En Son Ne Aldınız ?
(27/01/2022, Saat: 22:08)Mr.Snow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Ben de geleneksel tıraşa başlamaya niyetlenmiş birisi olarak aranıza katıldım. İsmim Serdar. Cildim hassas olduğundan tıraş köpükleri ve jellerle iyi anlaşamadığım için 2 yıldır tıraş sabunu, milyoncudan aldığım bir fırça ve kartuşlu kullan at bıçaklarla tıraş oluyordum. Kartuşluların neredeyse her çeşidini kullandım diyebilirim. İnternetten sabunu daha iyi köpürtmek için tıraş kasesi ve arko tıraş sonrası kreminin rahatsızlık vermesinden mütevellit aftershave ararken yolum foruma düştü. Ziyaretçi olarak saatlerce çeşitli konulara göz gezdirdikten sonra kartuşlu kullan atları bırakıp geleneksel tıraşa başlamaya karar verdim çünkü cildim sorunsuz ancak hassas olduğu için yanma çok oluyor. Alışverişimi yaptım ancak başlamadım hala namzedim. Neyse alışverişimden bahsedeyim. Yeni başlayan ve uygun fiyatlı arayanlara Rimei ve WS Classic önerildiğini gördüğümden ilk onları aldım. Rimeide üst tablanın alt kısmında iki yerde küçük olmayan kaplama hatası farkettim. Satıcı Mustafa Bey'e mail yoluyla ulaştım. Ürünlerin %90ında bu hatanın olduğunu, tıraş olurken bir sorun olmayacağını aksi halde ücret iadesi yapacağını söyledi. Kendisine bu kadar uygun fiyatlı bir ürün için bile mesai harcayıp geri dönüşte bulunduğu için tekrar teşekkür ediyorum. Özetle, aldıklarım:
- extrashaving.com sitesinden Rimei, WS Classic tıraş aletleri, Omega 10018 sentetik fırça, çelik tas, fotoda görülecek çeşitli jiletler ve kantaşı.
- hepsiburada.com'dan Gesh g-252 tıraş kasesi mug
- trendyol'dan da Nuxe Aftershave balm aldım.
- 2019'da Bim'den Marmara Barber marka sabun almıştım ve EST No.2 kolonyam elimde bulunanlardı.
Ben ws classic ile başlamayı düşünüyorum. Siz değerli ve tecrübeli üyeler hangisini tavsiye edersiniz? bir de hangi jilet ilk başlarda yumuşak davranır acaba?
iyi forumlar (:
ch6hyck.jpeg

Keyifli tıraşlar wilkinson sword classic ile tahrişsiz ve kesiksiz konforlu traş olursunuz. Pe
rma-sharp jiletle de kullanmamızı tavsiye ederim.
 Tıraş aleti
@marv üstadım @exselans hocam çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
@marv üstadım Astra ile başlayayım o halde dediğiniz gibi.
@exselans hocam, bir sonraki alışverişime permasharp jileti de ekleyeceğim ??
Çeşitli sebepler araya girince tıraş olamadım henüz ama sabırsızlanıyorum. Bir de mühlede indirim gördüm. R89 makineyi de alsam mı ama ya geleneksel tıraşa ısınamazsam boşa masraf olur mu diye düşünüyorum. Ama bir tarafım da almak için güçlü bir istek duyuyor. Neyse bunu R89 başlığında yazayım, Yersiz olmasın.
Razorus'tan bir efsane geldi: Yaqi Agamemnon
Çok şık tasarim..

1f7a430acb021afcd4019a158b02eaf8.jpg1ea24edd2c77cfbda7c30f5c6d4706bb.jpgbedfecfdf5aaf44344e55708396a1fc7.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
18jcrpo.jpg
(03/02/2022, Saat: 11:37)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus'tan bir efsane geldi: Yaqi Agamemnon
Çok şık tasarim..

1f7a430acb021afcd4019a158b02eaf8.jpg1ea24edd2c77cfbda7c30f5c6d4706bb.jpgbedfecfdf5aaf44344e55708396a1fc7.jpg

Harikulade
 Tıraş aleti
(03/02/2022, Saat: 11:37)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus'tan bir efsane geldi: Yaqi Agamemnon
Çok şık tasarim..

Güzel günlerde kullanın Ekin Bey.

Razorus'un sitesinden baktım, stoklarda görünmüyordu. Mail atarak sordum fakat stoklarında yokmuş maalesef.
(03/02/2022, Saat: 19:53)exselans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harikulade

(03/02/2022, Saat: 20:46)çağlar y. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın Ekin Bey.

Razorus'un sitesinden baktım, stoklarda görünmüyordu. Mail atarak sordum fakat stoklarında yokmuş maalesef.

Çok teşekkür ederim, ürünü deneyimleyince görüşlerimi aktarırım.
Sıhhatler olsun.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@"ekindgn" aman komşum slant beast başlık dikkat. Slant olmayan beast başlık ustura temizliğinde alıyor. Fakat alet çok şık hayırlı uğurlu olsun.
(04/02/2022, Saat: 11:58)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"ekindgn" aman komşum slant beast başlık dikkat. Slant olmayan beast başlık ustura temizliğinde alıyor. Fakat alet çok şık hayırlı uğurlu olsun.

Komşum merhaba beast başlığı almayı düşünüyorum, 7 yıldır geleneksel olarak Tıraş oluyorum, daha önce r41 kullanıyordum, sormak istediğim konfor olarak r41 konforunda Tıraş sunuyor mu acaba? Başlık hakkında bilgi verirsen çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
o44etp.jpg
After shave
Jaguar 236
 Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: