En Son Ne Aldınız ?
(07/11/2018, Saat: 11:34)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk vintage tıraş aletim Smile
@Mehmet_G komşuma teşekkürlerimi sunuyorum.
Gillette Ball End Tech

Güzel günlerde kullanın komşum.
Best fiyatına Super...mersi Amazon Winkb958c07b2e5b2391a7f0f0813c9a33e3.jpg

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
(09/11/2018, Saat: 00:02)Pachadeparis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Best fiyatına Super...mersi Amazon Wink

Güzel tıraşlarınız olsun. Amazon Türkiye’ye gönderim yapıyor muymuş?
yaşam bir zevktir
(09/11/2018, Saat: 00:10)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel tıraşlarınız olsun. Amazon Türkiye’ye gönderim yapıyor muymuş?

Valla bilmemki komşum, ben yurtdışındayım...

https://www.amazon.fr/SIMPSONS-CHUBBY-SU...ref=plSrch

(09/11/2018, Saat: 00:13)Pachadeparis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla bilmemki komşum, ben yurtdışındayım...

https://www.amazon.fr/SIMPSONS-CHUBBY-SU...ref=plSrch

Big Grin Big Grin Abi oyle soylenirmi bir anda. He oylemi ne guzel diye kosemize cekildik. Biz kuru x5 kaldıracla su anlık devam ediyoruz.
Ali ekspresler, hediyeler ortaya karışık... Big Grin
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun...

ca60af8ffe027a7988952ead0b425fe8.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
51zts3.jpg

Geçen gün denk geldi, ne marka veya model olduğunu bilmeden sırf merak ettiğim için satın aldım Smile
Satın aldıktan sonra kutunun sağına sola baktığımda çince yazıların var olduğunu gördüm.
Üst kafa parçası metal sapı ise alüminyum. Ağırlık merkezi üst bölümde. Jilet tutuşu çok iyi.
Şöyle tarif edebilirim; Rimei - Yuma arası bir agresifliğie sahip. Beğenerek kullanıyorum.
jhxx15.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
i6ies8.jpg

Gillette Slim Twist
Bir tezgahta sıfır (veya çok az kullanılmış) olarak görünce dayanamayıp satın aldım Smile
Herkese hayırlı olsun yenilikler.

@Soner komşum merak ediyordum bu kolonyayı. Nasılmış, bir yazar mısınız kısaca.

~SB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: