LIJUN SHAVING - Finest Badger Hair Shaving Brush
10 tl ye 22mm finest verin ben de 10 tane alayim.
(15/05/2012, Saat: 16:30)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Yusuf bey
Aynı fırçalardan bende birkaç tane aldım ama TR de bu tarz fırça yapan var da ben mi almıyorum diyorum size en azından kendi açımdan. Bu tarz fırça derken siz zaten özellikleri bizden daha iyi biliyorsunuzdur. Sizdende böyle 2 bant fırçalar çıksın meydana en başta ben alırım hiç süpheniz olmasın bende hiç hoşnut değilim elin çinlisine para vermeye ama yapacak birşey yok şu durumda. Pure badger fırçalardan çok bu iki bant olanlar daha hoş ve kullanışlı geliyor bana.Bilmiyorum dikkat ettinizmi ama bendede birkaç fırça var blogta fakat sizin fırçalardan edinip bir türlü deneme fırsatım olmadı.Elinizde pure badgerdan veya bristle dan başka fırça varsa denemek isterim.
Selamlar.

bu iyiydiSmile
ben de bu sohbete kendi fikrimi ekleyeyim bari, sadece eskiuye3315'in yazdığı yorumu beğenmekle kalmayayım.
kullanım farklılıkları nedeniyle ihtiyaç olabilen (sert sabunla domuz kılı lider, yumuşak sabun veya uberlather ile superbadger, sadece kremle kullanmak için de silvertip) fırçalarımı topladıktan sonra başka bakmıyorum fırçalara.
o nedenle hepinize iyi alışverişler Smile Idea
memleket kurtulana kadar siyah
(15/05/2012, Saat: 19:18)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 tl ye 22mm finest verin ben de 10 tane alayim.

bir 10 da ben alırım. eş dost tanıdıga dagıtırım en azından Smile
(15/05/2012, Saat: 19:44)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Aynı fırçalardan bende birkaç tane aldım ama TR de bu tarz fırça yapan var da ben mi almıyorum diyorum size en azından kendi açımdan. Bu tarz fırça derken siz zaten özellikleri bizden daha iyi biliyorsunuzdur. Sizdende böyle 2 bant fırçalar çıksın meydana en başta ben alırım hiç süpheniz olmasın bende hiç hoşnut değilim elin çinlisine para vermeye ama yapacak birşey yok şu durumda. Pure badger fırçalardan çok bu iki bant olanlar daha hoş ve kullanışlı geliyor bana.Bilmiyorum dikkat ettinizmi ama bendede birkaç fırça var blogta fakat sizin fırçalardan edinip bir türlü deneme fırsatım olmadı.Elinizde pure badgerdan veya bristle dan başka fırça varsa denemek isterim.
Selamlar.

bu iyiydiSmile
ben de bu sohbete kendi fikrimi ekleyeyim bari, sadece eskiuye3315'in yazdığı yorumu beğenmekle kalmayayım.
kullanım farklılıkları nedeniyle ihtiyaç olabilen (sert sabunla domuz kılı lider, yumuşak sabun veya uberlather ile superbadger, sadece kremle kullanmak için de silvertip) fırçalarımı topladıktan sonra başka bakmıyorum fırçalara.
o nedenle hepinize iyi alışverişler Smile Idea
eskiuye3315 hocamızın birkaç fırçası
burada
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
"Birkaç" Big GrinBig Grin
porsuk mezarlığı Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Selamlar.

7.jpg
bu senenin porsuklari iyi beslenmis gidik yapmislar demek ki :d
sonunda fırcam geldi ve deneme fırsatını gecen haftadan bu yana buldum.

bence parasını fazlasıyla hak ediyor. ancak alıskanlıktan sanırım domuz kıllı fırcaları daha bir ayrı tutuyorum.
pek muhterem dostum eskiuye3315' in tavsiyesi ile aşağıda fotoğrafı bulunan 22mm düğümlü finest lijun fırçama bugün itibarı ile kavuşmuş bulunmaktayım. gelir gelmez sıcak suya koydum, birkaç saat bekleteceğim. hakikaten fotoğrafta görüldüğü üzere üstü bembeyaz pek güzel görünümlü bir fırça geldi. aynı zamanda sapı da beklediğimden daha kaliteli ve ağır. omega sapları kadar kaliteli desem abartmış olmam.
selamlar.

5oxb1y.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,723 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,591 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,620 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,386 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,941 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,376 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,457 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,385 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Oumo Brush CK89 22 14,132 23/09/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,422 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: