Derby Premium
İlk denememin üzerinden tam 1 ay sonra bu sefer Parker Variant 4. seviyede kullandım Derby'yi. Sonuç olarak kesinlikle bu jilet agresif alet istiyor. Huzursuzluk yaratmayan bir profil çizdi 4. seviyede. Memnun kaldım.
"A Samurai always wears two swords."
Yorum yapmak için 1 haftadır düzenli kullanıyorum. Sakallarım sık sert ve yatık bir yapıya sahip. Mühle Rocca ile Harika bir uyum yakaladım bu jilette. Tahriş kesik çekme herhangi bir sorun yaşamadım çok memnunum. Bir jileti bir defa kullanıp atıyorum ikinci ve üçüncü tıraşlarda nasıl bir performansı var bilmiyorum ancak 100lüsü zaten 20TL bence 1 tıraştan fazlasını beklemek biraz fanteziye kaçıyor. Yardımları için @onurcakmak ve @Nani kuş üstada teşekkürü bir borç bilirim
arkadaşlar bu jiletin keskinliği ve konforu nasıl? benzetecek olsanız hangi jilete benzetirdiniz ? barsız aletle güvenle kullanabileceğim orta keskinlikte jilet arayışındayım yeşil astrayı beğendim bu ona alternatif olurmu ?
(29/06/2018, Saat: 22:34)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bu jiletin keskinliği ve konforu nasıl? benzetecek olsanız hangi jilete benzetirdiniz ? barsız aletle güvenle kullanabileceğim orta keskinlikte jilet arayışındayım yeşil astrayı beğendim bu ona alternatif olurmu ?

Herkesin cilt yapısına göre yapacağı yorum değişir komşum. Jilet işi görecelidir. Şahsen bana Derby Premium jilet, yeşil astradan daha konforlu geliyor. Aynı keskinlikte olduğunu düşünüyorum ama konfor olarak Derby Premium daha önde gibi...
Mühle R89 ile kullandım. İlk perdede hafif takılmalar olsa da, 2 ve 3. perdelerde yağ gibi aktı.
Kesinlikle çok beğendim, crystal jilet kadar konforlu geldi bana. 100 lük aldım hemen.
Arkadaşlar demin sabah tıraşımı tamamladım dery Premium ve orak kelebek tip tıraş aleti güzel bir uyum sağladı şahene bir tıraş çıktı herhangi tahriş,kesik yaşamadık performans olarak derby extradan iyi bir jilet orak kelebek tıraş aletide güzel iş yaptı tavsiye ederim bu ikili uyum içinde şunuda belirteyim cildim hassas sakalım sert benden tam puan aldı
Konunun ilk sayfası yorumları ile son sayfası yorumları birbirinden farklı gibi. 4 sayfalık konu suresince urunde bir iyilesmemi oldu acaba. Hayır uzuldum zamanında derby den bir yetkili gelmisti foruma, adam umdugu yorumları bulamayınce dondu gitti. Keske simdi okusaydı.
benim de çok beğendiğim bir jilet olmuş iki haftadır kullanıyorum. keskin aynı zamanda da yumuşak bir jilet. keskinliği birçok jiletteki o tahriş değilde hararet bu jilette olmadı.
fiyattının çok üzerinde bir jilet olmuş.
https://www.instagram.com/u1071/
Bir Astra yeşil kadar keskin olmasa da keskin. Ama Astra yeşilden daha konforlu bir tıraş sağlıyor. Tek sıkıntım özellikle çene altında çekiştirme, takılma yapması. Konfor ve keskinliği biraz daha arttırılsa on numara jilet olacak.
Derby uretimi, buyuk ihtimal derby premium ile aynı olan diger markalar.
Blue bird ve Parker Premium Platinum jiletleri bilginiz olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 241,920 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 382,922 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 7,051 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,809 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,753 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,338 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: