The English Shaving Company
(08/05/2012, Saat: 23:46)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yav arkadaş şu mühle'ye yurtdışı forumlarında resmen yalvarıyorlar TTO yapın diye. adamlar 3 parça yapmaya devam ediyorlar. tama TTO yapma ama bari bi slant yap, değil mi....
Saygılar

89 ve slant arasında çok fark var ... evet muhle tto ve slant yapsa üçer tane alırım Big Grin
benimde tto alasım var taylor baktım hocam ne dersiniz bana bir kelebek tavsiye edinBig Grin
Yok hocam yanlış anlama durumu yok, ben sadece memnuniyetimi dile getirdim. Gerçekten cok keyif aliyorum tiras olurken.

Papazerigi dostum keske yapsa muhle bi tto hatta adjustible bi tto ben £ 50,00 veririm. Muhle hic gormedim kullanmadım ama biliyorum ki iscilikleri üst kalite.
aman aman, sakın
taylor çin malı.. git parker al çok daha iyidir. ama eğer kullanırım dersen bir tane temiz slim derim, ayara gerek yok derseniz de superspeed filan...
ama bana sorarsan her türlü üç parçalı daha iyi..
en azından daha güvenilir. düşünemiyorum o slimin veya herhangi bir TTOnun yere düştüğünü... hele kapağı açıkken filan. sağlam hasar alır. ben 3 parça diyorum..
ben bendeki TTOları kullanmıyorum uzuuunca bir süredir. koleksiyon olarak kaldı sadece... Big Grin
Saygılar

(08/05/2012, Saat: 23:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89 ve slant arasında çok fark var ... evet muhle tto ve slant yapsa üçer tane alırım Big Grin
benimde tto alasım var taylor baktım hocam ne dersiniz bana bir kelebek tavsiye edinBig Grin
(08/05/2012, Saat: 23:58)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aman aman, sakın
taylor çin malı.. git parker al çok daha iyidir. ama eğer kullanırım dersen bir tane temiz slim derim, ayara gerek yok derseniz de superspeed filan...
ama bana sorarsan her türlü üç parçalı daha iyi..
en azından daha güvenilir. düşünemiyorum o slimin veya herhangi bir TTOnun yere düştüğünü... hele kapağı açıkken filan. sağlam hasar alır. ben 3 parça diyorum..
ben bendeki TTOları kullanmıyorum uzuuunca bir süredir. koleksiyon olarak kaldı sadece... Big Grin
Saygılar

(08/05/2012, Saat: 23:53)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 89 ve slant arasında çok fark var ... evet muhle tto ve slant yapsa üçer tane alırım Big Grin

üstadım , tto olsun ve agresif olsun paker hangi modeli olur
saygılar
Mühle aynen EJ gibi. sadece modeller biraz farklı. kullanımlar bile aynı.
seninle düşüncem aynı. mühle veya EJ bi TTO yapsın, yorumları bi alalım, eğer kullanım memnuniyeti de tıpkı 89larda olduğu gibi olsun 50 sterlin veririm bir daha da mühle veya EJ yeni makine çıkarana kadar makine almam.
Saygılar

(08/05/2012, Saat: 23:55)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok hocam yanlış anlama durumu yok, ben sadece memnuniyetimi dile getirdim. Gerçekten cok keyif aliyorum tiras olurken.

Papazerigi dostum keske yapsa muhle bi tto hatta adjustible bi tto ben £ 50,00 veririm. Muhle hic gormedim kullanmadım ama biliyorum ki iscilikleri üst kalite.
Parker i cok arastirdim. Sipariş bile vermistim ama daha sonra vazgeçip yerine de87 aldim. Yurtdisi forumlarda sap cok iyi kalite üst seviye ama kafa ise yaramaz seklinde yorumlar okuduktan sonra vazgectim. 96r icin konusuyorum.

Ej kafayi muhleden alip sadece sap yapiyor. Bu nedenle baska model yok. Sadece 89 kafasi var. Iyi bir tto icin ikinci el probleminiz yok ise slim çogunlugun favorisi.
parkerlar hakkında ne yazık ki çok bilgim yok.
Kusura bakma
Saygılar
(09/05/2012, Saat: 00:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım , tto olsun ve agresif olsun paker hangi modeli olur
saygılar
açıkçası banada tto makineler daha sempatik geliyor.
Mcorco sağolsun bir tane gillette adjustable'ım oldu sayesindeSmile daha kullanmaya kıyamadım gerçi.
(09/05/2012, Saat: 11:21)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: açıkçası banada tto makineler daha sempatik geliyor.
Mcorco sağolsun bir tane gillette adjustable'ım oldu sayesindeSmile daha kullanmaya kıyamadım gerçi.

selam,gillette'nin eski makinelerinin neden hala rağbet gördüğü anlaşıldı ; kalite
(03/05/2012, Saat: 22:29)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/05/2012, Saat: 22:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress'i zevkle onerebilirim Smile eger dibindeki sari plastik aksam sizde olumsuz bir izlenim birakmiyorsa cok hos bir ayarlanabilir alet. Futur'un modern gorunumu cok hosuma gidiyor halen ama hilet yuklerken ve ayar yaparken yaralanma riski var gibi geldi bana Futur konusunda deneyimli arkadaslar yazarsa bu konuda bende sevinirim

üstadım uzun saplı progress düşünüyorum daha etkili olmazmı

selam,merkur progress'in uzun saplısı alışveriş sitelerinde neden daha fazla hit veya beğeni kazanıyor fikri olanlar aydınlatırsa sevinirim http://connaughtshaving.com dan sipariş vereceğim
saygılar

http://www.shaving.ie/products/Merkur-Pr...10001.html

http://www.shaving.ie/products/Merkur-Progress.html

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,599 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 172,561 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 447,992 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,509 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,647 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,700 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,288 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,890 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,461 10/01/2016, Saat: 02:17
Son Yorum: ionicliquid
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,560 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: