Derby Premium
(15/08/2019, Saat: 16:11)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne mutlu size komşum bu jileti sevmeniz sizi büyük dertten kurtaracak (masraf olarak) Smile

Gerçek manada ben bu jiletten memnunum şimdi bi 100 lük daha sipariş ettim ?Smile
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
Derby Premium jiletle yeni tanıştım. Edwin Jagger 3D, Mühle R41 ve Merkur Progress ile bir kaç gündür tıraş oluyorum. Bana çok konforlu geldi, 100'lük alma potansiyelim yüksek jilet olarak envanterime kaydettim Smile
(25/08/2019, Saat: 10:05)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derby Premium jiletle yeni tanıştım. Edwin Jagger 3D, Mühle R41 ve Merkur Progress ile bir kaç gündür tıraş oluyorum. Bana çok konforlu geldi, 100'lük alma potansiyelim yüksek jilet olarak envanterime kaydettim Smile

Derby Usta ile karşılaştırınca bana daha konforlu geldi. Usta daha keskin ama dalma potansiyeli yüksek, fakat premium daha dengeli geldi bana da. 100'lük sipariş listede.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Uzun zaman kullanmamıştım, geçen hafta DE89 ile kombine ettim ve bu ikili çıtır çıtır sakal kesilme sesi eşliğinde güzel bir tıraş yaşattı. Haliyle rotasyonda daha çok kullanmaya karar verdim.
So far so good..
Evet komşularım; biraz önce tıraşımı oldum. Yine derby premiyum tercih ettim Merkur futur eşliğinde, bu jilet bu makine ile 4.seviye ayarda çok başarılı. Aslında süper ikili oldular diyebilirim. İşe geç kaldım düşüncesi ile tıraş ön hazırlığını bile yapmadan ve soğuk su ile tıraşı tamamladım. Sonuç çok iyi en ufak bir kesik ve sağda solda kıl tüy kalmadan eksiksiz bir sonuç aldım. Bir kere daha bu jilet hakkını verdi. Tüm komşularıma sıhhatler olsun Smile
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
(26/08/2019, Saat: 11:29)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşularım; biraz önce tıraşımı oldum. Yine derby premiyum tercih ettim Merkur futur eşliğinde, bu jilet bu makine ile 4.seviye ayarda çok başarılı. Aslında süper ikili oldular diyebilirim. İşe geç kaldım düşüncesi ile tıraş ön hazırlığını bile yapmadan ve soğuk su ile tıraşı tamamladım. Sonuç çok iyi en ufak bir kesik ve sağda solda kıl tüy kalmadan eksiksiz bir sonuç aldım. Bir kere daha bu jilet hakkını verdi. Tüm komşularıma sıhhatler olsun Smile

Az once 100'luk sipasrisi gururla verdim Smile
(26/08/2019, Saat: 20:57)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az once 100'luk sipasrisi gururla verdim Smile

Hayırlı uğurlu olsun Big Grin
So far so good..
(27/08/2019, Saat: 09:03)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun Big Grin

Sabah yine 1 gunluk sakalimla tiras oldum, Haward D644 ile kullandim. Vildi yumusattim ve Derby Sabun kullandim. Sonuc: sifir tahris, 3 pe4de de mermer gibi aurat ve keyifli bir tiras. Derby usta daha keskin oldugu icin daha fazla daliyor gibi geldi bana. Hergun tiras olunabilecek bir jilet Premium.
R89 ile kullandım. Derby ustayı beğenmiştim bu derby ustadan biraz daha konforlu geldi. Derbyden hiç beklemediğim sonuçlar geliyor. Hiç bir beklentim olmadığı için denemelerini en sona bırakmıştım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçenlerde Dovo jiletli ustura ile kullandım, keskinlik olarak çok iyiydi.
Ayrıca en küçük tahriş dahi yaşamadım, tam bir konfor ustası gibime geldi.

Dün de Fosil Jiletli Ustura ile kullandım, aynı memnuniyet oranı olmadı.

Bir kez daha anladım ki, bir şeye karar verirken tek bir alet ile denemek ve olumlu/olumsuz düşüncelere kapılmak hatalı bir yöntem.

Bir değil bir kaç jilet veya bir değil bir kaç alet, belki de bir değil bir kaç tıraş sabunu ile denemek lazımmış.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 241,608 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 382,682 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,030 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,802 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,746 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,326 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: