletişim kurmakta tereddüt etmeyiniz.
Saygılarımla
Cok tesekkur ederim, hemen arastirayim. Biraz arastirip size ozelden sorarim hocam. Tekrar tesekkur ederim.
Her zaman, fikir verebilirsek ne mutlu gerekirse bizim daha faal genç arkadaşlar ile de irtibatlarım sizi. Geleneksel tıraş yeni hobim olsa da kulaklık hobisinden asla vazgeçemiyorum.
Grado 80
Bu konuda Sennheiser en doğru seçim olacaktır.
Bütçeyle birlikte değişecek bir çok marka var. Dilerseniz Westone, Shure, Audio Technica gibi markalarada bakabilirsiniz.
(09/12/2016, Saat: 22:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Grado 80

Tesekkur ederim Serdar Hocam arastiracagim.

(09/12/2016, Saat: 22:12)Carvel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda Sennheiser en doğru seçim olacaktır.
Bütçeyle birlikte değişecek bir çok marka var. Dilerseniz Westone, Shure, Audio Technica gibi markalarada bakabilirsiniz.

Tesekkur ederim hocam bu markalari biliyorum, markadan ziyade model tavsiyesine ihtiyacim var. Cunku cok fazla sayida modelleri var bu namissizlarin.
selamlar, aynı müzik zevkine sahibiz, kapalı isterseniz benim de kullandığım beyerdynamic dt 770 tavsiye ederim, 32 80 ve 250 ohmluk versiyonları var, açık isterseniz de dt990 tavsiye ederim. yurtdışından almak avantajlı, amazon. de malum tr ye gönderiyor artık. onun dışında tr servisleri de çok başarılı. sennheiser hd 25 alacakken bundan aldım, çok memnunum
uçağa binerken yazdım kusura bakmayın, sizin istediğiniz modeller bir üst klasman, yanlış yönlendirme yapmayayım.
Hocam daha önce kullandığınız model 598 fazlasıyla iyi Hi End e dönmüşsünüz.
O kadar yüksek modelleri deneme fırsatım olmadı. Bu konuda siz bizi aydınlatırsınız ancak Smile teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,520 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,017 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,182 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 73,882 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,755 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,265 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 280,548 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,410 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 15,843 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,728 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: