En Son Hangi Filmi İzlediniz?
(30/01/2019, Saat: 14:41)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @korgunv;

Komşum, Çiçero filmi izleme imkanım oldu. Gerçekten keyifli ve güzel bir türk yapımı film idi.

@Sofistike komşum, uzman değilim ama Hollywood filmlerinden kalite olarak hiç farkı yoktu. İçerik olarak ise muazzamdı.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(30/01/2019, Saat: 14:49)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike komşum, uzman değilim ama Hollywood filmlerinden kalite olarak hiç farkı yoktu. İçerik olarak ise muazzamdı.

@korgunv;

Komşum, Ayla ve Müslüm filmlerinin yapımcısı Mustafa USLU yapımı bir filmdi, gerçekten çok kaliteli filmlere imza atıyor. Gerek film'in senaryosu gerek ise film'in kalitesi çok yerinde doyurucu tavsiye edilir. Geltir ailesine özel tıraş sahnesi var  Wink

Not: Komşum, bende film konusun da uzman değilim. En son izlediğimiz film'i / leri bu başlık altında paylaşıyoruz. O sebep ile paylaşınız başlık canlansın.  Big Grin

Saygılar.
314qk47.jpg

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor. Bkz.

Fragman; İmdb puanı: 6,6

Keyifli Seyirler Dilerim.

Dip Not: Film'de çok güzel sözdeyişler var 1 haftalık güldüm.  Big Grin
The Predator (2018)
İlk Predator filminin suistimal edilmiş hali. Tabiri caizse içine edilmiş  Angry  ilk çekileni sevdiyseniz bunu izlemeyin. Ergen filmi, konu yerlerde sürünüyor, kurgu sıfır, mantık yok, parodi gibi. Daha fazla hakaret etmek isterdim ama forum adabına ters düşer. 2/10

210yut1.jpg
(05/02/2019, Saat: 00:43)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://i65.tinypic.com/314qk47.jpg

Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor. İstanbul şehrinde organize işler tam gaz devam etmektedir. Asım Noyan, yıllardır söylediği yalanlar ve çevirdiği oyunlarla insanları dolandırmaktadır. Kimsenin yakalamayı başaramadığı Asım Noyan ve çetesi, bu kez de “sazan sarmalı” olarak adlandırdıkları bir üç kağıda bulaşır. Dolandırıcılar kralının biricik kızı Nazlı dolandırılınca, Asım Noyan ve ekibi hemen harekete geçer. Nazlı, her ne kadar babasını organize işlerden vazgeçirmeye çalışsa da, kendisini birden sazan sarmalının içerisinde bulur.

Organize İşler filminin devam halkası olan yapımın senaryosu ve yönetmenliği Yılmaz Erdoğan'a ait. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi isimler yer alıyor. Bkz.

Fragman; İmdb puanı: 6,6

Keyifli Seyirler Dilerim.

Dip Not: Film'de çok güzel sözdeyişler var 1 haftalık güldüm.  Big Grin

Kendisi benim de son izlediğim film. Başarılı yerler vardı kesinlikle.. Ben de beğendim Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Bilimkurgu sevenlerin beğenebileceği bir film. Ben de izlemekte geç kaldım ama filmi beğendim

MV5BZjdkOTU3MDktN2IxOS00OGEyLWFmMjktY2Fi...00_AL_.jpg
So far so good..
(14/02/2019, Saat: 11:06)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The Predator (2018)
İlk Predator filminin suistimal edilmiş hali. Tabiri caizse içine edilmiş  Angry  ilk çekileni sevdiyseniz bunu izlemeyin. Ergen filmi, konu yerlerde sürünüyor, kurgu sıfır, mantık yok, parodi gibi. Daha fazla hakaret etmek isterdim ama forum adabına ters düşer. 2/10

33bhdg8.jpg

Komşum, mesaj alınmıştır.  Smile

(14/02/2019, Saat: 11:09)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendisi benim de son izlediğim film. Başarılı yerler vardı kesinlikle.. Ben de beğendim Smile

Replik paylaşayım o zaman  Tongue

- Biraz gayret göster baba ya insanlar değişir.
- Evet değişir. Hıyarsa cacık olur ama muhallebi çok zor. Baktığın zaman her hıyar muhallebi olmak ister ama çok zor.

(14/02/2019, Saat: 12:39)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilimkurgu sevenlerin beğenebileceği bir film. Ben de izlemekte geç kaldım ama filmi beğendim

29w5llf.jpg

Komşum, beni de etkilemişti film yok ya hadi be diyerek izlediğimi hatırlıyorum.  Big Grin
Benim favorim 36'nın karekökü.. Kesinlikle en beğendiğim kısımdı @Sofistike komşum.. Smile

(14/02/2019, Saat: 15:41)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim favorim 36'nın karekökü.. Kesinlikle en beğendiğim kısımdı @Sofistike komşum.. Smile

Bizim burada ki sinema salonun ses sistemi tam performanslı değil o sahne voleybol oynadıkları ölmüşlerinin ölüsünü öpeyim diyenle ersin arasında mı geçti tam hatırlayamadım. Benim Gülmekten katıldığım 2. söz ise Sarı Saruhan'ın sözüydü. En sonda ki sahne parayı noyan istiyor ve saruhanın verdiği cevap Pop(!) Marley ile alakalı olan velhasıl keyifli filmdi. Big Grin
(14/02/2019, Saat: 15:52)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bizim burada ki sinema salonun ses sistemi tam performanslı değil o sahne voleybol oynadıkları ölmüşlerinin ölüsünü öpeyim diyenle ersin arasında mı geçti tam hatırlayamadım. Benim Gülmekten katıldığım 2. söz ise Sarı Saruhan'ın sözüydü. En sonda ki sahne parayı noyan istiyor ve saruhanın verdiği cevap Pop(!) Marley ile alakalı olan velhasıl keyifli filmdi. Big Grin

Kolay soruları sorarak insanları kandırıp hediye vadediyorlar mesela 36'nın karekökü kaçtır gibi dediğinde. 36'nin karekökü kolay soru mu diyordu ya Ersin.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bugün kolunuzda hangi saat var corpus36 561 228,838 08/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: nikitherat
Question Hangi maskeyi kullanıyorsunuz Dragon 25 9,715 29/12/2020, Saat: 20:05
Son Yorum: Kecelan
  Aracınızda motor yağı olarak hangi markayı tercih ediyorsunuz? Neden? papazerigi 121 146,441 09/12/2020, Saat: 00:45
Son Yorum: Mustafa40
  Hangi takimi destekliyorsunuz ? GeltirBot 127 100,118 24/06/2020, Saat: 15:54
Son Yorum: Perseus
  Aracınıza Hangi Firmadan Yakıt Alıyorsunuz? Niko 42 19,560 04/10/2018, Saat: 12:52
Son Yorum: krub
  Hangi marka meyve suyunu tercih ediyorsunuz? Lord Sparhawk 23 34,280 08/10/2013, Saat: 00:46
Son Yorum: mavi
  Hangi uydu platformu? mckorkmaz 14 21,129 07/10/2013, Saat: 23:45
Son Yorum: Kendineözgü
  hangi notebook? superbadger 53 59,480 28/05/2013, Saat: 22:00
Son Yorum: puchacz
  Dünyanın En Kötü Filmi CELAL İLE CEREN ! yarhasan 2 6,052 31/01/2013, Saat: 20:06
Son Yorum: ahmet67
  son gittiğiniz sinema filmi? errate 10 13,139 23/01/2013, Saat: 17:17
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: