Gillette Fatboy Adjustable
evet hocam, bendekide f4 siz bir sökunde sizden tecrube kazanalim Big Grin
f olanlar için
sizin verdiğiniz linkte söyle yazmış

benim muazzam ingilizcemle Blush anladığım
(bambaşka birşeyde anlatıyor olabilir malum sozkonusu benım ingilizcem olunca) Big Grin

Alıntı:Neyazıkki eğer aşağıdaki gibi gözüküyorsa (deliksiz olan resim) bu parçaya zarar vermeden açmak mümkün değil. toplarken yeniden bu parçadan tornada vs imal etmek zorundasınız. Zor değil.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bir saatçi abimden rica ettim
getir ben onun biiipppp bile bipppppp
dedi Blush

Smile

sanırım hallolacak

kaplama işini sordum ben yapmıyorum dedi
bakalım kurtulacakmı
evet öyle hocam, bende denedim evde cImBizla döndurmeye calistim, bosuna dönuyor gibi, birde bastirarak döndurdum ozamanda yayin sesi geldi, fazla ugrasmadim, nette birisininde ayni sizin probleminizden varmis, dönduremedigi icin acilmiyor demis, sicak suda kaynattiktan sonra icindeki kreclenmeler cözulunce problem hallolmus. belki sizinkisidende ayni sorun vardir, icinde kreclenme olusmustur.
ayar calısmasada sorun degılde yamuklarlar kotu jıletı tuttamıyor
bakalım onuda halletırıyorum gıbı becerebılırse ne ala

bunların ıcınde son yarım tur olayını bılırsınız
kıtleme mekanızması lastık takoz var
lastık takozda erımış

her acıdan ölü Smile

jileti duzgun tutması hallolsun yeter
elimde tertemiz kusursuzu var nasıl olsa

bunu hergunluge alırım artık
Aristocrat'tan sonra artık Türkiye'de birşey bulamam diye düşünürken bunu gördüm ve vuruldum Smile Gerçekten makinelerin karakteri varmış. Daha tıraş olmadan anladım ki her aletin kendi ruhu var.

Black-slim-fatboy kafaları aynı diye okuyunca amaan dedim black var zaten diğerlerini elde edemezsem üzülmeyeceğim dedim ama şuan slim'im olmadığı için üzgünüm! Gerçekten fatboyu elime alınca aşık oldum alete ve aldığımda da tertemizdi sadece kaynattım ve diş fırçasıyla üzerinden geçtim kullanmaya hazır Smile Parlatmadım ama metylan ihtiyacı da yok gibi aletin.

McOrco kutusuna buhar vurunca yamulmuştu bende kutusunu temizlerken çok ürkek davrandım. Aleti kaynattığım tencereye su biraz soğuduktan sonra koydum gerçi kutu da temizdi sıcak suya daldırıp çıkardıktan sonra onu da diş fırçası ile formaliteden temizledim ve kendi aletinde saklayabilme ve kullanabilme şerefine nail olacağım bir ürüne sahip oldum Smile

Sözü fotoğraflara bırakıyorum...

image.jpg image.jpg image.jpg

(27/06/2012, Saat: 00:10)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aristocrat'tan sonra artık Türkiye'de birşey bulamam diye düşünürken bunu gördüm ve vuruldum Smile Gerçekten makinelerin karakteri varmış. Daha tıraş olmadan anladım ki her aletin kendi ruhu var.

Black-slim-fatboy kafaları aynı diye okuyunca amaan dedim black var zaten diğerlerini elde edemezsem üzülmeyeceğim dedim ama şuan slim'im olmadığı için üzgünüm! Gerçekten fatboyu elime alınca aşık oldum alete ve aldığımda da tertemizdi sadece kaynattım ve diş fırçasıyla üzerinden geçtim kullanmaya hazır Smile Parlatmadım ama metylan ihtiyacı da yok gibi aletin.

McOrco kutusuna buhar vurunca yamulmuştu bende kutusunu temizlerken çok ürkek davrandım. Aleti kaynattığım tencereye su biraz soğuduktan sonra koydum gerçi kutu da temizdi sıcak suya daldırıp çıkardıktan sonra onu da diş fırçası ile formaliteden temizledim ve kendi aletinde saklayabilme ve kullanabilme şerefine nail olacağım bir ürüne sahip oldum Smile

Sözü fotoğraflara bırakıyorum...

iyi gunlerde olsun cok guzel denk gelmis

fiyat ve yer bilgisi paylasabilirseniz referans olacaktır

saygılar,
hayırlı olsun
tü tü tü maşallah

muazzam durumda alet

tıraşı aynı olabilir ama
elde verdiği his

su tabancası ile beretta f92 arasında fark gibi degilmi Smile
(benzetme forumdan alıntıdır Smile)
hayırlı olsun söylersen bizi öldürmen gerekmiyorsa biraz detay alalımCool
aynı kaynaktan devamı gelebilecek gibiyse
açıklanmayadabilir Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Gilette Slim Adjustable eggman 395 387,473 24/09/2023, Saat: 20:37
Son Yorum: layken
  1971 Gillette Super Adjustable agatam 0 1,829 16/02/2022, Saat: 20:29
Son Yorum: agatam
  Gillette Adjustable Black Long Handle / Super Adjustable _Olgun_ 260 277,801 08/04/2021, Saat: 17:36
Son Yorum: tiktak
  Weishi Qshave Parthenon Adjustable Safety Razor Poerio 26 16,977 23/02/2021, Saat: 22:51
Son Yorum: sertac42
  Gillette Vintage Slim Twist (İngiliz yapımı, 1977) SumNauta 36 26,269 12/12/2020, Saat: 18:34
Son Yorum: furina
  GSC FATGUY-FATBOY KLONU yeniden11 6 3,411 19/10/2020, Saat: 12:36
Son Yorum: mustbe
  Feather DER-A Double Edge Adjustable emiriko 16 13,217 20/08/2020, Saat: 19:55
Son Yorum: umutatakul
  Gillette Toogle Suhulet 19 26,816 05/05/2020, Saat: 20:42
Son Yorum: CK89
  Janus Adjustable Razor CK89 6 3,222 10/03/2020, Saat: 05:17
Son Yorum: CK89
Heart Gillette British Aristocrat eggman 111 131,620 26/01/2020, Saat: 15:47
Son Yorum: Jaguar Paw

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: