Forum Software Hatamı Yapıyor?
Gelen kutumaa gelen mesaj.:

-------------
24/09/2016, Saat: 14:45
Kime: cbaytan
Bu yorumda sizden bahsedildi: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7699
------------

Ancak linke tıkladığımda, "
Geleneksel Tıraş Forumları
Belirtilen konu forumumuzda mevcut değil."

sayfasını alıyorum. gelen kutumu kontrol edebilirsiniz

Admin arkadaşlar dikkatinize.

İyi günler, iyi çalışmallar.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
Sizin fırça için açtığınız başlık "porsuk fırça tavsiye" başlığıyla birleştirilip silindi, o nedenledir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(26/09/2016, Saat: 11:09)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin fırça için açtığınız başlık "porsuk fırça tavsiye" başlığıyla birleştirilip silindi, o nedenledir.

Teşekkürler, zahmet vereceğ,m ama o konu nerede onudaa göremiyorum.

tekrar teşekkürler.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
Ben de mobildeyim şu an, yardımcı olamam. Ama sağ üst köşeden tırnak içine aldığım ifadeyi aratırsanız veya kendi kullanıcı profilinizden konu hakkında yazdığınız mesaja tıklarsanız o başlığa ulaşırsınız.

Sent from my iPhone using Tapatalk
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=626&page=27
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Forumun database de sorun var sanirim,son 1-2 gune ait hersey buhar olmus gene.Ozel mesajlar bile silinmis
Aynen acilan konular ve yazilar buhar olmus
Son 22 saati kaybetmişiz sanırım.
Satış ilanım silinmiş tekrar mı girmem gerekecek? Yoksa backup var mıdır?
Her hafta forumda bir kesinti yaşanıyor. Bizim yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa yöneticilerden bilgi alabileceğimizi umuyorum. Ne bileyim daha servis kalitesi yüksek bir sunucuya geçebilmek için üyelerden belki bir aidat alınması düşünülebeilir gibi..
Yaşamakla Meşgul...
(31/05/2018, Saat: 00:31)habaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satış ilanım silinmiş tekrar mı girmem gerekecek? Yoksa backup var mıdır?
Her hafta forumda bir kesinti yaşanıyor. Bizim yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa yöneticilerden bilgi alabileceğimizi umuyorum. Ne bileyim daha servis kalitesi yüksek bir sunucuya geçebilmek için üyelerden belki bir aidat alınması düşünülebeilir gibi..

Komsum bu teklifleri bu konularda tek yetkili olan BigHillMe komsumuza bizde cok onerdik ama olumlu bir donus alamadık. Bu host mu server mı neyse bu sorunları halletmemiz lazım. Kesintiler hani forum adına yakısır sekilde "geleneksel kesinti" haline donusuyor. Hos bir durum degil, en azından bizim forumun kalitesine yakısmıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  forum görünümü error... 17 11,129 03/07/2013, Saat: 17:42
Son Yorum: error...
  Forum yönetimi ile iletişim BigHillMe 0 73,176 09/03/2012, Saat: 19:11
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi