Derby Premium
(22/12/2018, Saat: 15:27)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seyyarda gezdiyse güneşten solmuş olmasın.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Dış taraf değil iç tarafta yazı yazan kartonun arkasında ki yazılar. Sanırım bu gün deneme yapamayacağım. Rimei aletimin jileti eşit tutmadığını fark ettim. Ustura ile denesem fark edebilir miyim acaba?

(22/12/2018, Saat: 15:24)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soldakinden 2 tane 100'lü paketi impadan almıştım bende ve hiç sahteye benzemiyor. Tam tersi sağdaki bana biraz farklı geldi. Üstteki komşularımızın da söylediği gibi derby ambalaj değişikliği yapmış olabilir.

İmpadan şüphem yok zaten. Sadece baktığım bütün paketlerde alttaki kısım İngilizce yazarken bunda Türkçe ve biraz arka yazıları silik geldi. Büyük ihtimal ambalaj değişikliği.

(22/12/2018, Saat: 15:21)SirinBaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende de soldakinden var oldukça iyi çıkmıştı
Sağdaki İmpadan aldığınız sahte olabilir Smile
Şaka bir yana bende pek ihtimal vermiyorum ambalaj farkı olabilir ama siz bi kontrol edip fark  var  ise yazın lütfen .

Kontrol edicektim şimdi fakat rimei aletim jileti eşit tutmuyormuş. Ustura ile denemeyi düşünüyorum.
Sağdakini ilk kez gördüm bir fikrim yok ancak soldaki impadan aldığımız orjinal derby premium.
(22/12/2018, Saat: 15:40)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağdakini ilk kez gördüm bir fikrim yok ancak soldaki impadan aldığımız orjinal derby premium.

Sağdaki barkodlu olan impanın solda ki ise seyyardan aldığım paket. Smile
(22/12/2018, Saat: 15:41)Hüseyin İbiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağdaki barkodlu olan impanın solda ki ise seyyardan aldığım paket. Smile

Kutusu güncellenmiş olabilir, benim aldığım kutularda barkod yoktu komşum.
Oturduğum yere yakın bir market 1 tl'ye satıyor 2-3 kez aldım hep soldaki gibi jelatinliydi. Geçenlerde eniştem istedi 5 paketi 5 tl'ye aldım ancak soldaki pakete geçmişler. Bence paket değişikliği adamların elinde bir çok kutu vardı. Aldıkları yeride değiştirmemişlerdir. Ama jelatinli ambalaj daha güven vericiydi. Şimdi jietin çıkacağı yere folyo bir yapışkan koyarak güvenliği ( jelatin yerine) sağlamışlar.
(23/12/2018, Saat: 17:06)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oturduğum yere yakın bir market 1 tl'ye satıyor 2-3 kez aldım hep soldaki gibi jelatinliydi. Geçenlerde eniştem istedi 5 paketi 5 tl'ye aldım ancak soldaki pakete geçmişler. Bence paket değişikliği adamların elinde bir çok kutu vardı. Aldıkları yeride değiştirmemişlerdir. Ama jelatinli ambalaj daha güven vericiydi. Şimdi jietin çıkacağı yere folyo bir yapışkan koyarak güvenliği ( jelatin yerine) sağlamışlar.
Nasıl bir market bu komşum. 1 liraya çalan satmaz. Smile

(23/12/2018, Saat: 19:21)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl bir market bu komşum. 1 liraya çalan satmaz. Smile

ben normal fiyatı sanıyordum sonra impa da 2 tl olduğunu gördüm. Stok yapacaktım yeni başladığım için kendi jiletimi seçemedim. Bir de jelatinsiz olması canımı sıktı jelatinli daha güzeldi. 30-40 tane var . Markette de tek jilet o 4-5 kutu var bitince, pahalıya gelebilir belki zamdan haberi yoktur. Arko krem de 3.99 du sanırım aynı yerde derby krem (1.99 yada 2.99 olabilir) daha da ucuz Smile isteyen varsa yollayabilirim. Ama o market genel olarak ucuz ben de yeni taşındım buraya şaşırtıyor bazı ürünlerde.
(23/12/2018, Saat: 19:28)parathormon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben normal fiyatı sanıyordum sonra impa da 2 tl olduğunu gördüm. Stok yapacaktım yeni başladığım için kendi jiletimi seçemedim. Bir de jelatinsiz olması canımı sıktı jelatinli daha güzeldi. 30-40 tane var . Markette de tek jilet o 4-5 kutu var bitince, pahalıya gelebilir belki zamdan haberi yoktur. Arko krem de 3.99 du sanırım aynı yerde derby krem (1.99 yada 2.99 olabilir) daha da ucuz Smile isteyen varsa yollayabilirim. Ama o market genel olarak ucuz ben de yeni taşındım buraya şaşırtıyor bazı ürünlerde.
Hangi şehir burası komşum. Smile
Bizim burada zam üreticiden önce geliyor satan yerlere.. Smile

(23/12/2018, Saat: 19:35)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi şehir burası komşum. Smile
Bizim burada zam üreticiden önce geliyor satan yerlere.. Smile

Caner hocam hayırdır? Derby premium jileti 1 TL görünce komple dükkanı boşaltacak bir hâl izlenimi veriyorsunuz..? Big Grin
(23/12/2018, Saat: 22:29)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caner hocam hayırdır? Derby premium jileti 1 TL görünce komple dükkanı boşaltacak bir hâl izlenimi veriyorsunuz..? Big Grin
Derby Extra bile 2-3 lira piyasada denk geliyor bazen sağda solda. Premium'u 1 liraya veren esnaf extrayı ne kadara verecek. Satan arkadaşı düşünüyorum ben Big Grin Kökü zarar şu an işin.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 242,164 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 383,237 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,055 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,811 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,759 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,345 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: