En Son Ne Aldınız ?
@"daghan" Komşum gayet güzel temizliyor. Usturanın DE karşılığı komşum. R41 beaste göre daha güvenli am abeast kesinlikle daha iyi temizliyor.
razorus daki indirimi kaçıramazdım Smile
- yaqi butterscotch
- wilkinson sabun
- proraso kase
- proraso yeşil aftershave
- proraso alum blok

bugünkü tıraş da yaqi fırça ve wilkinson sabunla oldu. bunca zaman sadece domuz kılı fırça kullanmıştım, zımpara ile tıraş olduğumu düşünüyorum. yaqi yumuşacık, sarılır yatarsın Smile
Bilemeyi de öğreneceğim inşallaha8603e5e0cc29b1ba677b6a993a0efa0.jpg

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(10/02/2022, Saat: 18:29)Chavez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: razorus daki indirimi kaçıramazdım Smile
- yaqi butterscotch
- wilkinson sabun
- proraso kase
- proraso yeşil aftershave
- proraso alum blok

bugünkü tıraş da yaqi fırça ve wilkinson sabunla oldu. bunca zaman sadece domuz kılı fırça kullanmıştım, zımpara ile tıraş olduğumu düşünüyorum. yaqi yumuşacık, sarılır yatarsın Smile
hocam bende aynı fırça ve sabundan aldım razorustan. ama daha elime ulaşmadı. sabunu hiç methetmeselerde ben meraktan aldım. zaten indirimim falan vardı sabun bedavaya geldi.
ben sabunun kokusunu ve kayganlığını falan beğendim. köpük yapması biraz zor geldi ama fırçanın da yabancısı olunca bilemedimSmile yaz için güzel sabun bence. çok iyi değil, ama denemek iyidir
owMk7HY.jpg

Önceki mesajlarda imgur linkiyle sorun yaşadım, mesajlari duzenleyemedim ve silemedim, moderatör bir arkadas silebilirse sevinirim.
[img]hukz8aa.jpg[/img]

chrllto.jpg
Sağlam palmolive stoğu olmuş, yurt dışından heralde. Ben bunun kırmızı serisini baya beğenirim ülkede yok malesef.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(12/02/2022, Saat: 09:50)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlam palmolive stoğu olmuş, yurt dışından heralde. Ben bunun kırmızı serisini baya beğenirim ülkede yok malesef.

Sabunlar artık üretilmiyor maalesef. Külçe altın değerindeler Smile Forumda etkinlik düzenledim Geltir üyelerinin denemeleri için.
son-alinan.jpg

Denemek için almak istiyordum bu AS'leri. İndirim görünce aldım. Arko sabunların tanesi 4.8 tlydi. Black edition'ın kokusunu pek beğenmedim; fazla şekerli gibi geldi. Ama platinum bence güzel. EST No.4'ün koku nüansları ikisinden de önde diyebilirim. Koku mevzuu subjektif tabii ki.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: