The English Shaving Company
(03/05/2012, Saat: 22:29)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/05/2012, Saat: 22:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress'i zevkle onerebilirim Smile eger dibindeki sari plastik aksam sizde olumsuz bir izlenim birakmiyorsa cok hos bir ayarlanabilir alet. Futur'un modern gorunumu cok hosuma gidiyor halen ama hilet yuklerken ve ayar yaparken yaralanma riski var gibi geldi bana Futur konusunda deneyimli arkadaslar yazarsa bu konuda bende sevinirim

üstadım uzun saplı progress düşünüyorum daha etkili olmazmı

(03/05/2012, Saat: 23:03)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kisa sapli olmasi hareket kabiliyeti sagliyor. zaten ayarli makina.
Hocama katılıyorum kısa sap daha özgür kılıyor seni. Elim oldukça büyüktür ama kısa sap elimde kaybolmuyor gayet yeterli boyu var.
(03/05/2012, Saat: 23:16)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/05/2012, Saat: 22:29)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/05/2012, Saat: 22:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Progress'i zevkle onerebilirim Smile eger dibindeki sari plastik aksam sizde olumsuz bir izlenim birakmiyorsa cok hos bir ayarlanabilir alet. Futur'un modern gorunumu cok hosuma gidiyor halen ama hilet yuklerken ve ayar yaparken yaralanma riski var gibi geldi bana Futur konusunda deneyimli arkadaslar yazarsa bu konuda bende sevinirim

üstadım uzun saplı progress düşünüyorum daha etkili olmazmı

(03/05/2012, Saat: 23:03)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kisa sapli olmasi hareket kabiliyeti sagliyor. zaten ayarli makina.
Hocama katılıyorum kısa sap daha özgür kılıyor seni. Elim oldukça büyüktür ama kısa sap elimde kaybolmuyor gayet yeterli boyu var.

teşekkürler,uzun sap sadece çok büyük eller için galiba
(03/05/2012, Saat: 21:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam , sonunda merkur 37c slant almaya karar verdim.The English Shaving Company den sipariş ettim. ingilterede sadece bu sitede bulabildim.favori satıcım connaughtshaving.com/ tatilde traditionalshaving de slant yok bende ingilizlere itimatımdan dolayı Big Grin sterlinlerimi harcadımWink aşağıda harcama dökümü var,
saygılar

Goods Total: 24.58
Carriage: 8.83 (Includes Signed For service)
GRAND TOTAL: 33.41
royal mail ile gelecek

selam,slant bugün elime geçti.gerisi hayal kırıklığı,slantın en üst vidalı çıkan kısmı çok ince etsiz ve kaplama çok zayıf , yine bu parçanın oval iç yüzeyi kaplama hataları ve minik kabarmalar var paralel kılcal çiziklerde cabası...
eğik barın sapa bağlı kısmı üst kısım idare eder fakat alt kısmı yine kaplama ve finishing hataları var sapa gelince küçük bir montaj çiziği var ve sap kalite olarak bardan iyi durumda barı yumaya sapı da muhleye yaptırmışlar gibi...
asıl hayal kırıklığı jilet tepsiye oturtuğu zaman giyotin asimetrisi bir tarafta iyi diğer tarafta kayık ancak jileti kenarlardan elle biraz itince , giyotin asimetrisi bozuk taraftada bir miktar düzelsede ,alete agresiflik verecek olan asimetrik çizgi her iki taraftada eşit değil...
slant alacaklara duyurulur bakalım bu aletle bir de tıraş olayım korkacak ne var artık yüz naklide yapılıyor.....
saygılar
yaaa ben demiştim ben Big Grin
bi EJ veya Mühle kalitesi yok Merkürde... ben futur haricinde merkür almadım ama almanyada 34c yi ve şu an hatırlamadığım bir iki modeli daha yakından inceleme şansına sahip oldum. sanki biraz alman yuması gibi . Smile
insanın 1960lara, kaliteli sıfır makinelerin satıldığı günlere gidesi geliyor.
Saygılarımla
(08/05/2012, Saat: 16:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam,slant bugün elime geçti.gerisi hayal kırıklığı,slantın en üst vidalı çıkan kısmı çok ince etsiz ve kaplama çok zayıf , yine bu parçanın oval iç yüzeyi kaplama hataları ve minik kabarmalar var paralel kılcal çiziklerde cabası...
eğik barın sapa bağlı kısmı üst kısım idare eder fakat alt kısmı yine kaplama ve finishing hataları var sapa gelince küçük bir montaj çiziği var ve sap kalite olarak bardan iyi durumda barı yumaya sapı da muhleye yaptırmışlar gibi...
asıl hayal kırıklığı jilet tepsiye oturtuğu zaman giyotin asimetrisi bir tarafta iyi diğer tarafta kayık ancak jileti kenarlardan elle biraz itince , giyotin asimetrisi bozuk taraftada bir miktar düzelsede ,alete agresiflik verecek olan asimetrik çizgi her iki taraftada eşit değil...
slant alacaklara duyurulur bakalım bu aletle bir de tıraş olayım korkacak ne var artık yüz naklide yapılıyor.....
saygılar
(08/05/2012, Saat: 20:27)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaaa ben demiştim ben Big Grin
bi EJ veya Mühle kalitesi yok Merkürde... ben futur haricinde merkür almadım ama almanyada 34c yi ve şu an hatırlamadığım bir iki modeli daha yakından inceleme şansına sahip oldum. sanki biraz alman yuması gibi . Smile
insanın 1960lara, kaliteli sıfır makinelerin satıldığı günlere gidesi geliyor.
Saygılarımla
(08/05/2012, Saat: 16:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam,slant bugün elime geçti.gerisi hayal kırıklığı,slantın en üst vidalı çıkan kısmı çok ince etsiz ve kaplama çok zayıf , yine bu parçanın oval iç yüzeyi kaplama hataları ve minik kabarmalar var paralel kılcal çiziklerde cabası...
saygılar

HuhAngryDodgy
yanlış mıyım???
(08/05/2012, Saat: 23:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HuhAngryDodgy
Öldürdünüz iyice merkuru. Bendeki gayet iyi. Ej kadar olmasa da . Son iscilik yani finishing birazcik zayif. Bu arada elyapimi olduğundan hepsi ayni kalitede olmayabilir.
(08/05/2012, Saat: 23:27)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yanlış mıyım???
(08/05/2012, Saat: 23:15)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HuhAngryDodgy

selam,üstadım slantı sipariş verirken sizin yorumlaranız hep aklımdaydı ama makine 2 parça ayarsız tto değil yani basit bir alet diye bir de forumda merkure muhalif bir siz vardınız .....evet hocam aynen dediğiniz gibi '' alaman yuması '' şaka bir tarafa tespit ve yorumlarınıza katılıyorum . merkur sürümden götürüyor işi daha fazla ne denirki forumda herkes memnun ...
(08/05/2012, Saat: 23:37)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öldürdünüz iyice merkuru. Bendeki gayet iyi. Ej kadar olmasa da . Son iscilik yani finishing birazcik zayif. Bu arada elyapimi olduğundan hepsi ayni kalitede olmayabilir.

üstadım görünüş ve kalite değerlendirmesi yaptık yorumlarımız ilk önce bizi bağlar kimseye inceden laf atalım diye birşey yok yanlış anlaşılmasınWink
saygılar
yav arkadaş şu mühle'ye yurtdışı forumlarında resmen yalvarıyorlar TTO yapın diye. adamlar 3 parça yapmaya devam ediyorlar. tama TTO yapma ama bari bi slant yap, değil mi....
Saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 100,968 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 171,270 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 445,342 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,468 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,018 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,516 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,217 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,874 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 188,264 10/01/2016, Saat: 02:17
Son Yorum: ionicliquid
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,524 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: