Gunluk cakilariniz
(07/09/2013, Saat: 01:57)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sertac hocamin victorinoxunun resimlerini gordugum gun bir tane edinmeyi aklima koymusdum.bu gece aldim bir tane victorinox sentinel.sanirim bir haftaya elime gecer.4. Victorinox oldu bu,yani bu ara bos bos durmadim SmileSmileSmile bir buyuk bir orta bir kucuk bir anahtarlik...

Güle güle kullanın ustadım Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Tesekkurler hocam.dun,bugun youtubedan bu aletle ilgili videolari seyrediyorum SmileSmile bir de keskinletme kalemi dusurduler aklima simdi SmileSmile kullanan var mi acaba?
Bunlarda benim çakılarım, günlük işte kullanıyorum, çiftlikte. şehirde sorun oluyor özellikle unutup alışveriş merkezlerine girdiğimdeSmile

y9u4u8ar.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Eh....erdem miiiiii????? Rambo mu? SmileSmileSmile hocam bunlari cikarinca heralde alisveris merkezi hizlica tenhalasiyordur SmileSmileSmile
Hocam aslında güvenlik görevlilerine söyledim, içerde bıçak satılıyor değil mi, yapacak adam ordan alır yine yapar diyeSmile ama görevimiz dediler, bende arabaya koyuyorum unutup gidersem çarşıya falan.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
günlük çakım yokta çok ufakken falçata ile geziyordum tabi köyde yaşıyordum ozamanlar ağaç mağaç sivriltip kuş yakalamak için tuzak felan yapıyordum hey gidi günler fakat falçata hiç iyi bir seçim değildi sağlam bir çakım olmasını tercih ederdim Big Grin ama evdekilere falçatanın izahını yapmak daha kolay olduğu için onu kullnıyorduk Big Grin
Dun geldi malzeme.ama arka tarafindaki kurdan ve cimbiz eksikdi...yani yok resmen...cakiyi acdim ki o ne...uc tarafinda bir kucuk ezik...resim ekleyip gosterecektim burda ama uzun is vallaha hem usendim hem de sinir katsayim normalden milyon kez milyon yukseldigine aklima daha kufur etmekten baska bi sey gelmiyor hala!!! Fabrikadan oyle cikmadigi garanti. ya d&r siparisi hazirlarken dangalagin,hirsizin biri aldi kurdani ve cimbizi,sonra da duvara muvara vurdu ucunu ya da acik vaziyette dusurdu ya da yolda gelirken kargocular yapti.
Her iki vaziyetten birinde bile olsa,sonucda BİR DAHA D&R DAN ALİSVERİS YAPMİYORUM.
Foto yok evet ama bi sorayim yine de arkadaslar; bu ezik olayini nasil duzeltmemi tavsiye edersiniz?? Dun gece benim bicak keskinleticiye surdum o bolgeyi biraz ama ise yaradigini soyleyemem.
Bu aksam eve giderken,porselen biskuviti deniyomus,sirlanmamis porselen midir,seramik midir nedir,kucuk bir parca isteyecegim dukkanin birinden bu arada.youtubeda baktim da en iyi keskinletme aleti diyorlar.hatta adamlar kahve icdikleri "cup" ile keskinletiyorlar bicaklarini.
Bence düzeltmekle hiç uğraşmayın, iade edin.
İade etmeye çalıştınızmı, üründe bir düzeltme yapmaya çalışmadan önce görüşseniz daha iyi olur.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Aradim demin de...gonderin geri dediler.yok teknik incelemeye alacaklarmis da falan filan!!! Gonderirken duzgun gondermiyorlar,ondan sonra yok teknik yok inceleme...daha once basima geldi bir saat bir de telefon ile...aman aman...ustune bir de suclu cikarirlar adami.." Tamamen kullanici hatasi beyfendi." Derler ve bende ne salter kalir ne trafo...onlar yandimi da ben bile taniyamaz oluyorum kendimi...allah elalarini verecek (alintidir,deyim bana ait degildir)...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,322 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: