Gunluk cakilariniz
@dikdik_s ve @recklesstr tşkler. Tavsiyeler güzel dikdik_s ancak buck 484bks bucklite max namlu uzunluğu 7 cm ya da lansky lkn045 lockback edc namlu uzunluğu 5,7 cm den birini alicam buck 60 lansky 32 TL. İkisi de 420 hc çelik kullanmış

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
Lansky iyi bilmiyorum ama Buck ın bahsettiginiz modeli cok guzel bir bıcak. Simdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız gunlerde kullanmanız dilegiyle.
Lansky bileme taşları daha meşhur, doğrusu kararsız kaldım. Lansky tek elle açılabiliyor mu bir bilgi bulamadım.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
Abi evet bilemesini biliyorum, ben spyderconun biley setini almıstım pek de kullanmadım gerci ama neyse konuyu dagıtmayim, baba bıcakta Lansky falan hikaye. Buck iyidir. Devam et baba. dusunme. Smile

Abi Turkiyede bulabilecegin markalar icinde sırasıyla
Benchmade, ColdSteel, Spyderco, SOG, Buck, CRKT(sahtesi çoktur dikkat). Bunlar orjinal oldugu muddetce kafan rahat olsun hic dusunme kardesim.
(12/09/2015, Saat: 14:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bıçak severleri görmek çok güzel.
Bende ki koleksiyonun kabaca 3/1 i.

Bilmem anlatabildim mi rahatsızlığıSmile

969dvk.jpg

Sn. dikdik_s ,

Koleksiyon ve tablanız harika Smile
Maşallah

Saygılarımla
Kemik sapli Sivas cakisi :
hwcx92.jpg
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Bunlarda benim çakılarım.

Victorinox Huntsman, Opinel No: 8 Karbon, Bauhaus Multi Tool Pense ve Çakı Seti.

b989e9.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,321 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: