En Son Ne Aldınız ?
(20/05/2017, Saat: 16:03)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyem siyah killari olabildigince alt noktadan kesmeniz boylece firca    Fırça daha az batici  olacaktir.

Teşekkür ederim, tavsiyenizi uygulayacağım.
Bence sadece siyah kıllar değil. Gayet yumuşak ve normal siyah kıllar varken ters beyaz kıllar da olabiliyor ve onlar da çok fena. Bir süre kullandıktan sonra o tip bozuk kıllar daha belirgin hale gelir. Onları ayıklamalısınız.
(20/05/2017, Saat: 17:03)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence sadece siyah kıllar değil. Gayet yumuşak ve normal siyah kıllar varken ters beyaz kıllar da olabiliyor ve onlar da çok fena. Bir süre kullandıktan sonra o tip bozuk kıllar daha belirgin hale gelir. Onları ayıklamalısınız.

Aynen öyle komşum. Omega 10049'da o ters kıllardan bir hayli vardı. Çoğunu temizledim ama birkaç tane var hâlâ.

Siyah kıllar görsel olarak güzel durmuyor. Onun dışında ucu çatallaşmış siyah kıllar kesilmese de olur.
Komşum domuz kılı fırça da mı yıkandıktan sonra ters çevrilmeli

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(20/05/2017, Saat: 17:18)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle komşum. Omega 10049'da o ters kıllardan bir hayli vardı. Çoğunu temizledim ama birkaç tane var hâlâ.

Siyah kıllar görsel olarak güzel durmuyor. Onun dışında ucu çatallaşmış siyah kıllar kesilmese de olur.

Evet komşum, benim de 11137'de epey vardı. Açıkçası Semogue'yi görünce Omega ve Jaguar arasında pek fark yok gibi geldi, Omega'ya çok para verene kadar Jaguar alsaydım keşke dedim yani.
aliexpress den aldığım qshave marka pure badger fırça ve futur klonu ayarlı traş aleti bugün teslim edildi. yakın zamanda ir inceleme yapacağım.

işin şaşırtan kısmı 20.05 de verdiğim sipariş 25.05 de teslim edildi, inanamadım gözlerime.
@CMO05 hocamdan aldigim Thater ulasti. Bir de yolda yavrulamis gordugum kadari ile. Smile

@CMO05 hocam tesekkur ederim bizi mahcup ettiniz. En kisa surede telafi edecegim ins.

c49pt.jpg
@izbe

Yerin dibine geçtim zaten. Aman efendim daha ne yapacaksınız,
Çok memnun oldum tanışmaktan sizinle.
Saygılarımla.
Smile
(25/05/2017, Saat: 17:37)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CMO05 hocamdan aldigim Thater ulasti. Bir de yolda yavrulamis gordugum kadari ile. Smile

@CMO05 hocam tesekkur ederim bizi mahcup ettiniz. En kisa surede telafi edecegim ins.

c49pt.jpg

Hayırlı olsun Başkanım. Güle güle kullan yavruları. Yalnız sana güzel bir klavye lazım, malum işlerin yoğun. Artık yapacağız bir güzellik Big Grin Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@CMO05 yok efenim kesinlikle olmaz. Sizin kahve falınıza baktım 3 vakit mi desem, 5 vakit mi desem.... Smile
Şaka bi tarafa ben de çok memnun oldum hocam. Hele Ankara da olmanız çok çok iyi oldu zaten bir elin parmakları kadarız. En kısa sürede yüzyüze görüşmek ümidi ile.

@corpus36 teşekkür ederim Başkanım daha iyileri senin olsun. Ama şu klavye olayını yapma vallahi yapma bak bozuşuruz. Şaka bi tarafa yapma başkanım çalıştığım işyerinin güvenlik ayarları usb ye farklı bir cihaz takınca izin vermiyor malum sektör olarak aşırı rahatsız bir sektördeyim. Maillerimiz bile filtrelerden geçiyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: