Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti.
(17/07/2019, Saat: 21:29)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim kendileriyle iki kere iletişimim oldu. Birinde Sarı sap Nom fırçayı satın alırken. Canlı destekten yazdığımda inanılmaz ilgilendiler. Bildiğimiz esnaf tavırları yok, ısrarla bir şey satmaya çalışmıyorlar.

Bugün de Muhle R89 ne zaman stoğa gelir diye sordum, yine çok ilgili davrandılar. 2 hafta içerisinde stokta olur bilgisi ilettiler. İyiki fırçayı Nom marka almışım, aslında forumdaki ikinci el ilanlarını görünce biraz üzülmüştüm aslında aynı fiyata buradan daha iyisini alabilirdim diye, fakat şimdi bu konuyu görünce memnun oldum.

İlk alışverişimi yapmadan önce çok uzun saatler bana maruz kalmıştır o bahsettiğiniz canlı destekteki yetkili. Satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasıda çok başarılı bir şirket komşum.
Impa ve Razorusda bu konuda cok cok iyiler . Gercekten cok sansliyiz eksik olmasinlar .
(17/07/2019, Saat: 22:20)kadir.tbk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impa ve Razorusda bu konuda cok cok iyiler . Gercekten cok sansliyiz eksik olmasinlar .

+1 aynen katılıyorum size komşum.
Merhabalar, Muhle Türkiye den bir cok defa alışveriş yaptım.
Aldığım ürün ertesi gün ve güzel bir kutu ile ulaştı. Web sitesine girdiğiniz de Murat bey kod adlı bir danışman sabırla ve bilgi ile nezaket ile sorulara samimi cevap verdi. Bazen bu ürünü alma sana uymaz dedi yani malı satmak kaçmak politikası yok ve güvenilir idi.
Ürünler tras makineleri, nom fırça domuz, porsuk, sentetik, sabun olmak üzere uygun, hele fırça standı 12 lira idi , krem , losyon vb gr mı hem az hem pahalı fakat her ürün kaliteli ve çalışanlar ilgili.
Ilk alışveriş e %10 indirim veriyor ama ben 2.alışverişi baska hesap açarak yine %10 indirim kaptım Smile ayrıca eski kıdemli üye ye de indirim önerisi sundum. Smile
R89 stoğa girmiş görünüyor, ama şu an için sadece tek renk mevcut gibi :

https://muehle-shaving.com.tr/collection...9-rosegold
(07/08/2019, Saat: 13:16)GeraltofRivia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R89 stoğa girmiş görünüyor, ama şu an için sadece tek renk mevcut gibi :

https://muehle-shaving.com.tr/collection...9-rosegold
Bu Rosegold versiyonu bir süredir stoktaydı zaten komşum. Sizin de dem vurduğunuz gibi yalnızca bu rengi stoklarda gözüküyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(07/08/2019, Saat: 14:13)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Rosegold versiyonu bir süredir stoktaydı zaten komşum. Sizin de dem vurduğunuz gibi yalnızca bu rengi stoklarda gözüküyor.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Açık taraklı stoktaydı komşum kapalısı yeni girmiş stoğa.
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
Doğru ya haklısınız ben karıştırmışım pardon
So far so good..
Komşuların Mühle ürünleri yeniden stoklara girmiş. Alışveriş yapmak isteyip de stokları bekleyenlere duyurulur. Ben R89 almak istiyordum siparişi verdim.

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba, yeni sadakat programımızı üyelerimizin hizmetine açtık Smile Henüz çok yeni. İyileştirme yapabilmemiz adına kullanan arkadaşlar olumlu olumsuz her türlü fikirlerini bize mail atabilirlerse minnettar oluruz Smile Selamlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paypal Türkiye'den Çekiliyormu? astertis 92 48,629 24/02/2017, Saat: 18:13
Son Yorum: Men-Sup
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,223 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi
  Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) Prometheus 23 29,573 30/01/2012, Saat: 21:47
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: