Çift taraflı jiletlerin mikroskopta incelenmesi
Aslına bakarsanız forumda bir üyenin paylaştığı şu resimde görüldüğü gibi bazılarının uçları soldakine bazılarının uçları ise sağdakine benziyor. Mesela örnek verecek olursak, Derby Extra'ya baktığımda sağdaki profili görüyorum. Buda daha az veya daha fazla tahriş yaratmada rol oynayabiliyor, cilt tipinize ve yapısına göre. Bende Derby, Wilkinson'a(soldaki profil) göre daha az tahriş yaratıyor, wilkinson daha akıcı ve keskin gibi gelmesine rağmen.
2gv98k2.jpg

Bunun dışında bazı jiletlerin farklı bölümlerinde noktasal bozukluklar var(deformasyon). Bunlarda üretimde pürüssüz çıkmadığını gösteriyor. Buda kalitesini gösteriyor diyebilirim.

Tabi ki bunlar benim düşüncelerim. Başka arkadaşlar da yorumlarıyla katkıda bulunurlarsa daha yararlı bir başlık olur diye düşünüyorum.

(28/10/2016, Saat: 15:37)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çabanız için teşekkür ediyorum. Bu haliyle pek yorum yapamıyorum, fotoğraflardan çıkartılabilecek sonuçlar nelerdir?

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Çift taraflı jiletlerin mikroskopta incelenmesi - Yazar: efecanko - 28/10/2016, Saat: 15:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  DE Jiletlerin Keskinlik Sıralaması ynspektas 31 23,280 02/08/2022, Saat: 22:16
Son Yorum: Cillop
  Posh Çift taraflı jilet emre1113 40 22,840 15/01/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: ahbap
  Kullanılmış Jiletlerin imhası theunnamed 57 56,957 15/08/2019, Saat: 23:14
Son Yorum: Men-Sup

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: