En Son Ne Aldınız ?
(02/07/2020, Saat: 10:10)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: FS G4 sezonu açıldı.a47ea6d2a582d80aae7a453892416036.jpg

Hayırlı olsun @FearOfATG Caner, iyi günlerde keyifle kullan. Laf aramızda fırça çok yakışıklıymış Smile
Yeni ürün alan tüm komşularıma ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde keyifle kullanılsın.
(02/07/2020, Saat: 10:54)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun @FearOfATG Caner, iyi günlerde keyifle kullan. Laf aramızda fırça çok yakışıklıymış Smile
Teşekkürler abi. Yol yorgunu diye akşam kullanmadım. Bu akşam kısmetse sahalarda olacak. Smile
tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun. Keyifle kullansınlar.
(02/07/2020, Saat: 10:43)KCL41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu FS G4'ün hikmeti nedir ki herkes bunu alıyor?
Kullananların yorumlarından dolayı aldım ben hocam. Performansı nasıldır kısmet. Smile
(02/07/2020, Saat: 18:20)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullananların yorumlarından dolayı aldım ben hocam. Performansı nasıldır kısmet. Smile

O zaman umarım istediğiniz gibi çıkar fırça hocam, görüntüsü çok güzel. güle güle kullanın Wink
FS G4 sentetik fırça var dediler geldik Smile
Tam 2 haftada teslimat. Bence gayet güzel iş, net.

CZZeiM.jpg
"A Samurai always wears two swords."
Tüm komşularıma ürünleri hayırlı olsun.
CbQsKx.jpg
R41 için stand almıştım Ali Express ten. 2 aydan fazla oldu. Geldi nihayet.

61508d91bcf20c1dd04f003cb0703422.jpg

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanılsın. @tarkaner abi aynı kaplumbağa kabuğu bende de var ışıkta çok güzel duruyor. Geçirgenlik var ya. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: