En Son Ne Aldınız ?
Maggard'dan 50 günde gelen siparişim. L&L sabun bizon don yağıyla üretilmiş ve çok beğenilen bir sabun olmuş. Merak ettiğim bir sabundu, bakalım nasıl performans gösterecek. Croap tarzında yumuşak bir sabun. Kokusu pek düşündüğüm gibi çıkmadı, pek beğenmedim açıkçası. Tarçını fazla kaçmış salep gibi kokuyor.

dc16a480671596d11a3a22a42cca57a1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
@onurcakmak üstad iyi günlerde kullanın bizde L&L sabun peşinde düşmiyelim öğrenmiş oldukWink

(21/01/2017, Saat: 00:56)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak üstad iyi günlerde kullanın bizde L&L sabun peşinde düşmiyelim öğrenmiş oldukWink

Ben henüz denemedim ve performansını bilmiyorum. Ancak tıraş sabunu yorumlarını çok beğendiğim nick shaves baya bi bayılmış bu sabuna, oradan dikkatimi çekti. Ben bu çeşidinin kokusunu beğenmedim sadece. Yani isterseniz araştırabilirsiniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Hayırlı olsun onurcakmak.
Benimde bugun gelen sabunlarım.
2gtr9uf.jpg
@dikdik_s güzel günlerde keyifle kullanın Serdar komşum zevklisiniz hepsi birbirinden güzelWink

wrde8h.jpg

Ağırlığı, şıklığı ile ilk görüşte bağladı kendisine pazar tıraşında da iyi iş çıkarırsa demeyin keyfime Smile
@FurkanY komşum çok şık gerçekten.. İyi günlerde kullanın..

@Tahir
Komsum sagolasın.

@FurkanY
Dostum dusuk ayarda basla agresif alettir. 1- 1.5 da basla derim. Begeniceginizi dusunuyorum. HAyırlı olsun.
@Tahir , @dikdik_s komşularım teşekkür ederim sağ olun, çok daha iyileri sizlerin olsun Smile
@dikdik_s komşum uyarınız için ayrıca teşekkürler öyle yapacağım .
@FurkanY komsum gercekten cok guzel alet; alipta kullanamadigim ve satarken cok uzuldugum alet olmustur kendisi, hatta youtube da bir uzakdogulu tras olurken videosunu koymus onu izleyip almistim, adamda dogru duzgun sakal yoktu (sadece cene bolgesinde sakal vardi), o tras olursa bende olurum diye dusunmustum, lakin oyle olmadi.
Umarim cok keyifli traslar olursunuz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: