En Son Ne Aldınız ?
(18/05/2017, Saat: 18:19)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolsun @GartBnx Burak Beyin hediyeleri ile birlikte MDC ve Supply geldi Big Grin Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

iyi günlerde kullanın :-)
(18/05/2017, Saat: 18:45)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun başkanım güle güle kullan. Big Grin

Eyvallah başkanım. Daha güzelleri senin olsun.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
@corpus36 üstadım
Sağlıkla keyifle kullanın. Smile
(18/05/2017, Saat: 18:19)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2qlwxtg.jpg

Sağolsun @GartBnx Burak Beyin hediyeleri ile birlikte MDC ve Supply geldi Big Grin Kendisine tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

Martin De Candre Cool
Acta est fabula, plaudite.
@corpus36 komşum sağlıkla kullanın . Bir suplly değerlendirmesini bekliyoruz canlı canlı
(18/05/2017, Saat: 19:43)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 üstadım
Sağlıkla keyifle kullanın. Smile

(18/05/2017, Saat: 20:39)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @corpus36 komşum sağlıkla kullanın . Bir suplly değerlendirmesini bekliyoruz canlı canlı

Teşekkür ederim @AKadir üstad. @Nani Kuş komşum yarın bir test sürüşü yapacağım. Elimden geldiğince birşeyler yazarım.
(18/05/2017, Saat: 20:48)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @AKadir üstad. @Nani Kuş komşum yarın bir test sürüşü yapacağım. Elimden geldiğince birşeyler yazarım.

Üstad foruma ayrıca yazarsınız ben canlı canlı çay kahve eşliğinde anlatmanızı bekliyorum
(18/05/2017, Saat: 20:59)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad foruma ayrıca yazarsınız ben canlı canlı çay kahve eşliğinde anlatmanızı bekliyorum

Tamamdır.  Wink
32zlz7q.jpg
(20/05/2017, Saat: 15:27)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 32zlz7q.jpg

Tavsiyem siyah killari olabildigince alt noktadan kesmeniz boylece firca    Fırça daha az batici  olacaktir.
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: