En Son Ne Aldınız ?
(22/06/2021, Saat: 19:18)Bakkal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ekin Bey incelemenizi merakla bekliyorum. Benim de merak ettiğim bir sabun. Sitelerinde ilginç bir şekilde ağırlık bilgisi belirtmemişlerdi. 150 gram olması fiyat açısından da güzel.

Sabunu üreten kişi İTÜ mezunu bir kimyager hanımefendi. Bilgiğim kadarıyla eşinin talebi üzerine üretmiş. Umarım ürün çeşitliliğini daha da geliştirerek dünya pazarına açılabilir. Son zamanlarda yerli üreticilerin artması ülkemizmgeleneksel tıraş sektörü adına sevindirici.

+1
Afyon'dan gecerken tesadüfen bir magaza gordum yolun kenarında, yerlesim yerlerinden uzakta guzel bir tasarimli ahşap ve cam bina, lavanta tarlasinin ortasinda. Sonra birde ne goreyim, balsam var, hemen aldim tabi ki.
Afyon'un Dinar ilcesinin kaymakamligi tarafindan kadinlarin calismasina yonelik bir proje sonucunda lavanta uretimi ve lavantadan yan urunlerin uretimine baslanmis. İcerigindeki yag uretilen lavanta bitkisinden elde ediliyormus. Kolonyadan tutun da el sabununa kadar pek cok urun mevcut. dinarelli.com adresinden ve internetten görülebilir.

Balsami denedim, ilk basta hafif bir yanma oldu ama sonrasinda cildim pamuk gibi oldu, hafif lavanta kokusu yayildi etrafa.

hbsor8t.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@"ekindgn" hayırlı olsun

9kemjqw.jpeg
@"cenkcenk" komsum, harika poz vermis Smile)
Simdiden sihhatler olsun.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
[img]1p66ltf.jpg[/img]

Zaza'nın artık üretilmeyen, dededen kalma, kullanılmamış, iyi durumda denebilecek, uygun fiyata fırçaları. Metal parçalarda biraz oksitlenme var ama kıllar yoğun ve hemen açılıp yumuşama eğiliminde. Fıçı gibi olanın ahşap sapı elde çok konforlu. Domuz fırça severlere tavsiye edilir.
Eskiler güzel yaşamış dedirtiyor.

[img]kecc3bm.jpg[/img]

Satıcısı Ahmet Bey nazik bir beyfendi.
Satınalmak için:
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-e...588/detay/
"Her şeyin bir şeyi vardır."
Klasik Tıraşa başlamamın Şerefine

Edwin Jagger DE89 Jiletli Tıraş Makinesi
Yaqi Kırmızı Mermer-24 Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası
Proraso Tıraş Sabunu - Okaliptüs Yağı ve Mentollü, 150ml
Proraso Tıraş Sabunu - Sandal Ağacı ve Shea Yağı Özlü, 150ml
Arko Tıraş Sabunu, 75 gr
Arko Kase Tıraş Sabunu, 90gr
Zaza Cilt Şapı
Proraso Profesyonel Tıraş Kasesi
Jiletli Tıraş Makinesi Deri Başlık Kılıfı Taba
Deneme Amaçlı Aldığım Değişik Marke 5'li Jiletler
Milli gururumuz yuma, feather 5 li paket jilet, afta tıraş sonrası balsam (yeşil renkli)
Bugün öğle saatlerinde aldım bu arkadaşları. Jileti denemedim henüz ancak yuma ve bic chrome platinum ikilisi süper bir iş çıkardı. Beklemiyordum bu performansı yumadan açık söyleyeyim. Aftanın da kokusu, kullanımdan sonraki hissiyatı mükemmel. Genel olarak başarılı buldum. Ankara'da ikamet edenler ulusta ece kozmetikte bulabilirler bu ürünleri. Pazarlık da yapabilirsiniz asık suratlı insanlar değiller. Hoş karşılıyorlar genel olarak. Köpüğünüz bol olsun, keyifli tıraşlar dilerim.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
k7vl7s8.jpg
7doa3zs.jpg
g8fvw9x.jpg
Herkese,sıhhatler olsun.

Cella Bio Organik Aloe Vera Tıraş Sabunu
Lavanta Kokulu Balsam
Proraso Profesyonel Tıraş Kasesi
Nivea Balsamd2e8d994c1d73394ec8ee15edc2b5dd5.jpg

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
IMG_20210706_194901.jpg
May the good shave be with you.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: