The Heart of Shaving - Big Shave West II
The Big Shave West II organizasyonundan görüntülerle, YouTube'dan tanıdığımız kişilerin konuşmalarını içeren hobimiz hakkında belgesel tadında güzel bir video.

I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(02/07/2016, Saat: 04:02)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The Big Shave West II organizasyonundan görüntülerle, YouTube'dan tanıdığımız kişilerin konuşmalarını içeren hobimiz hakkında belgesel tadında güzel bir video.

İzledim, çok güzel hazırlamışlar. Ben de bu etkinliği ne zaman yayınlayacaklar diye bekliyordum, teşekkürler Onur bey. Amerikalıların başarısının kaynağı budur, birlik ve beraberlik.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Videoyu izleyemedim kaldırılmış
Video seyrediliyor
(03/07/2016, Saat: 15:20)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Video seyrediliyor

Tapataltktan açılmıyor bilgisayardan açılıyor arkadaşlar
(02/07/2016, Saat: 04:02)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: The Big Shave West II organizasyonundan görüntülerle, YouTube'dan tanıdığımız kişilerin konuşmalarını içeren hobimiz hakkında belgesel tadında güzel bir video.

konuyu hortlatmak istedim Smile son 4 5 yılımı kongreler organize ederek geçirince inanın gözümün önünde belirdi orada oturan konuşmacılar yerine forum adminlerimiz oturuyor geleneksel tıraştan bir haber iken ben yapılan big boyz festivaldeki gibi @BigHillMe üstad konuşuyor sorular cevaplar havada uçuşuyor @starex abim bizim youtuberimiz orda yayınlar yapıyor @dikdik_s üstad getirmiş bir sürü sabun millet merak ettiği sabunları inceliyor @noyan bey ve @impaticaret açmış standlarını orda güzel olurdu vesselam Smile

Edit:
aklımdan çıkmış heyecandan Smile @efrasyab fatih abim de yapmış sabunları sermiş oraya off Smile
Güzel bir mizansen olmuş komşum tebrikler Smile

(09/05/2018, Saat: 23:01)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: konuyu hortlatmak istedim Smile son 4 5 yılımı kongreler organize ederek geçirince inanın gözümün önünde belirdi orada oturan konuşmacılar yerine forum adminlerimiz oturuyor geleneksel tıraştan bir haber iken ben yapılan big boyz festivaldeki gibi @BigHillMe üstad konuşuyor sorular cevaplar havada uçuşuyor @starex abim bizim youtuberimiz orda yayınlar yapıyor @dikdik_s üstad getirmiş bir sürü sabun millet merak ettiği sabunları inceliyor @noyan bey ve @impaticaret açmış standlarını orda güzel olurdu vesselam Smile

Edit:
aklımdan çıkmış heyecandan Smile @efrasyab fatih abim de yapmış sabunları sermiş oraya off Smile
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
Çok yasa komsum, dedigin gibi daha kucugunu Big Boys Festivalinde yaptıydık sagolsun razorus Noyan Beyin davetiyle, ileride geleneksel tıras hobisi ulkemizde daha da genis kitlelere yayılırsa, biz gorurmuyuz bilemem ama, daha da buyuk organizasyonlarda, bizlerden sonraki nesil sizlerin, bu bilgiyi ve hobiyi layıkıyla baskalarına aktaracagınızı bilmek mutluluk verici.
Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Classical Wet Shaving - YouTube Kanalı & Instagram Sayfası classicalwetsh 28 9,615 26/04/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: Mecanica
  Raif Shaving, Youtube shaving nick 203 81,848 07/10/2020, Saat: 15:34
Son Yorum: Creator
  Joy Shaving Berberbey 7 4,560 07/08/2019, Saat: 20:10
Son Yorum: Berberbey
  Executive shaving "safety razor ile nasil tras olunur videosu" Aedan 40 37,844 21/11/2017, Saat: 23:52
Son Yorum: husmenusta
  Simpsons Shaving Brushes Video izbe 16 8,966 01/11/2016, Saat: 13:27
Son Yorum: btoprak
Video After shave içine acı sos şakası PatentZerQ 7 7,963 04/07/2016, Saat: 18:55
Son Yorum: LiuShang
  How to Shave Like Your Grandpa zakharion 5 7,716 10/01/2014, Saat: 18:29
Son Yorum: zakharion
Wink Cosmic Shave ve Head Massage onurstyle 10 12,162 23/11/2013, Saat: 19:24
Son Yorum: BigHillMe
  Master Shave eskiuyemnt 16 15,386 12/11/2013, Saat: 13:30
Son Yorum: OnLyTNT
  A Close Turkish Shave @ Ibos's Icmeler Suhulet 7 10,326 02/04/2013, Saat: 11:51
Son Yorum: superbadger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: