İngiltere, Hollanda, Çek Cumhuriyeti Avusturya, Macaristan ve Ukrayna dan alınacaklar
Şu an İngilteredeyim pazara kadar , sonrası rotamız Hollanda, Çek Cumhuriyeti Avusturya, Macaristan ve Ukrayna, bu ülkelerden alınabilecek ürün önerilerinizi bekliyorum impada olmayan ürünler olursa veya ciddi fiyat farkı okursa alabilirim kendime de fazla yük etmek istemiyorum, şimdiden teşekkürler
@emre-sti hocam iyi eğlenceler güzel gezmeler tavsiyem ne denk gelirse toplayınız Smile
Hollanda dan Vergulde hand ürünleri alabilirsiniz. Hatta bize de getirebilirsiniz. Smile
Londra'daysanız mutlaka Jermyn Street'e uğrayın. TOBS, Floris, GFT o sokakta. O sokağın köşesindeki St. Jame's Street te de D.R. Harris var. Sola dönüp yüz metre yürürseniz de Habibsons Bank'ı geçince sağda Little St. Jame's Street var. Orada da Truefitt & Hill var.

Çek Cumhuriyeti'nde bit pazarı benzeri yerlerde Astra Keramik bakın. Bulursanız ne kadar varsa alın.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Çek Cumhuriyeti: Alpa, Adam, Diplamat, Barbus ürünleri. Tavsiyem Alpa olur, diğerleri hakkında çok bir bilgim yok ama Alpa 378' i severek kullanıyorum. Barbus krem denenebilir.
Macaristan: Figaro, Barbus . Figaro tıraş kremi kendi markaları sanırım, İtalyan sabun ile karıştırmayın farklı bir ürün ama almaya değer mi hiç bilmiyorum.

Eğer seçici olacaksanız Londra ürünleriyle yarışamaz yalnız bunlar; Derby, Arko kalitesinde ürünler. Sadece Alpa kolonyalar almaya değer bence orta Avrupadan...
Haydi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ukrayna ve Moldova'ya giden eş dostdan ne getirmesi istenmeli kazimdikici 4 5,375 22/08/2018, Saat: 23:54
Son Yorum: Soner
  Seyahat - Macaristan pilotic 6 3,801 17/09/2017, Saat: 19:33
Son Yorum: KAYHAN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: