50 mm. SE Jiletler
geçenlerde 2 3 kez kullandığığm jileti bir ay sonra kullandım körelmişti
Bahsettiğiniz jilet 50 mm. olanlardan değil mi? Çünkü bunlar bildiğim kadarıyla daha kaliteli oluyorlar.
evet bir ay dx e ara verdiğimde karşılaştım
Feather Shavette ile 50 mm SE jilet kullanan aletlerin tıraşı arasında ne gibi farklar var arkadaşlar. Feather Shavette ile SE aletlere göre daha yakın tıraş olunması gibi bir durum var mı? Hiç 50 mm SE kullanan bir alet/shavette ile tıraş olmadım ve forumda böyle bir karşılaştırmaya denk gelmedim. Tecrübeli üstatlar aydınlatırsa sevinirim.
Feather shavette ile ciddi anlamda rahat konforlu ve keyifli 7 tıraş beraber olduk feather proguard jiletle lakin diğer @rocnel se5o için bütçe hazırlarken adjustable cıktı yetmedi şimdide se50magneto cıktı bıgün ben şimdi hepsinden istitoken hiçbirini alamıyorum karar da veremiyorum ancak @rocnel hocamın başarılarının devamını canı gönülden destekliyorum sizin sorunuza ciddwn bende ya ıt aramaktayım...
(16/12/2016, Saat: 22:42)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather shavette ile ciddi anlamda rahat konforlu ve keyifli 7 tıraş beraber olduk feather proguard jiletle lakin diğer @rocnel se5o için bütçe hazırlarken adjustable cıktı yetmedi şimdide se50magneto cıktı bıgün ben şimdi hepsinden istitoken hiçbirini alamıyorum karar da veremiyorum ancak @rocnel hocamın başarılarının devamını canı gönülden destekliyorum sizin sorunuza ciddwn bende ya ıt aramaktayım...

Bu işin sonu yok Smile

Bence tüketici bu tip bir ihtiyacı yıllık bazda belirlemeli, örneğin şimdiden Haziran ayı için bir öngörü yapılabilir.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Neye göre hocam hazirana hazırlansak ne yenisini yapacan gene kararsız kalacaz ortada bir adjustable vardı kafayı karıştıran bide magneto cıktı en son arabayı satıp sana mı yollayalım... Smile
(16/12/2016, Saat: 22:52)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neye göre hocam hazirana hazırlansak ne yenisini yapacan gene kararsız kalacaz ortada bir adjustable vardı kafayı karıştıran bide magneto cıktı en son arabayı satıp sana mı yollayalım... Smile

+1  Big Grin  Big Grin  Big Grin
(16/12/2016, Saat: 22:52)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neye göre hocam hazirana hazırlansak ne yenisini yapacan gene kararsız kalacaz ortada bir adjustable vardı kafayı karıştıran bide magneto cıktı en son arabayı satıp sana mı yollayalım... Smile

Barbaros & Rocnel Adjustable nin yeri başka Smile O düzenli üretilebilecek bir ürün, standart, bu yeni yaptıklarım heyecan, hobi, estetiksel ürünler Smile

Hayatta ne değişmiyor ki, Ericson GH688 hatırlıyor musun Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

688 hstırlamak ne hocam kullandım bile hatta onun 368 ve 388 diye birinde mesaj göndermeyen modelini de kullandım telefonum arızalandıgında ve 1100 nokia dshil hemen hepsini kısa sürelide olsa kullanmışlıgım var 79 dogumlu olsamda o dönem üniversite Vs telefon sirkülasyonımuz hızlıydı degiştire degiştiere kullanıyoduk arkadaşlarla...

Ve sizin aletlere gelince daha hiçbirini kullanamadım ama impadan kendime dogum günü hediyesi siparişi ile bir pütürlü sap alabildim (işçilik agırlık göze hitap estetik tutuş Vs bence harika) planda stand da vardıda onu unutmuşum listeye eklemeyi aonraki siparişte onu da ekliycem...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  American Line - Bu jiletler gem için uygunmudur? kral arthur 8 6,266 31/10/2019, Saat: 22:09
Son Yorum: kadir.tbk
  Bilenebilir Çelik Jiletler Köse123 6 9,077 05/10/2016, Saat: 00:05
Son Yorum: Köse123

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: