En Son Ne Bilediniz?
(01/10/2019, Saat: 14:03)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coticule ile tek taşla sıfırdan tıraşa hazır hale getirmek mümkün. Tıraşı da çok konforlu!56a93a151a33c1dd6d3e1988fb3e9648.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
--------------
...ağzı da yeniden aynı taş ile açtınız değil mi ? tek taşla birkaç iş oluyor haliyle kotikül kullanımı Smile
(01/10/2019, Saat: 14:33)yunusso Adlı Kullanıcıdan Alıntı: --------------
...ağzı da yeniden aynı taş ile açtınız değil mi ? tek taşla birkaç iş oluyor haliyle kotikül kullanımı Smile

Bu forumdan aldığım bir ustura idi. Ağzı kötü açılmıştı, düzeltilmesi gerekiyordu. Onun için tekrar ağız açmayla başlayıp tıraşa hazır hale gelene kadar aynı taş ile çalıştım. Bu zaten bence Coticule'ün en büyük üstünlüğü. Bir de ağzı pürüzsüz bırakması çok güzel, konforlu bir tıraş veriyor.
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
(01/10/2019, Saat: 14:42)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumdan aldığım bir ustura idi. Ağzı kötü açılmıştı, düzeltilmesi gerekiyordu. Onun için tekrar ağız açmayla başlayıp tıraşa hazır hale gelene kadar aynı taş ile çalıştım. Bu zaten bence Coticule'ün en büyük üstünlüğü. Bir de ağzı pürüzsüz bırakması çok güzel, konforlu bir tıraş veriyor.

--------------------------------
elinize sağlık ... taş da ustura da hayırlı olsun ..
(01/10/2019, Saat: 14:03)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coticule ile tek taşla sıfırdan tıraşa hazır hale getirmek mümkün. Tıraşı da çok konforlu!

Böyle ustanın elinde marifetli ve kendisi de kaliteli bir taşa rastlamak için beklemedeyim. Smile)
Güle güle kullanın..

E n v i r o n m e n t a l i s t

(01/10/2019, Saat: 14:03)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coticule ile tek taşla sıfırdan tıraşa hazır hale getirmek mümkün. Tıraşı da çok konforlu!56a93a151a33c1dd6d3e1988fb3e9648.jpg

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
Komşum kotiküle bakıp da istemeyen pek yoktur herhalde Smile)

Rise up lights
(01/10/2019, Saat: 15:44)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle ustanın elinde marifetli ve kendisi de kaliteli bir taşa rastlamak için beklemedeyim. Smile)
Güle güle kullanın..

Hiç beklemeyin alın komşum, bilemesi zevkli tıraşı konforlu. Antikacılara ara sıra bakın, hiç beklemediğiniz anda önünüze hesaplı bir şey çıkıveriyor. Yada kabulut ticarete bakın. Büyük olmasına gerek yok, 10cm x 4 cm fazlasıyla yetiyor.
Şu bileme işini başarsam İnan’ın sadece Çelik kullanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(01/10/2019, Saat: 21:18)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiç beklemeyin alın komşum, bilemesi zevkli tıraşı konforlu. Antikacılara ara sıra bakın, hiç beklemediğiniz anda önünüze hesaplı bir şey çıkıveriyor. Yada kabulut ticarete bakın. Büyük olmasına gerek yok, 10cm x 4 cm fazlasıyla yetiyor.

Üstat şimdilik Crom OKsit vb. macunlarla idare ediyorum, ancak;
Hem Ayrancı hem de Ümitköy'de ki Antika Pazarında takipdeyim . Smile)

E n v i r o n m e n t a l i s t

Usturaları elden geçirme zamanı  Smile

4pOE3J.jpg
(16/10/2019, Saat: 00:43)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usturaları elden geçirme zamanı  Smile

Üstadım taşlar göz kamaştırıyor !

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: