Derby Premium
Kayseri de milyoncuda 1.75 e bulduğum Derby Premiumu ilk defa kullandım. Sert sakallari alirken zorlandi bol miktarda cekistirme yapti. Boyun altini fena halde kızarttı. Belki platin kaplama oldugundan bana yesil astra ayarinda gibi geldi
bende de bol çekiştirmeli bir tıraş oldu yok yok olmamış bu . Başka makina alıncada denerim artık
Dikkatimi cekti hic bu kadar tiras sesi cikaran jilet olmamıştı ozellikle boyun bolgesinde .2 kez kullanip attim atarken ikiye böldüm oldukca kalin oldugunu fark ettim birde düzgün honlansaydi guzel olacakti
(27/05/2019, Saat: 00:21)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dikkatimi cekti hic bu kadar tiras sesi cikaran jilet olmamıştı ozellikle boyun bolgesinde .2 kez kullanip attim atarken ikiye böldüm oldukca kalin oldugunu fark ettim birde düzgün  honlansaydi  guzel olacakti

düzgün honlanmış olanı derby usta komşum, çok memnunum ben Smile önceki herhangi bir serisini kullanmadım bu arada
Derby Premium dan memnun kaldım. Orta agresif alette kullandım. Güzelce işini gördü.
Derby nin üç serisini de kullandım. Benim için memnuniyet derecesi şu şekilde oluştu. Extra, Premium, Usta şeklinde. Extra kesinlikle kullanmam, premium yoklukta kullanılabilir, usta ise kesinlikle benim jiletim.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
evet komsularım yazık isveç çeliği araya gitmiş düzgün honlansaydı efsane olurdu
Sonuç sakalları çekiştiren, tıraş sonrası tahriş oluşturan bir jilet oldu benim için. Yeşil astraya benzettim jileti keskinligi az özellikle sert sakallarda çuvalladı. Stok hayali bitti.
6 aydır sürekli tercih ettiğim bir jilet. Sert ve sık bir sakal yapısına sahip biri olarak gerçekten çok memnun kaldım. Yakın zamanlarda temin ettiğim Merkur futur ile 3,5 - 4. Seviye ayarda çok ama çok başarılı sonuçlar elde ediyorum. Kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir ürün oldu. Mavi astra ve derby premium benim favorim oldu. Tıraş dolabımda kesinlikle yer alırlar. Bana göre 10 üzerinden 8 puan alır... Smile
En agresifi gelsin lütfen Tıraş aleti
(15/08/2019, Saat: 15:44)eyvallah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 6 aydır sürekli tercih ettiğim bir jilet. Sert ve sık bir sakal yapısına sahip biri olarak gerçekten çok memnun kaldım. Yakın zamanlarda temin ettiğim Merkur futur ile 3,5 - 4. Seviye ayarda çok ama çok başarılı sonuçlar elde ediyorum. Kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir ürün oldu. Mavi astra ve derby premium benim favorim oldu. Tıraş dolabımda kesinlikle yer alırlar. Bana göre 10 üzerinden 8 puan alır... Smile

ne mutlu size komşum bu jileti sevmeniz sizi büyük dertten kurtaracak (masraf olarak) Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 239,280 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 379,364 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,966 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,732 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,238 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: