Günün Tıraşı Çekimleri İçin Fotoğraf Köşesi
Aslında Backdrop desem Backdrop değil, Lightbox desem Lightbox değil. Bunun bir adı var mıdır bilmem ama fotoğraf çekmek için küçük bir parça oldu. Smile

Bugün @chinaski komşumla buluştuk. Bir kahve içtikten sonra benim Bauhaus'tan alacaklarımı almak için birlikte Bauhaus a girdik. Laf lafı açarken günün tıraşı fotoğraflarını çekerken kullanmak üzere bir düzeneğe ihtiyacı olduğunu söyledi. Ne yapılabilir derken 25cm x 41cm ölçülerinde kesilmiş hazır tahtaları gördük. Birden ben sana bunlardan yaparım dedim. 2 adet tahta aldık. Daha sonra @chinaski komşum istediği rengi seçti ve ben malzemelerle eve geldim.

Öncelikle ölçerek kesim işlerini yaptım. 25cm x 25cm x 29cm ölçülerinde olacak şekilde kesildi. Parçaların önce köşelerindeki çapaklar Dremel ile alındı. Daha sonra bütün yüzeyler 100 kum zımpara ile zımparalandı. İki parçanın ucundan kestiklerimi birleştirerek alt tabla yapıldı. Daha sonra akrilik boyayla sünger kullanarak 2 kat boya yapıldı. Ve en sonunda parçalar Duct Tape ile birleştirildi. Sonuç aşağıdaki gibi.

10gcu83.jpg
a2dy6p.jpg
imnqxe.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Öncelikle bu tarz DIY işlerine pozitif ayrımcılık yapıyorum. Yani her şeyi hazır almaktansa, emek koyup yapmak benim de hoşuma gidiyor. Bu açıdan tebrik ederim.
Doğru ışıkla iş görür, ama hem tabandaki hem de köşedeki ek yerleri gözü rahatsız edebilir. Renk olarak limon küfü çok hoş olmuş. Elinize sağlık Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Elinize sağlık güzel görünüyor. Bende esnek bir malzemeyle duvar kısmını c şeklinde bükerek deneyeyim. Köşe çizgisi olmadan nasıl olacak merak ettim.
A momentary lapse of reason.
Valla @chinaski komşum bir tabla daha alırsa alttaki parçayı değiştiririz. Smile Köşeler için beyaz macun çekilip boyanabilir. Tabi yine onu da mal sahibinin alması lazım. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cihan kardeşime tekrar teşekkür ederim, arkadaşlar maksat sizi benim banyonun arka planından kurtarmak, bu haliyle benim isimi görür diye düşünüyorum
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Tebrikler arkadaşlar elinize sağlık Smile

Cok hos olmus elinize saglik.

SOTD da havlu atanlara
İlham verir Rolleyes
Eline sağlık Cihan güzel olmuş, bana da ışıklısı lazım Smile
www.BarbarosRazors.com

(29/08/2016, Saat: 11:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOTD da havlu atanlara
İlham verir Rolleyes

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ustura için Deri Masat habaz 23 15,209 06/07/2018, Saat: 18:10
Son Yorum: helliox
  Arko için alternatif kullanma yöntemi Lawdilemma 0 3,109 30/04/2017, Saat: 23:00
Son Yorum: Lawdilemma
  Günlük tıraş için rahat kullanışlı jilet kutusu tipsol 9 18,908 27/09/2015, Saat: 01:49
Son Yorum: ynspektas
  Knot için sapa delik açma theunnamed 2 5,671 11/11/2013, Saat: 22:20
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: