Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
(24/05/2018, Saat: 18:19)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk, güle güle kullan abi.

@dikdik_s, yok abi kafaya takan bendim. İki sene herhalde sepete atıp atıp çıkartmışımdır. Smile Bir daha G&C den sipariş verirsem alacağım ama kim bilir ne zaman.

Önce Kamyon, şimdi de kalem mi geliyor Tongue dellendirmen beni...
Daha bindirmedin bizi kamyona Rolleyes
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
2v1l00p.jpg

https://www.amazon.de/dp/B01ETRIS3K/?col..._lig_dp_it

Amazon ve Google Amcalarin rekabetinin son meyvesi Smile (biz tüketiciler icin tabii)---
Vavoo Kodi gibi uygulamalarla TV sorunu kökten çözen Müzik Film aktivitelerinin yanısıra taxi çağırıp pizza sipariş verebileceğiniz tasarım zekasının popüler kültüre yeni takviyesi ...Özellikle Vavoo uygulaması tüm kapalı kanalları açma özelliği nedeniyle (yükleme sırasında vavoo tv komutunu to ya çevirerek)29.99 € taban fiatıyla çok cezbedici...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Abi bizim ulkede su siri alexa turevleri bir turlu oturamadı. Ne telefonunda kullanan goruyorum nede bu tarz home cihazları kullanan tanıyorum. Detaylı bilmiyorum ama turkcede sorun var herhalde.
(26/05/2018, Saat: 21:31)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi  bizim ulkede su siri alexa turevleri bir turlu oturamadı. Ne telefonunda kullanan goruyorum nede bu tarz home cihazları kullanan tanıyorum. Detaylı bilmiyorum ama turkcede sorun var herhalde.

Türkçeden ziyade Bölge kısıtlaması olabilir...bazı ülkelerde Amazon Prime özelliği kullanılamıyor sanırım..ama konuya belli ölçülerde vakıf arkadaşlar Smile Cihazın open source olması sebebiyle root yada başka türlü şekillerde tüm sorunları çözebiliyorlar ..bilgiler youtube da yada Web de mevcut
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Apple tv 4k kullanıyorum. Diğer android tabanlı ya da diğer “open source” aletler için konuşamam ancak apple tv evdeki tv alışkanlıklarımızı kökten değiştirdi diyebilirim. Hoş, daha önceden evde sadece laptop’a ikini bir ekran vazifesi görüyordu televizyon. Ne bir uydu ne de başka dijital platform bağlıydı. Şu an sadece turkcell tv+ ve netflix kullanıyoruz.
Bence televizyonun geleceği bu cihazlarda. Dijitürk, dsmart gibi platformların inat etmeyip bu cihazlar için uygulama geliştirmeleri en azında ülkemizde bu devrimin alevlenmesine yol açabilir. Ha çok mu gerekli? Bence değil . En azından bu şekilde devlet çok da haberdar olup bunlara el atmamış oluyor.
(26/05/2018, Saat: 21:23)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.amazon.de/dp/B01ETRIS3K/?col..._lig_dp_it

Amazon ve Google Amcalarin rekabetinin son meyvesi Smile (biz tüketiciler icin tabii)---
Vavoo Kodi gibi uygulamalarla TV sorunu kökten çözen Müzik Film aktivitelerinin yanısıra taxi çağırıp pizza sipariş verebileceğiniz tasarım zekasının popüler kültüre yeni takviyesi ...Özellikle Vavoo uygulaması tüm kapalı kanalları açma özelliği nedeniyle (yükleme sırasında vavoo tv komutunu to ya çevirerek)29.99 € taban fiatıyla çok cezbedici...

Üstadım bu ürünü almak istedim ancak Türkiye'de bir adrese gönderilemiyor uyarısı alıyorum. Var mı bu problemi aşmanın bir yolu.
Akıllı dünyasına ios ile giriş yaptım, benden akıllı değildir umarım Smile

AzZPbv.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@Delidumrul
Kardesim iletisim cagına girmis, rabbim bu gunleride gorduk sukurler olsun. Burak la konustuyduk, gırgırına yeminle ptt den "baba nasılsın" diye telgraf gondericektim Smile

Abi simdi teknoloji soku olmasın, sen icq dan basla, sonra messenger falan derken en son whatsapp ve telegrama dogru yol alıyorsun.
Tekrar hayırlı olsun kardesim.
(27/05/2018, Saat: 10:36)ardanadam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Apple tv 4k kullanıyorum. Diğer android tabanlı ya da diğer “open source” aletler için konuşamam ancak apple tv evdeki tv alışkanlıklarımızı kökten değiştirdi diyebilirim. Hoş, daha önceden evde sadece laptop’a ikini bir ekran vazifesi görüyordu televizyon. Ne bir uydu ne de başka dijital platform bağlıydı. Şu an sadece turkcell tv+ ve netflix kullanıyoruz.
Bence televizyonun geleceği bu cihazlarda. Dijitürk, dsmart gibi platformların inat etmeyip bu cihazlar için uygulama geliştirmeleri en azında ülkemizde bu devrimin alevlenmesine yol açabilir. Ha çok mu gerekli? Bence değil . En azından bu şekilde devlet çok da haberdar olup bunlara el atmamış oluyor.

Merhabalar,

Devlet malesef çoktan el attı :

https://www.bbc.com/turkce/haberler-turkiye-43494950
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(28/05/2018, Saat: 10:46)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akıllı dünyasına ios ile giriş yaptım, benden akıllı değildir umarım Smile

AzZPbv.jpg

Komşum güle güle kullan teknolojinin dayanılmaz cazibesine bu zamana kadar iyi dayanmışsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,026 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 40,767 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,548 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,038 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 13,807 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,169 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,445 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,538 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 20,898 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,733 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: