Günün Tıraşı Çekimleri İçin Fotoğraf Köşesi
En şık havlu @tipsol üstad da
2 özdilek ci bir mahmutpasaci var
Ben deşifre etmeden çıksınlar Smile
Üstadım elimde kenarı nakışlı havlular vs var fakat henüz günün tıraşında kullanmadım. Gülümsedim çünkü geçenlerde şahane ekipmanlar o havluların fon olduğu günün tıraşı fotolarında heba oluyor demiştimSmile Ama beğenilen bir format ise bende nakışlı havluları sandıktan çıkarıcam Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
@tipsol
Üstad havlu lu tema güzel olur
SOTD da üstünde "scotish" yazan havlu size ait değil mi ?
Ben genelde bar mat kullanıyorum, ama şimdi kafam karıştı acaba öyle bir havlum varmıydı. Bakayım arşiveSmile

Bu arada bir ara forum havlusu gibi bir sohbet olmuştu, günün tıraşı teması içinde uygun olabilir. Forumdan bir hatıra olarakta güzel olur bence.

(29/08/2016, Saat: 08:38)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan kardeşime tekrar teşekkür ederim, arkadaşlar maksat sizi benim banyonun arka planından kurtarmak, bu haliyle benim isimi görür diye düşünüyorum

Big Grin Big Grin Big Grin Valla ben seviyorum banyo fonlu fotoları Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
(29/08/2016, Saat: 12:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Cihan güzel olmuş, bana da ışıklısı lazım Smile

Yaparız hiç sorun değil. Demonte yollarım Ankara'ya. Smile

(29/08/2016, Saat: 15:37)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada bir ara forum havlusu gibi bir sohbet olmuştu, günün tıraşı teması içinde uygun olabilir. Forumdan bir hatıra olarakta güzel olur bence.

Fırça işi bitsin zaman bulursam el atacağım havlu olayına da. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ustura için Deri Masat habaz 23 15,065 06/07/2018, Saat: 18:10
Son Yorum: helliox
  Arko için alternatif kullanma yöntemi Lawdilemma 0 3,099 30/04/2017, Saat: 23:00
Son Yorum: Lawdilemma
  Günlük tıraş için rahat kullanışlı jilet kutusu tipsol 9 18,830 27/09/2015, Saat: 01:49
Son Yorum: ynspektas
  Knot için sapa delik açma theunnamed 2 5,656 11/11/2013, Saat: 22:20
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: