En Son Ne Aldınız ?
(22/05/2020, Saat: 20:22)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok seviliyorsunuz.. Tebrikler.

Yok komşum ben Pinaud ile Yeşil Astra aldım yanında numune muhle after shave balm göndermişler bir tane

"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Bazıları bazı yerlerde kayriliyor olabilir. Hangi mekan olursa olsun, kimisine "abi hosgeldin" denirken, kimisine "buyrun" denir, buna engel olmak neredeyse imkansız diyelim, ama bunu kendinize mal etmeniz de sanki biraz peşin hüküm, biraz da alınganlık gibi geliyor bana.

Ne bileyim, zor günler, eve hapis, hepimiz sıkılıyoruz.

~SB
20200523-133827.jpg
Elinize sağlık osman bey, zevk ile kullanacağım

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bd43cd5ce62c39edbd739e74d420ea77.jpg

e319ea934a852a269b18e27b5ee0a9e6.jpg

db45286b11691a89a2a3890ac7dacdc4.jpg

Fleuron'u düşürdüm kapağının kenarı ezildi ama kullanıma bir engeli yok. Sadece tipi bozulmuş oldu

e17cea3a31249bc8456e5f2dba942d9a.jpg

6dec058ea074032a3a01724ca9ec42fa.jpg

Sweeney Todd
(23/05/2020, Saat: 23:48)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fleuron'u düşürdüm kapağının kenarı ezildi ama kullanıma bir engeli yok. Sadece tipi bozulmuş oldu

Sweeney Todd

hocam ürünleriniz hayırlı olsun.lab serisini denerseniz tecrübelerinizi yazar mısınız? bendede çok batık oluyordu,geleneksel tıraşa geçmemle epey azaldı ama yine de ara sıra oluyor psikolojim bozuluyor Smile dermatolog fucicort krem vermişti ama pekte faydasını görmedim.
(23/05/2020, Saat: 23:52)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam ürünleriniz hayırlı olsun.lab serisini denerseniz tecrübelerinizi yazar mısınız? bendede çok batık oluyordu,geleneksel tıraşa geçmemle epey azaldı ama yine de ara sıra oluyor psikolojim bozuluyor Smile dermatolog fucicort krem vermişti ama pekte faydasını görmedim.

Teşekkür ederim komşum. Lab serisi ve Clubman Pinaud batık jeli ikisini de deneyeceğim. Birkaç tecrübemi paylaşırım inş. Geleneksel tıraştan sonra bende de büyük ölçüde azaldı. Bazen rötuş esnasında çok abartırsam biraz tahriş oluyor onun dışında çok sorun olmuyor gibi şimdilik

Sweeney Todd
(23/05/2020, Saat: 23:43)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8f0964c83e3487f00db936f3bc8950c6.jpg

Mustafa bey teşekkürler. Kargoyu şube teslim istemiştim eve geldi biraz zor oldu ama çok teşekkür ederim bugün geleceğini tahmin etmiyordum

Sweeney Todd

Komşum, çok merak edilen aleti almışşısınız.

Mutlaka inceleme yapmanızı bekliyoruz haberiniz olsun.

"Post Modern ayarlı TTO tıraş makinesi" olabilir başlıkSmile
(24/05/2020, Saat: 00:39)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, çok merak edilen aleti almışşısınız.

http://geltir.com/showthread.php?tid=11191

http://geltir.com/showthread.php?tid=11352
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@dr_green arkadaşım hayırlı olsun. Makine çok şık duruyor.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(24/05/2020, Saat: 00:39)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, çok merak edilen aleti almışşısınız.

Teşekkürler komşum. Aslında aletin daha önce yanlış hatırlamıyorsam 3 farklı başlığı incelemesi forumda mevcut. Aleti 2-3 ay kadar önce 1 hafta denemiş, o günlerde pek anlaşamamıştım (Devrim abiye deneme imkanı sunduğu için teşekkür ederim). Ancak zamanla biraz daha tecrübe kazandım. O yüzden tekrar şans vermek istedim. Elbette benim de öznel yorumlarım olur ama ayrı başlık açar mıyım bilemiyorum Smile

Alete aslında pek de TTO diyemeyiz. İki parçalı alet kabul ediliyor diye biliyorum bunları. Her ne kadar üst plakayı çıkarmak için aletin altını çevirmek (twist) gerekiyorsa da üst plaka kelebek tarzı olmadığı için TTO demek kısmen yanıltıcı olur diye düşünüyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: