En Son Ne Aldınız ?
@"ekindgn" Ekin hocam güle güle kullan ürünleri.

@"cenkcenk" Güle güle kullanın. Geçtiğimiz haftalarda bende aldım aynı balsamı. Günün tıraşında paylaşmıştım. Kesinlikle başarılı bir balsam. Koku olmaması nedeniyle, üzerine parfüm de uygulanabiliyor ki benim için tercih nedeni. Fiyat da son derece uygundu.

Fırçayla dairesel çalışabiliyor musunuz?
@"marv" Teşekkürler hocam balsamı sizden görüp almıştım Smile fırçayı denemedim henüz kuru olarak denediğimde ilk izlenim biraz baskıyla yüzde açılıyor.
Sağolasın komşum.
Rica ederim Erdem )

(28/12/2021, Saat: 22:57)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın komşum.
@marv ustad teşekkürler, resmen stokladigim Derby Limon'larin yaninda yerlerini aldilar Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Polonya Halk Cumhuriyeti'nden agir, yoldaslar geldi:
86pu7ts.jpg
Turhan beyden ikon b1 teşekkürler
mwbulp7.jpeg
6x7y451.jpeg
Merhabalar. Ben de geleneksel tıraşa başlamaya niyetlenmiş birisi olarak aranıza katıldım. İsmim Serdar. Cildim hassas olduğundan tıraş köpükleri ve jellerle iyi anlaşamadığım için 2 yıldır tıraş sabunu, milyoncudan aldığım bir fırça ve kartuşlu kullan at bıçaklarla tıraş oluyordum. Kartuşluların neredeyse her çeşidini kullandım diyebilirim. İnternetten sabunu daha iyi köpürtmek için tıraş kasesi ve arko tıraş sonrası kreminin rahatsızlık vermesinden mütevellit aftershave ararken yolum foruma düştü. Ziyaretçi olarak saatlerce çeşitli konulara göz gezdirdikten sonra kartuşlu kullan atları bırakıp geleneksel tıraşa başlamaya karar verdim çünkü cildim sorunsuz ancak hassas olduğu için yanma çok oluyor. Alışverişimi yaptım ancak başlamadım hala namzedim. Neyse alışverişimden bahsedeyim. Yeni başlayan ve uygun fiyatlı arayanlara Rimei ve WS Classic önerildiğini gördüğümden ilk onları aldım. Rimeide üst tablanın alt kısmında iki yerde küçük olmayan kaplama hatası farkettim. Satıcı Mustafa Bey'e mail yoluyla ulaştım. Ürünlerin %90ında bu hatanın olduğunu, tıraş olurken bir sorun olmayacağını aksi halde ücret iadesi yapacağını söyledi. Kendisine bu kadar uygun fiyatlı bir ürün için bile mesai harcayıp geri dönüşte bulunduğu için tekrar teşekkür ediyorum. Özetle, aldıklarım:
- extrashaving.com sitesinden Rimei, WS Classic tıraş aletleri, Omega 10018 sentetik fırça, çelik tas, fotoda görülecek çeşitli jiletler ve kantaşı.
- hepsiburada.com'dan Gesh g-252 tıraş kasesi mug
- trendyol'dan da Nuxe Aftershave balm aldım.
- 2019'da Bim'den Marmara Barber marka sabun almıştım ve EST No.2 kolonyam elimde bulunanlardı.
Ben ws classic ile başlamayı düşünüyorum. Siz değerli ve tecrübeli üyeler hangisini tavsiye edersiniz? bir de hangi jilet ilk başlarda yumuşak davranır acaba?
iyi forumlar (:
ch6hyck.jpeg
@"Mr.Snow" Güle güle kullanın ürünlerinizi. Jilet seçimi cilt tipiniz, sakal yapınız, sakal sertlik ve yoğunluğuna bağlı olarak çok fazla değişkenlik gösterecektir. Bir de üzerine kaç güne bir tıraş olduğunuz gibi değişkenler içine girince daha kişisel bir tercih haline geliyor. Wilkinson Classic oldukça yumuşak bir tıraş aleti. Yerinizde olsam Yeşil Astra'yı kendinize orta keskin referans jilet olarak kabul ederek eğer jilet fazla agresif gelirse Voskhod/Derby Usta'yı veya daha keskin bir jilet arayışı içersine girerseniz de önce Yeşil Gillette 7 O'Clock ve daha sonra da Sarı paket Gillette 7 O'clock u tercih ederdim. Yine de dediğim gibi siz kendinize uygun jileti, kendi tıraş olma periyotlarınıza göre kendiniz belirleyeceksiniz. Şimdiden sıhhatler olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: