En Son Ne Aldınız ?
Yeni fırçalarınız harika görünüyor @GartBnx Burak bey. Hayırlı olsun, keyifle kullanın.

@Razorlazer komşum, FS sentetik fırçanız hayırlı olsun. Deneme fırsatınız oldu mu? Beğendiniz mi?

@apple34 komşum fırçanız hayırlı olsun. 14 günde gelmesi büyük şans Smile
@GartBnx, @Razorlazer, @apple34 Fırçaların hepsi birbirinden güzel komşularım hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
@GartBnx @Razorlazer @apple34 komşularım yeni fırçalarınız çok güzel gözükmekte hepsi birbirinden şık duruyor. İyi günlerde kullanın.
(22/10/2019, Saat: 21:08)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni fırçalarınız harika görünüyor @GartBnx Burak bey. Hayırlı olsun, keyifle kullanın.

@Razorlazer komşum, FS sentetik fırçanız hayırlı olsun. Deneme fırsatınız oldu mu? Beğendiniz mi?

@apple34 komşum fırçanız hayırlı olsun. 14 günde gelmesi büyük şans Smile

Gerçekten öyle komşum. Üstelik şanstanmı anlamadım ne koku var ne başka birşey

(22/10/2019, Saat: 21:10)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx, @Razorlazer, @apple34 Fırçaların hepsi birbirinden güzel komşularım hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

(22/10/2019, Saat: 21:13)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @GartBnx @Razorlazer @apple34 komşularım yeni fırçalarınız çok güzel gözükmekte hepsi birbirinden şık duruyor. İyi günlerde kullanın.

Teşekkürler komşularım
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@Sheeplessness, @Değer, @Sh@dow @batmanforever, teşekkür ederim.
Volkan Bey, FS'in 24mm fiber sentetik fırçasını bir süredir çok severek kullanıyorum; 28mm'yi henüz denemedim sadece şampuanla elimde yıkadım, omurga biraz daha sert gibi 24'e oranla. En yeni fiber sentetik modeli bu, G4 diye geçiyor...AliExpress yorumlarından bir tanesinde Plisson ve Mühle'den daha iyi yazmış bir arkadaş Smile
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(22/10/2019, Saat: 16:31)asunbul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun. Palmolive gelmiş mi?

Gelmiş komşum Smile
Sabah sekeri

5-A31-E424-8-FE8-4-B22-ABCB-945-D55-BA3-FAA.jpg
(23/10/2019, Saat: 13:58)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabah sekeri

Hayırlı olsun komşum. Boyunuz 1.90 vardır sanırım elinize bakarsak. Smile
(23/10/2019, Saat: 14:30)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Boyunuz 1.90 vardır sanırım elinize bakarsak. Smile

1.78 Big Grin Kamera biraz fazla eklemis Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: