En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s Komsum yolla çok iyi olur. 1 hafta göreve gidiyorum dönünce deneme yapacaktım çok iyi denk geldi.

@kokopelli komsum acayip iyi işçilik var. Gece ilk traşı yapacağım belki 20 tane youtube karşılaştırması izledim hepsinden galip cıktı. Çok güvenerek aldim
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Tüm yeni alınan güzellikler hayırlı olsun. İyi zamanlarda kullanılsınlar.
@Efrasyab komşum, Variant çok iyi seçim olmuş. Memnun kalacaksınız bence.
"A Samurai always wears two swords."
Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın arkadaşlar.
(11/10/2018, Saat: 22:10)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum arkadaslara hayırlı olsun.

Sen seviyorsun sutlu lanolinli sabun vs ?

@Efrasyab
Komsum saf lanolin, sabun denemesi yapmak istermisin gondereyim mi parca. Ben baska bir proje icin aldım (anti pas ozellikli DIY bir solusyon hazırlama icin)

Üstad gizliden gizliye MWF'ye rakip sabun çıkarmaya hazırlanıyor galiba. Elin gevurunun MWF'si varsa bizim de SWF'miz var der gururlanırız Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(12/10/2018, Saat: 09:28)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad gizliden gizliye MWF'ye rakip sabun çıkarmaya hazırlanıyor galiba. Elin gevurunun MWF'si varsa bizim de SWF'miz var der gururlanırız Smile

Kesinlikle Smile heralde onumuzdeki gunlerde bi suprizi var serdar komsunun Smile
fc61674d1bf8995c5d102c6817c059de.jpg

Tiras keyfimizin daim olmasi dilegiyle...
(12/10/2018, Saat: 13:42)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tiras keyfimizin daim olmasi dilegiyle...

Komşum güzel günlerde kullanın. Güzel görünüyor...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(12/10/2018, Saat: 13:59)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güzel günlerde kullanın. Güzel görünüyor...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Tesekkurler komsum Smile

Komşum kuru haliyle batıcı değil yüzümde gezdirdiğimde de porsuktan çok farklı gelmedi. Gözüm kapalı denesem porsuğu kokusundan tanırdım bu yönüyle oldukça porsukvari olmuş. Umarım suyla buluşunca da porsuğa yakın davranır. Şu haliyle domuzlardan çok daha iyi duruyor.
10wpq14.jpg

Merkur 37c Slant
Epeydir istiyordum, nihayet dolar yükseldide aldım.

AliExpress’ten, üzeri yazısız tıraş kupası

9a16ed258798200e5b37554f034e98f2.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: