Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
O suçlu benim evet. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@mimaras @ismailinbiri ve @kalantorxl dostlarım, kitaplarla alakalı guzel yorumlarınız icin tesekkur ederim.
Aynı gun siparis verdigim digerleride geldi.

Kucuk bir Mujdat Gezen kümesi yaptık.
14lr79k.jpg

Şu şekil bir insaat/genel hobi kümesi oldu. Ozellikle sol ust kosedeki "İnsaat uygulamarında yanlıslar dogrular " kitabı muhtesem cıktı. Kucuk kucuk fotolarla kaldırımından su rogarına hatalı uygulamaları ve sorunlarını gosteren cok guzel bir kitapmıs. Hani insaat seyretmeyi seven bir toplum olarak bos bakmayıp ogrenmek icin harika bir kaynak. Tavsiye ederim denk gelirseniz. Yapı katalogunu bilen bilir, mutahit degilim hic isim yok ama 3-4 senede bir nedense alırım bu katalogu referans olsun bir isimiz olursa diye.
aeuvf7.jpg

Fotografçılıga ozel bir tecrubeden dolayı küsüm, halbuki cok merakım ve bilgim var(ışığı az alıyorsun diyen @Nani Kuş Devrim abinin sandıgının aksine Smile ), bu guzel hobi ile alakalı degerli kitaplarım da var, belki aramızı yapar tekrar diye bir modern fotografcılık kitabı ekledik. Semboller kitabı niye bilmiyorum, eski gizli insanlık tarihine olan merakımla alakalı olabilir, ustune ne oldugunu bilmedigi sembolleri dovme yaptıran genclige belki bir gun anlamını soyleyebilir, veya mısırda indiana jones tarzı kum dolan bir havuz icinde hayat mucadelesi verirken, ahanda bu sembol çıkış demek diyerek birilerini kurtarmaya yararmı bilemem, hayal dunyası işte atıs serbest.
İç mekan su bahceleri kitabı, şatomuzun batı kanadı icin oyle bir projem var onun icin diyemiyecegim sadece ilgimi cekti. Rakı cep kitabı cok alkol meraklısı degilim ama 4 liraydı, verilen emege hurmeten aldım.
sb7cwj.jpg

Agır abi yazarlar bolumu, vakit ayırıp ezberlemek lazım hayırlısıyla.
28vfy1k.jpg

Bu da yine bugun gelen, çinden yersen 11.11 indirimli tetik işgencelerim.
2czbimr.jpg
Serdar üstat paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim çok beğendim keyifli okumalar dilerim aletide güle güle kullan...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(30/11/2018, Saat: 22:30)-mali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar üstat paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim çok beğendim keyifli okumalar dilerim aletide güle güle kullan...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne demek abi ben tesekkur ederim. Kitaplar icin forumda ayrı konusu varmıydı acaba hatırlayamadım ama, aslında keske aldıklarımızı daha cok paylassak, ozendirici oluyor, kitapcıda onunden gorup gectigin kitabı burada tek olarak gorunce belki daha etkili ve merak uyandırıcı olur diye ozellikle paylasmak istedim.
Saygılar.
Keyifli okumalar dikdik_s hocam dediğin gibi gayet özendirici duruyor kitaplar, resmen iştah açıyor.
Yılmaz Özdil'in eski kitaplarını severek okurken son zamanlarda yazdıkları ile beni büyük hayal kırıklığına uğratıyor. Bu kitapta yine onlardan biri. 10 senelik titiz bir çalışmanın ürünü deniyor. Bu süre zarfında makaleler, kitaplar, dergiler, gazeteler ve daha sayısız kaynak taranmış. Üşenilmemiş hepsi gözden geçirilmiş, titizlikle kitaba aktarılmış. Belki yazmak için gece gündüz demeden çalışılmış. Sırf sadece yetişkinler değil, her yaştan insanların okuması için plan, program yapılmış ve kitabın daha küçük yaştaki okuyuculara hitap etmesi için ayriyetten bir biçimi çıkarılacak. En büyük özelliği ise Atatürk'ü en iyi anlatan kitap iddiası ile piyasaya çıkması. Bu kadar emeğe bakıyorsun ve helal olsun diyorum. Kitabı elime alıp karıştırınca geçmiş olsun diyorum. Kitap akademik bir kitap dilinden çok uzak. Zira eğer Atatürk'ü en iyi ve kapsamlı anlatan kitap iddianız varsa yazım dili biraz daha akademik olmalı. Bölümler var ve bu bölümlerin sıralanması hiyerarşik olmadığı besbelli. Neye göre sıralanmış o da belli değil. Kitabin hazırlanması 10 sene sürmüş, herhalde en az bir 25 sayfası kaynakçadan oluşur diyorsun ama kaynakça yok. Hatta kitabin içerisinde notlar bile yok. Böyle bir kitap nesilden nesile aktarılsa bile bu kitap herhangi bir araştırmaya kaynak gösterilemez.
Yanılmıyorsam "Sen Kimsin" kitabında da (yanılıyorsam özür dilerim) Adolf Hitler'in "Kavgam" adlı kitabının Türkiyede çok sayıda satılmasına tepki gösterip, satın alanları Adolf Hitler hayranı, sempatizanı manasında bir kaç satır yazısı vardı. "Kavgam" kitabı bende de var. Aldığıma da hiç pişman değilim, iyi ki almışım. Arada bir merak eder açar, okurum da... Ama o kitabın hemen yanında Yılmaz Özdil'in kitapları da var.

Üzülüyorum, keşke bu kadar büyük bir kitlenin sevgisini toplamış bir yazar biraz daha dikkatli olsa. Neyse, kitabı görünce yazayım dedim. Hayırlı olsun üstat, keyifli okumalar. Smile
(30/11/2018, Saat: 21:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Agır abi yazarlar bolumu, vakit ayırıp ezberlemek lazım hayırlısıyla.
28vfy1k.jpg

Bu sabah da benim kitaplarım geldi, hazır mesaj atmışken ufak bir köşeye sıkıştıralım. Smile Daha önce okumuştum ve evdeki 1977 basımı olduğu için artık pek bir narin hale geldi. Yeni basımdan biri bana, biri Albay'ıma...

2dvpgf9.jpg
@ziyanınjileti
Bu son kitabı icin birsey diyemiyorum, hic bakmadım ama genel olarak Yılmaz Ozdil dusuncelerinize katılıyorum.
Ugur Mumcu yazılarından alıntıları hala zamanı gelip sosyal medyadan paylasım yaptıgım halde, kitaplarını okumadıgımı farkederek utanıyorum, paylasım icin tesekkur ederim.
Atamızı anlatan kitaplardan "Tek Adam" Şevket Süreyya Aydemir ve "Çankaya" Falih Rıfkı Atay kesinlikle okunmalıdır bence. Tavsiye ederim tüm komşulara.
upgrade zamanı
https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-...p-BD805682

8934087917618.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Ikisi de 2. El
Aiwa JX serisi
Sony Gx serisi Walkmanler.

Kaset Lastiği degistirme ustasi olacam gibi bir de Aliexpress ten lastik cesitleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,024 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 40,765 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,547 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,031 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 13,806 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,169 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,442 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,538 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 20,897 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,733 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: