En Son Ne Aldınız ?
[img]OYz2kx.jpg<br />OYzKev.jpg[/img]
Aliexpress'ten geldi, Yaqi 24mm 2band porsuk kılı fırça.

f22d9860b7f1c8d319863bcf22c51267.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Extrashaving'den traş çantam da geldi. Ne kadar kullanışlı olduğunu göstermek adına birkaç resim paylaşıyorum komşularımla;
b18fa276cbdaff89ccf7142e0774fb15.md.jpg
5ec496253ae26269420a866db417a5ab.md.jpg
44a91d90c5b61fc9390606cd91ea574d.md.jpg
Proraso kutusunda Yaqi Agamemnon'un gizlendiği dikkatlerden kaçmasın. Osma'nın arkasında 8 kutu da Shark çantada duruyor. Çantada derli toplu gördükten sonra ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha tespit ettim.

Bu arada, yakın ilgileri için Mehmet Gönen Bey'e ve İmpa Ticaret'e ve ayrıca Yurtiçi Kargo çalışanlarına da buradan binlerce kez teşekkürlerimi sunuyorum.

Seyyar cerrah gibi oldum bu çantayla.
Merhaba 4 Nisan'da verdiğim Yaqi Aqua High Mountain Two Band Badger Tıraş Fırçası
Yaqi Berber Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası
Tabac Original Tıraş Sabunu Refill, 125gr 7 Nisan'da özenli bir paketleme ile hızlı bir şekilde teslim aldım.

Ürünleri Razorus.com'dan sat8n aldım.Teşekkürler ediyorum Razorus.com
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
Old Spice klasik after shave aldım. 25-30 sene önce ilk tıraş olmaya başladığımda epey kullanmıştım. Rahmetli babam alırdı bende nasiplenirdim.

Ama gençken kullandığım koku değil tam olarak. Şişe rengi farklı. Bir de o eski efsane kokuyu alıyorum ama arada sentetik bir koku hissediyorum sanki.

20210424-132339.jpg
20210424-132332.jpg
@mtcn77 hocam çantayı sizden detaylı görünce alayım dedim. Kaliteli duruyor. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.
@"Gens_darmes" öneririm komşum. Sağolun. Çok geniş ve işlevsel, hiç gereksiz ayrıntı yok.
Guzel çanta bende de var.Ben tutun- filtre ve cuzdan- telefon icin kullandim bir sure eşim feminen gorunduğunu soylesedeSmile

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Feminen olsa da işlevsel komşum. Bir kere kolay zedeleniyor. Smile Kadın çantası olsa böyle arnavut traşı olmuş gibi kolay kolay yara bere içinde olmazdı. Paketinden açarken yanlışlıkla armalı kuşağını çakıyla çizdim. Fazla parlak görünmeyeceği - traş kazazedesinden tutun da, mafyavari görünüme kadar - olmasını isteyebileceğiniz her türlü eskitmeye müsait.
Biraz abarttim... Daha da Oss-Man sabun yolda 2 adet..f83cac23bb04f06ac57e1488a6b64f40.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: