Gunluk cakilariniz
enterasan çeliğin yumuşağı...
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
ve.....
Ben de yaptım.
Şimşir (boxwood) sap.

2qi8uia.jpg

vr9edu.jpg
(12/07/2013, Saat: 13:04)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ve.....
Ben de yaptım.
Şimşir (boxwood) sap.

2qi8uia.jpg

vr9edu.jpg

Komşum eline sağlık bende victorinox spartan var. Ne kadar dikkat etsemde çizik ve çatlamalar oluyor. Nasıl yaptınız bunu acaba. Tekrar yapmak isterseniz kullanıcısı bulunur. Amacım el çabukluğunuz artsın Blush
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Ben de yaptım.
Şimşir (boxwood) sap.

2qi8uia.jpg

vr9edu.jpg

elinize sağlık, çok hoş görünüyor, ve ilk deneme için muhteşem sonuç.
memleket kurtulana kadar siyah
(12/07/2013, Saat: 13:28)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Ben de yaptım.
Şimşir (boxwood) sap.

2qi8uia.jpg

vr9edu.jpg

Komşum eline sağlık bende victorinox spartan var. Ne kadar dikkat etsemde çizik ve çatlamalar oluyor. Nasıl yaptınız bunu acaba. Tekrar yapmak isterseniz kullanıcısı bulunur. Amacım el çabukluğunuz artsın Blush

Ben de bugün Spartan modelini aldım. Bütün fonksiyonlarını öğrenmeye çalışıyorum. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
kapaklrı dikkatlice yerinden çıkarıp ahşap üzerine kalıbını çizip testereyle kabaca kestim. Sonra 60 grit zımpara kağıdıyla alttan üstten ve yanlardan son şeklini verip pin kısımlarını tornavidayla oydum. Epoxy ile yapıştırıp 2000 grit zımparayla son pürüzsüzlüğü verdim. Plastikten katkat görsel olarak güzel oldu hem dokunması da çok hoş.
[/quote]

Ben de bugün Spartan modelini aldım. Bütün fonksiyonlarını öğrenmeye çalışıyorum. Big Grin
[/quote]

6441144175_23f3c0afc4.jpg
Biraz once aldim bir victorinox.camping yaziyor ustunde ve 9 parcali kurdan-cimbiz dahil.bu elimdeki 2. Victorinox.oburunde makas falan da var ve bundan biraz daha buyuk.oyle mutluyum ki Smile
Aslinda ustumde nasil tasiyacagim konusunda hic bir fikrim yok Smile
sap görüntüsü olarak en beğendiğim çakılar,
wenger evo wood ve wenger realtree camo... kilit mekanizması da wenger armasına bakarak çalışıyor.
bıçak olarak en beğendiğim çakı ise coldsteel. zytel maddeden yapılma sapı çok dayanıklı olsa da, aluminyum daha hoş duruyor ve daha hafif...
Sertac hocamin victorinoxunun resimlerini gordugum gun bir tane edinmeyi aklima koymusdum.bu gece aldim bir tane victorinox sentinel.sanirim bir haftaya elime gecer.4. Victorinox oldu bu,yani bu ara bos bos durmadim SmileSmileSmile bir buyuk bir orta bir kucuk bir anahtarlik...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,323 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: