Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
(01/07/2020, Saat: 22:51)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ga-700-1a.jpg

g shock sevgim devam ediyor Big Grin tüm komşulara selamlar
Saat sevgim bitmiyor. 10 tanesini elden çıkardım daha 10 tane var. Hatta 20 tane daha alasım var.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(01/07/2020, Saat: 22:51)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ga-700-1a.jpg

g shock sevgim devam ediyor Big Grin tüm komşulara selamlar

İyi günlerde kullanın komşum Saatler olsun Big Grin
@forevermore07
Gshock hayırlı olsun komsum, guzel zevkli zamanlarınız gecsin beraber.

Bisiklet motor vs. temizlerken kullanmak icin fırca seti.
50044632526_090695e368_b.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
@korgunv komşuma teşekkür ediyorum . Kargo da akar patlar diye tereddüt edip siparişi öteleyip duruyordum . Gece sipariş verip ertesi sabah hem kargo bilğilerini iletip kargolamaları takdirimi kazandı . Teneke yağ kargo taşıma esnasında bir iki lokal ezikle atlatmış firmanın baloncuklu naylona sarması daha yerinde olurdu .
Sabunun kokusu enfes .

fa27984b171b132330d6276451b699c1.jpg
Afiyet olsun devrim abi, bakalım beğenecek misin..
(03/07/2020, Saat: 13:50)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @korgunv komşuma teşekkür ediyorum . Kargo da akar patlar diye tereddüt edip siparişi öteleyip duruyordum . Gece sipariş verip ertesi sabah hem kargo bilğilerini iletip kargolamaları takdirimi kazandı . Teneke yağ kargo taşıma esnasında bir iki lokal ezikle atlatmış firmanın baloncuklu naylona sarması  daha yerinde olurdu .
Sabunun kokusu enfes .

fa27984b171b132330d6276451b699c1.jpg

@Nani Kuş Devrim Bey, öncelikle cesaretiniz için tebrikler. Soğuk sıkımı (max. 26 derecede) 5 lt teneke paketlemeye yeni başladılar. Bu şekil paketleyen başka üretici yok. Diğerleri max. 2 litre cam veya pet. Değerli komşum, Egelisiniz malum bilirsiniz, zeytinyağı için bir geniz testi yaparlar. Bu yağ bende testi geçti. O nedenle size tavsiyemden sonra, ben ikinci 5 lt teneke açtım. Bu aralar yeni siparişi vereceğim. Zevkle ve müsrifçe kullandığım bir yağ. Sabun evet inanılmaz güzel kokuyor, zeytinyağı içeriğiyle cilde ve saça çok iyi geliyor. Her hafta bir kalıp bitiyor bende. Güzel bir tercih olmuş. Balı ortalama üstü, genizi yakmıyor, sadece kahvaltıda her ay 1 kavanoz tükeniyor. Çevirme siyah zeytin deneyince yorum yapın lütfen, ben hiç bir şey demiyorum. Diğer aldıklarınızı da güle güle tüketin. Sıvı el sabunları da çok güzel, müteakip siparişe eklemeyi unutmayın. Sırf çevirme zeytin için bile tekrar sipariş vereceğinizden eminim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@korgunv komşum tekrardan teşekkür ederim . @rating sağolasın abicim balları da bekliyoruz

Soguk sıkım yağı başarılı buldum . Bir çay bardağı yarısına koyup şarap testi yapar gibi gargara ve yudumlama şeklinde sonrasında ekmeğe banarak tüketimi yaptım . İzleninlerim kekremsi ve Hafif burukluk da zeytin tadı gelerek mideyi ağırlaştırmayan hafif tadı var ayrıca yağ koyu renkli değil açık ve hızlı akışkan bir yapıya sahip .Asidesini düşük olarak yorumluyorum çünkü genizde yapış tad hissi bırakmıyor . Tavsiye ederim dostlar .

Gelelim çevirme zeytine yok böyle bir tad @korgunv tavsiyesi ile bende sizlere tavsiye ediyorum arkadaşlar .

Kekikli , kırma ve pembe çizik zeytin malasef benden geçer not alamadı beklentilerimin altında kaldı . Kötü de diyemem sadece benim damak zevkime hitap etmedi .

@korgunv komşum sıvı sabun kullanmıyoruz tabiatımıza ters geleneksel tıraş ile olan insanlara hazır jel , köpük kullanın demek gibi varsa yoksa kalıp sabun

Komşum ezmeler için görüşünüz nedir ???
(04/07/2020, Saat: 00:04)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @korgunv komşum tekrardan teşekkür ederim . @rating sağolasın abicim balları da bekliyoruz

Soguk sıkım yağı başarılı buldum . Bir çay bardağı yarısına koyup şarap testi yapar gibi gargara ve yudumlama şeklinde sonrasında ekmeğe banarak tüketimi yaptım . İzleninlerim kekremsi ve Hafif burukluk da zeytin tadı gelerek mideyi ağırlaştırmayan hafif tadı var ayrıca yağ koyu renkli değil açık ve hızlı akışkan bir yapıya sahip .Asidesini düşük olarak yorumluyorum çünkü genizde yapış tad hissi bırakmıyor . Tavsiye ederim dostlar .

Gelelim çevirme zeytine yok böyle bir tad @korgunv tavsiyesi ile bende sizlere tavsiye ediyorum arkadaşlar .

Kekikli , kırma ve pembe çizik zeytin malasef benden geçer not alamadı beklentilerimin altında kaldı . Kötü de diyemem sadece benim damak zevkime hitap etmedi .

@korgunv komşum sıvı sabun kullanmıyoruz tabiatımıza ters geleneksel tıraş ile olan insanlara hazır jel , köpük kullanın demek gibi varsa yoksa kalıp sabun

Komşum ezmeler için görüşünüz nedir ???
Komşum bunların amiral gemisi çevirme zeytin. İlaveten 5 lt. Tenekede paketledikleri soğuk sıkım yağ. Bir de 4 lü paketledikleri lux zeytinyağı sabunu. Gerisi bal dahil olmasada olur. Ha ben daha iyi bal bulamadım o nedenle tüketiyorum. Ezmeler için hiç yorum yapmıyorum. Tüketilecek kadar evde mevcut az biraz sarımsak bol biraz zeytinyağı ile sen çok daha nefasetlisini yaparsın.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Avm yok. Sahiller bizimdircd2f4e84cf2bbf742a3efd4bf2065776.jpgb178fb5f13b197ad57ab1eae1ec499d5.jpg

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
5 seneyi gecti sanırsam kullanalı ama bozulmadan etmeden dimdik beni bu gunlere getirdi Samsung Note 3. Bir kac kere pilini degistirdim, yere dusmedigi gunu neredeyse olmadı. Tahminen 20ye yakın koruma camı eskitti. Hala calısıyor canavar gibi savas yaraları ile. Kendisine tesekkur ederek yeni telefona seneler sonra gecis yapıyorum sonunda.

Yeni telefon secerken Kiwi Kıvanc, Strath Dogancan kardeslerim gibi bircok arkadasımdan fikir almıstım ozelden sagolsunlar, ama eski telefona saygımdan dolayı yine aynı marka ile devam etmek istedim. İsmindeki "lite" ekine takılmayın. Spec karsılastırmalı sitelerde s20 plus la bir karsılastırın, gercekten su donemde f/p urunlerinden biri sahip oldugu Snapdragon 855 islemcisi ile. Telefon degisimi dusunen arkadaslar var ise bir incelemeleri oneririm.

Daha guzelleri sizlerin olsun.

50084419998_2133fefdaa_c.jpg

NaniKus Devrim abiden once gelmisti gecen hafta benim urunler ama paylasmayı unuttuk. Oneren paylasan arkadaslara tesekkur ederim. Hatta internetten siparis verdigimin ertesi gunu ayvalık annelere ziyaretim sonrası ureticinin onunden bile gectim ama sagolsunlar hizlı kargo ile cok bekletmediler. Kokuları guzel daha kullanmadım ama memnun kalacagımızı dusunuyorum.

50085009721_3013d97bbc_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,663 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 41,958 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,805 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,730 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 14,002 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,189 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,498 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,616 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 21,090 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,799 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: