En Son Ne Aldınız ?
Tutaste den kendine 8 parfum soyleyip, esi icin bir tane soylemeyen benim gibi odunlara ornek olsun, Hayırlı olsun Smile
@Nani Kuş Devrim Kardeşim çok çok teşekkürler saolasın Wink
@dikdik_s Serdar kardeşim çok teşekkürlerWink yanlız haksızlık etmeyin kendinize sizinde hoş zariflikleriniz vardır sevimli yengemize.. Sevgiler Selamlar size ve tüm ISC "4G dostlarıma.,

HTB1Q6dPLpXXXXXzapXXq6xXFXXX5.jpg?size=1...5ca8efbcf7
30,86 tl attık oltayı Çin e bakalım.Gelirse gelir ,gelmezse keyfi bilir. Tongue
(28/03/2017, Saat: 00:10)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HTB1Q6dPLpXXXXXzapXXq6xXFXXX5.jpg?size=1...5ca8efbcf7
30,86 tl attık oltayı Çin e bakalım.Gelirse gelir ,gelmezse keyfi bilir.
Sipariş verdiğinizi unutursanız geliyor komşum Test edildi, onaylandı
Aynen öyle yapacağım üstad. Wink
(28/03/2017, Saat: 00:19)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen öyle yapacağım üstad. Wink
Şimdiden hayırlı olsun üstadım, iyi günlerde kullanın inşallah
(28/03/2017, Saat: 00:10)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 30,86 tl attık oltayı Çin e bakalım.Gelirse gelir ,gelmezse keyfi bilir. Tongue

Komşum iyi akşamlar, Aliexpress den mi sipariş verdiniz?
Teşekkür ederim @FurkanErdem üstad.Daha ekipman tanıma aşamasındayız.Bilmeden de 300 500 lira veresimde gelmiyor fırçaya .Gelirse bunu elimdeki omega pure ile kıyaslama şansım olur .Bir sonraki alımı da bunlara göre yaparım.Forumu okuyorum ama bu tıraş işinde de mecburen kişisel deneyim lazım.
(28/03/2017, Saat: 00:24)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi akşamlar, Aliexpress den mi sipariş verdiniz?

evet üstad biraz önce gördüm ve sipariş geçtim.
(28/03/2017, Saat: 00:27)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet üstad biraz önce gördüm ve sipariş geçtim.

Öncelikle hayırlı olsun. Fırçalar çok şık.

Şu ana kadar Aliexpress den değişik ürünler aldım. 50 günde geleni de oldu, 7 günde geleni de. Sabırlı olmak lazım. PTT kargo ile size ulaşacak. Naçizane önerim PTT Kargo dağıtıcısı arkadaş ile temasa geçip Çin'den ürün beklediğinizi söyleyin. İmzasız teslim edildiği için kaybolma riskini azaltırsınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: