Fırçalardaki kötü kokuyla mücadele yöntemleri
@00serkan4300 komşum bende fırçayı çok begendim hele kışın porsugun müthiş sıcak su tutmasi fosur fosur kopurtme hissini iple çekiyorum Big Grin

@AbuzTech komşum bende ters asılı bırakıyorum dolap içine koymam gerekiyor sorun olur mu acaba ?
@AbuzTech komşum biz bu porsuklara çok mu el bebek gül bebek yapıyoruz acaba yaSmile salonda kurumuyor diye cam balkona aldım, ona da siz zarar verebilir diyorsunuz. kapalı ortamda da kurumuyor o da düğüme zarar verir sanırım. Önemli olan fırçamın sağlığı 3 5 gün kullanmasam da olur, napacaz ona karar verelimSmile

@fatihbyfah komşum porsuğun zevki ayrıymış, siz hangi modeli aldınız?
dikdik_s Serdar komşumun bir sözü var, acımayın şu fırçalara, zevkini çıkarın bidahamı gelicez şu üç günlük dünyaya  Smile
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@00serkan4300 yaqi aqua high montain komşum

Acimayacagim da dolapta beklerse dugume zarar gelir diye düşünüyorum
Bu gidişle hafta içi 4 gün sentetik pazar porsuk günü olacak
(21/05/2019, Saat: 17:47)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikdik_s Serdar komşumun bir sözü var, acımayın şu fırçalara, zevkini çıkarın bidahamı gelicez şu üç günlük dünyaya  Smile
Benden çok yaşayacaksınız Soner hocam. Biraz önce okurken aklımdan geçti de yazmadım. Ben sonuna kadar hakkını veriyorum artık o durumun. İlk knot elde kalana kadar devam.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
@00serkan4300 , @fatihbyfah komşularım, ben hava akımı olan ama direk güneş görmeyen bir yerde kuruyana kadar durması iyi olur diye bir mantık yürüttüm kendimce, yanlış da olabilir Smile

@Soner, @FearOfATG şimdilik balayındayız kendileriyle, yakında başlarız kırbacı vurmaya Big Grin
Balayı iyimis komşum ben daha cicim aylarindayim niyetimi belli etmiyorum Big Grin
ben sert bir şekilde sallıyorum ondan sonra ters asıp kurumaya bırakıyorum ertesi gün kuruyor. diplerine çok dikkat etmedim ama fırçayı elime sürtünce su sıçraması oluyor kurumamış olursa.Kuruyup kurumadığını o şekilde kontrol ediyorum. Sert bir şeklide sallayın suyu silkelemek için gerekirse küvette, duşakabinin içinde yapın bu işi sağa sola su sıçramasın istiyorsanız. Ben silvertipi kullanmadım henüz bu söylediğim 26 mm 2 band için. Sentetiğide aynı şekilde kurutuyorum.
(21/05/2019, Saat: 18:38)fatihbyfah Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Balayı iyimis komşum ben daha cicim aylarindayim niyetimi belli etmiyorum Big Grin
Sentetik, domuz, porsuk hiç fark etmeksizin balayı ve cicim ayı yok. Big Grin

(21/05/2019, Saat: 19:24)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sentetik, domuz, porsuk hiç fark etmeksizin balayı ve cicim ayı yok. Big Grin

işte bak kazak erkeği nasılda belli ediyor kendini, masaya yumruğunu vurdumu olay bitmiştir Big Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bant best kötü kokuyor :( Machete 17 27,037 09/07/2016, Saat: 14:16
Son Yorum: kemalu2002
  Fırçalardaki kokunun nötralize edilmesi deVille 21 15,195 05/05/2016, Saat: 23:47
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: