Gunluk cakilariniz
(06/05/2012, Saat: 20:26)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugüne kadar hiç taşımamıştım, ama sanırım bundan sonra haşmetli bişey taşımayı düşünebilirim, nitekim daha dün akşam saatlerinde eşimin yanında sokak eşkiyaları tarafından darp edildim, ki eşim de yere düşerek ufak ta olsa yaralandı.

memleketimde eğitimin, ekonominin ve kültürel yozlaşmanın sonucunda kaçınılmaz olarak artmakta olan şiddet olaylarından korkarım ben ve eşim de payımızı aldık anlayacağınız. 36 yaşımızda bunu da görecekmişiz demek ki, ama tekrarlamayacak, en kısa zamanda kişisel savunma gereçlerinden edinip caydırıcı güç kullanımı konusunda bişeyler yapmayı düşünüyoruz şu an.

bu çakıları illa ki sokakta kavgada kullanmıyorsunuzdur, sadece tam da dün yaşadığım saçmalığın üzerine konuyu açtığınızı gördüğüm için yazmak paylaşmak istedim, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki daha ağır yaralanmadığımıza şükreder haldeyiz. Çevremizdeki insanların şiddete olan eğilimlerini çözümlemek için çalışalım çalıştıralım, bu dünyayı güvenle yaşanabilir kılmak hepimizin sorumluluğudur.

öte yandan arabada piknik ortamlarında kullanmak amaçlı ufak bir isveç çakısı mevcut, ama torpidoda nerede olduğundan bile emin değilim

Çok geçmiş olsun, eşinizin ve sizin iyi olmanıza sevindim, allah bir daha yaşatmasın...
Caki olarak bulundurdugum en ufak olani bu Big Grin

20kvy47.jpg

20ayzhz.jpg

14xo5fc.jpg
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
sayın anesthesia
size ve yenge hanıma geçmiş olsun diyorum.
cuzdanda tasidigim swisscardim vardi. fabrikasi hediye etmisti. irana giderken ucaga almadilar kaybolup gitti. cok islevseldi hala uzulurum.
çok üst düzey kalite birşey olmasada cok ince çok minik
çok hafif kemer tokası cok saglam
tek elle kolaylıkla açılabiliyor
seviyorum keratayı

Rocky Mountain CRKT, Canton CD300 Money Clip Knife muadili birşey

2z4bcw6.jpg

efkk0i.jpg

2m2xe75.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(06/05/2012, Saat: 20:26)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugüne kadar hiç taşımamıştım, ama sanırım bundan sonra haşmetli bişey taşımayı düşünebilirim, nitekim daha dün akşam saatlerinde eşimin yanında sokak eşkiyaları tarafından darp edildim, ki eşim de yere düşerek ufak ta olsa yaralandı.

memleketimde eğitimin, ekonominin ve kültürel yozlaşmanın sonucunda kaçınılmaz olarak artmakta olan şiddet olaylarından korkarım ben ve eşim de payımızı aldık anlayacağınız. 36 yaşımızda bunu da görecekmişiz demek ki, ama tekrarlamayacak, en kısa zamanda kişisel savunma gereçlerinden edinip caydırıcı güç kullanımı konusunda bişeyler yapmayı düşünüyoruz şu an.

bu çakıları illa ki sokakta kavgada kullanmıyorsunuzdur, sadece tam da dün yaşadığım saçmalığın üzerine konuyu açtığınızı gördüğüm için yazmak paylaşmak istedim, öyle bir zamanda yaşıyoruz ki daha ağır yaralanmadığımıza şükreder haldeyiz. Çevremizdeki insanların şiddete olan eğilimlerini çözümlemek için çalışalım çalıştıralım, bu dünyayı güvenle yaşanabilir kılmak hepimizin sorumluluğudur.

öte yandan arabada piknik ortamlarında kullanmak amaçlı ufak bir isveç çakısı mevcut, ama torpidoda nerede olduğundan bile emin değilim

ustadım cok gecmıs olsun Huh
Yanımdan uzun dokuzlu astra mı asla ayırmam.
benım çakım da o sayılır
(07/05/2012, Saat: 04:01)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok üst düzey kalite birşey olmasada cok ince çok minik
çok hafif kemer tokası cok saglam
tek elle kolaylıkla açılabiliyor
seviyorum keratayı

Rocky Mountain CRKT, Canton CD300 Money Clip Knife muadili birşey

2z4bcw6.jpg

efkk0i.jpg

2m2xe75.jpg

bundan bende de var yazmayi unutmusum.
bizde sizi sadece tıraş ekipmanları koleksiyoneri sanıyorduk hocam Smile
bakalım daha bilmediğimiz ne koleksiyonlar çıkacak sizden Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Hocam, buyuk gecmis olsun!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,321 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: