Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti.
(02/10/2019, Saat: 11:24)Mühle Türkiye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Smile En son konuştuğumuz ithalat hatalı ürünlerin satışı konusundaki çalışmamızı sonuçlandırdık. Ürün açıklamasında defonun ne olduğunu, kullanılıp kullanılmadığı bilgisini de verdik. Zira 5 tane de 2. el fırça bulunuyor. Bunları da görebilirsiniz. Büyük çoğunluğu ise hatalı ve kullanılmamış ürün. Görünür defoları fotoğrafladık ve isterseniz canlı destekten talepte bulunabilirsiniz.
Dilerim isteyenlerin işine yarayacak bir çalışma olur: https://muehle-shaving.com.tr/collections/outlet
Bu arada diğer projemiz olan Sadakat Programı'nı başka bir Mühle başlığı altında yazmışım... Onu da yayınlayalı epey oldu, yeni değil ama buradan da tekrar yazayım. Artık alışveriş yaptıkça, sosyal medyada paylaşım, ürün yorumu gibi çeşitli aksiyonlarla hesapta puanlar birikiyor. Umarım bu da alışveriş yapanları, yapacak olanları mutlu eder Smile
Çok selamlar...
Mühle Türkiye ikinci ele yeni bir soluk getirmiş. Geleneksel ürünler 1 saat gibi bir sürede tükenmiş.

İlgileri için teşekkür ederim.
Çok teşekkür ederim güzel bir uygulama 84 tl ye rocca başlık alma imkanım oldu Smile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rocca ya ben de niyetlennistim komşum iki makine alınca vazgeçmek zorunda kaldım güle güle kullanın
Kacirdik cümbüşü Big Grin
Ben de indirimden yararlanıp bir R41 başlığı aldım. Gerçekten güzel hareket olmuş, fakat sipariş 54 lira olduğu için 10tl indirim kodu kullandığımda kargo ücreti yansıyordu ve geri 54 liraya çıkıyordu Tongue Neyse ki sadakat programından aldığımız indirim kodlarının son kullanma süresi yokmuş. Hasarı bulunmayıp kullanılmış olarak satılan ürünlerin dezenfektesini de Mühle Türkiyenin kendisinin halledip ürünleri yollaması da ayrıca hoş bence. Hem kampanyayı düzenleyenlere hem de yardımcı olan canlı desteğe teşekkürlerimi sunarım.
Valla Mühle Türkiye'nin eline sağlık. Güzel bir aktivite olmuş ama Rocca başlığı kaçırmışız, üzüldüm Tongue
"A Samurai always wears two swords."
(02/10/2019, Saat: 14:07)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla Mühle Türkiye'nin eline sağlık. Güzel bir aktivite olmuş ama Rocca başlığı kaçırmışız, üzüldüm
Rocca başlığı kaçıranlar dernek kuracak diyorlar? (:
Alan güzel günlerde kullansın onca ürün arasında popi olmayı başardı.. Big Grin

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(02/10/2019, Saat: 14:14)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rocca başlığı kaçıranlar dernek kuracak diyorlar? (:
Alan güzel günlerde kullansın onca ürün arasında popi olmayı başardı.. Big Grin

Komşum otoyolda araç sürerken aldım, hayatımı riske attım bi bakıma Smile)

(02/10/2019, Saat: 14:18)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum otoyolda araç sürerken aldım, hayatımı riske attım bi bakıma Smile)

Smile Smile Smile Smile keyifli günlerde kullanın komşum çok kişinin aklı kalmış
(02/10/2019, Saat: 14:18)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum otoyolda araç sürerken aldım, hayatımı riske attım bi bakıma Smile)

Büyük başarılar büyük risklerin eseridir dedikleri doğruymuş.. (:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paypal Türkiye'den Çekiliyormu? astertis 92 49,251 24/02/2017, Saat: 18:13
Son Yorum: Men-Sup
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,244 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi
  Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) Prometheus 23 29,775 30/01/2012, Saat: 21:47
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: