En Son Ne Aldınız ?
Bugun bu tiras aletini bana surpriz hediye almislar tiras aletlerini sevdigimden oturu Big Grin

Nedir ne degildir bilgisi olan var mi ? Made in usa yaziyor,pat nos on pkg gibi ibareler mevcut icinde.Ve omehe gibi bi marka yaziyor tam okuyamadim.

k3zbc.jpg

fcle87.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(19/10/2018, Saat: 21:45)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugun bu tiras aletini bana surpriz hediye almislar tiras aletlerini sevdigimden oturu Big Grin

Nedir ne degildir bilgisi olan var mi ? Made in usa yaziyor,pat nos on pkg gibi ibareler mevcut icinde.Ve omehe gibi bi marka yaziyor tam okuyamadim.

k3zbc.jpg

fcle87.jpg

Değerli komşum bu aletin markası Gillette. Modelini sana üstatlar söyler. Ben slim e benzettim. Ortadaki çizgi yüzünden omehe okumuşsun. Hayırlı olsun.
Deden gibi tıraş ol.
(19/10/2018, Saat: 22:00)Poerio Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli komşum bu aletin markası Gillette. Modelini sana üstatlar söyler. Ben slim e benzettim. Ortadaki çizgi yüzünden omehe okumuşsun. Hayırlı olsun.
hahaha evet giletteymis bi cizgi guzelim markayi ne hallere soktu Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Öylesine bir çizgi değil bilerek marka tarafından basılmış bir ok gillette yazısı üzerinden geçen
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Hayirli olsun iyi traslar
1968 gillette adjustable slim modeli
(20/10/2018, Saat: 00:44)dimitraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun iyi traslar
1968 gillette adjustable slim modeli

Tesekkur ederim komsular,yilini nereden anladiniz acaba ?

Forumda dezenfektan konularini okuyorum bir suredir ama hep 3 parcali tiras aletlerine denk geldim,simdi bu yayli felan bisey.Kaynatirken yayi bozulmasin ? Onerebileceginiz bir yontem va rmi ?
(20/10/2018, Saat: 10:55)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim komsular,yilini nereden anladiniz acaba ?

Forumda dezenfektan konularini okuyorum bir suredir ama hep 3 parcali tiras aletlerine denk geldim,simdi bu yayli felan bisey.Kaynatirken yayi bozulmasin ? Onerebileceginiz bir yontem va rmi ?
İyi günler deterjanlı suda kaynatın sorun olmaz 15 dk. kadar, aletin içindeki tortu ve kalıntılar kısmen gider çalışmasında rahatlama olur.
(16/10/2018, Saat: 18:57)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sefer kokusu güzel olmuş bence. Bitkisel yağ kokusu gitmiş. Mentol gelmiş. Memnun kalacağınızı umuyorum.

~SB

Caria sabun merak ettiğim için aldım komşum, sabun paketlemesi 10 numara, kutusu güzel, satıcı ayrıca bittim sabunu hediye göndermiş, sabunun kokusu güzel, mentol kokusu ortama yayılıyor, buraya kadar herşey iyi amaaa... Bu sabun tıraş sabunu değil malesef, banyo sabunu gibi köpürüyor, kıvamlı köpük yapılamıyor, bayaa uğraştım, suda beklettim, 10049 ile oydum, 5 dakika çevirdim, bana mısın demedi. Kabarcıklı, zayıf, sönük bir köpükte kalıyor, kıvamlanmıyor, yüze sürünce de tabi hemen sönüyor. Silinen başlığında nasıl yorumlar vardı bilmiyorum ama benim yorumum bu şekilde dostlar ... Confused
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
(23/10/2018, Saat: 13:11)starex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Caria sabun merak ettiğim için aldım komşum, sabun paketlemesi 10 numara, kutusu güzel, satıcı ayrıca bittim sabunu hediye göndermiş, sabunun kokusu güzel, mentol kokusu ortama yayılıyor, buraya kadar herşey iyi amaaa... Bu sabun tıraş sabunu değil malesef, banyo sabunu gibi köpürüyor, kıvamlı köpük yapılamıyor, bayaa uğraştım, suda beklettim, 10049 ile oydum, 5 dakika çevirdim, bana mısın demedi. Kabarcıklı, zayıf, sönük bir köpükte kalıyor, kıvamlanmıyor, yüze sürünce de tabi hemen sönüyor. Silinen başlığında nasıl yorumlar vardı bilmiyorum ama benim yorumum bu şekilde dostlar ... Confused
Siz böyle deyince bugün tekrar kullandım ve köpürmesinde veya kapaticiliginda bir sıkıntı göremedim komşum. Kesinlikle yüzümde sönmedi mesela. Yüzde ışıltılı bir hal aldı ve tasta görünse de büyük kabarcıklar, yüzde tamamen kaybolup yerini ince dokulu bir köpüğe birakti. Sonuçta agresif bir aletle sıkıntısız tıraş verdi.

Bu kadar fark sularımızın farkından mi kaynaklanıyordur nedir.

~SB
Aynen bende mentollü sabunda sorun yasamadim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: